piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wiosenne inspiracje od marki KROSNO

Wiosenne inspiracje od marki KROSNO

DESIGN / Dekoracje/Ozdoby / 2018-03-28 14:24:57

Pękate, smukłe czy rozkloszowane... W roli głównej, gdy ktoś ważny przyniesie nam kwiaty lub jako wyrazisty dodatek na stole czy komodzie. Solo albo w duecie: z bukietem, świecą, tekstyliami lub dowolnymi ozdobami! Ich wysokość – Wazony.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHome&You

Kolejno odlicz!

Jeśli lubisz harmonię w swoim otoczeniu, postaw na klasyczne kształty, które świetnie sprawdzą się zarówno przy pojedynczych kwiatach, jak i obszernych bukietach. Wybierz jeden wazon lub postaw na zestaw, który stworzy przestrzenną oprawę dla zieleni. W tej roli znakomicie sprawdzą się wazony Nova z kolekcji Modern marki KROSNO. Są to formy o solidnym, stabilnym dnie i szlachetnie wykończonej krawędzi – ciętej i polerowanej, ukazujące kunszt ręcznej produkcji szkła.

  • Wazony Nova, KROSNO, dostępne w trzech rozmiarach: wys. 300 mm (cena 92,49 zł), 235 mm (76,99 zł) i 175 mm (46,49 zł).

Bukiet polnych kwiatów

Stęsknieni za wiosną, chcemy czerpać garściami z natury, wpuścić do domu promienie słońca i żywe kolory. Jeśli znudziły ci się bukiety w klasycznym wazonie, poeksperymentuj z polnymi kwiatami, wyjdź poza schemat i improwizuj z niestandardowymi aranżacjami szkła! Marka KROSNO w roli wazonu proponuje… paterę na owoce i salaterkę z kolekcji Servo Line. Duża średnica naczyń pozwala na różnorodność dekoracji i daje pole do szaleństw z naturą.   

  • Patera na owoce Servo Line, KROSNO, 200x195 mm (wys.x średnica): cena 36,99 zł.
  • Salaterka Servo Line, KROSNO, średnica 200 mm: cena 39,99 zł.

Do góry nogami

Gdy natura budzi się do życia, nie ma mowy o przesadzie. Tonąca w kwiatach jadalnia to idealne otoczenie do celebrowania wiosny, a kwiaty mogą zdobić stół nie tylko w majestatycznym wazonie. Pobudź zmysły domowników i gości, zamykając je w… szklance odwróconej do góry dnem! Postaw na efekt, przy użyciu szklanki z linii Passion marki KROSNO i polnych kwiatów lub jadalnych, które stworzą kompozycję z serwowanymi daniami.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe