piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Więcej niż stelaż - uniwersalny system instalacji sanitarnych TECEprofi

Więcej niż stelaż - uniwersalny system instalacji sanitarnych TECEprofi

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2014-11-04 14:26:00

System instalacji sanitarnych, który oferuje nie tylko stelaże podtynkowe, ale także kompleksowe rozwiązania w postaci konstrukcji nośnych i ścian montażowych - tak w skrócie można opisać uniwersalny system TECEprofil. Rozwiązania oferowane przez firmę TECE spełniają najwyższe wymogi projektów i gwarantują bezproblemową budowę stabilnej konstrukcji do mocowania sanitariatów.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

3 elementy = 1 system

TECEprofil to kompletny system do zabudowy przedściennej typu suchego oraz do budowy ścian instalacyjnych z gips-kartonu, składający się ze stelaży podtynkowych i profili do instalacji sanitarnych. Przygotowanie stabilnej konstrukcji odbywa się przy użyciu zaledwie trzech elementów (kształtownika stalowego, złącza kątowego i klamry mocującej) i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. To właśnie łatwość montażu powoduje, że TECEprofil to idealne rozwiązanie zarówno dla indywidualnych projektów łazienek, jak i dużych inwestycji z różnym układem łazienek i toalet. Uniwersalność systemu przejawia się ponadto w różnych możliwościach montażu: w ścianie TECEprofil, w metalowej i drewnianej ścianie sumikowo-łątkowej oraz jako pojedynczy stelaż przed ścianą.

Nieograniczone możliwości

Ofertę systemu TECEprofil uzupełniają stelaże do pisuarów, bidetów i umywalek oraz WC, ze spłuczkami podtynkowymi uruchamianymi z przodu i od góry, z wyjściem umożliwiającym podłączenie odciągu zapachów lub dedykowane osobom niepełnosprawnym. Poza standardowymi możliwościami instalacyjnymi, tj. prostopadle do ściany, możliwy jest także montaż do ściany bocznej lub pod kątem 45°, a także w ścianach lekkich gk. Dzięki rowkom w ramie i profilom systemowym, stelaż może być także zamontowany do posadzki jako wolnostojąca wyspa. System dostarcza wiele rozwiązań znajdujących zastosowanie w dużych obiektach sektora publicznego, natomiast spłuczki podtynkowe do WC i pisuarów TECE są kompatybilne z całą gamą przycisków uruchamiających oferowanych przez firmę.  System TECEprofil spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Poziom hałasu przy pracy stelaży podtynkowych jest zgodny z normą DIN 4109. [[[zdjecie,5117,duze]]]

źrodło: tece/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe