Wiadomości z branży wykończenia wnętrz

Armafix AF firmy Armacell - profesjonalny system izolacyjny zapobiegający mostkom termicznym

Armafix AF firmy Armacell - profesjonalny system izolacyjny zapobiegający mostkom termicznym

2017-11-15 10:56:00

W instalacjach klimatyzacyjnych i chłodniczych za każdym razem, gdy niezbędne jest zainstalowanie uchwytu, istnieje ryzyko powstania mostka termicznego. Oznacza to możliwość bezpośredniego przepływu ciepła pomiędzy rurą a zamontowaną na niej obejmą. Szczególnego znaczenia nabiera więc zapewnienie doskonałego izolowania pomiędzy izolacją a metalowymi elementami uchwytu. Sposobem na idealne zabezpieczenie instalacji w miejscach podwieszenia jest system mocowań Armafix AF firmy Armacell.

czytaj więcej
Trend: Odważne kolory we wnętrzach

Trend: Odważne kolory we wnętrzach

2017-11-14 08:21:00

Wszystko wskazuje na to, że era jasnych, neutralnych barw powoli się kończy. Teraz są modne odważne, ciemne kolory. Jak je wprowadzić do wnętrza i nie popełnić błędów aranżacyjnych, radzi projektantka Małgorzata Górska-Niwińska z Pracowni Architektonicznej MGN.

czytaj więcej
Verle Küchen - praktyczne i przystępne cenowo kuchnie laminowane

Verle Küchen - praktyczne i przystępne cenowo kuchnie laminowane

2017-11-13 13:48:00

Szukając wymarzonej kuchni zastanawiamy się jak pogodzić nasze możliwości finansowe z oczekiwaniami co do jakości i estetyki mebli. Rozwiązaniem są modele wykończone nowoczesnymi laminatami - wytrzymałe i dostępne w bogatej gamie wzorów i kolorów.

czytaj więcej
Świąteczne dekoracje Leroy Merlin 2017

Świąteczne dekoracje Leroy Merlin 2017

2017-11-13 08:00:00

Gdy w wigilijny wieczór na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazda zaczynamy świętować Boże Narodzenie. W naszej tradycji i kulturze to najważniejsze dni w roku, do których starannie się przygotowujemy. Nie wyobrażamy sobie świąt bez uroczyście nakrytego stołu, 12 tradycyjnych potraw, grona rodziny i przyjaciół. Dźwięku dzwoneczków i kolęd, pięknie zapakowanych prezentów pod choinką. Dzieci dodają do tej listy wizytę Św. Mikołaja. Nawet gdy spędzamy te dni poza domem zabieramy ze sobą świąteczne akcenty.

czytaj więcej
Nowe szkło przeciwsłoneczne firmy Guardian Glass

Nowe szkło przeciwsłoneczne firmy Guardian Glass

2017-11-10 12:05:07

Firma Guardian Glass wzbogaciła swoją ofertę wysokozaawansowanych szkieł przeciwsłonecznych serii SunGuard® SuperNeutral™ (SN) o produkt zapewniający najwyższy poziom przepuszczalności światła.

czytaj więcej
Brabantia prezentuje nowy kosz Bo Touch Bin

Brabantia prezentuje nowy kosz Bo Touch Bin

2017-11-09 16:40:00

Miłośnicy wzornictwa  - nie potrzebujecie już ukrywać koszów na odpadki. Przywitajcie najnowszy pojemnik Bo Touch Bin od Brabantii, który różni się od wszystkiego, co znaliście do tej pory. Ten unikalny produkt powstał z połączenia rozwijanego od niemal stu lat rzemiosła, holenderskiego designu oraz miłości do naszej planety. Bo Touch Bin stoi na czterech eleganckich nóżkach i jest dostępny w 8 kolorach, zapewnia w ten sposób idealną równowagę między eleganckim wyglądem a niezwykłą praktycznością. W środku kosza mieszczą się aż 3 pojemniki wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, co sprawia, że Bo Touch Bin idealnie sprawdza się przy sortowaniu odpadów.

czytaj więcej
Wyjątkowa wytrzymałość i komfort snu na materacu Molto-Forte

Wyjątkowa wytrzymałość i komfort snu na materacu Molto-Forte

2017-11-09 13:00:11

Doskonałe dopasowanie do naturalnych krzywizn ciała, wysoka wygoda wypoczynku, wsparcie kręgosłupa - właśnie tego oczekujemy od materaca, który ma nam zapewnić efektywny sen. Materac Molto-Forte od Comforteo to rozwiązanie, które sprosta nawet bardzo wysokim wymaganiom.

czytaj więcej
Jaki wpływ na parametry gotowej przegrody ma odpowiednio dobrana i właściwie rozrobiona zaprawa?

Jaki wpływ na parametry gotowej przegrody ma odpowiednio dobrana i właściwie rozrobiona zaprawa?

2017-11-07 14:49:42

Zaprawa murarska stanowi jedynie kilka procent objętości muru, więc czasami jej rola bywa bagatelizowana. Trzeba mieć jednak świadomość, że wpływa ona w istotny sposób na cechy wybudowanej przegrody. O jakich parametrach gotowej ściany może zadecydować zaprawa i jakie skutki ma jej niewłaściwe dobranie lub przygotowanie wyjaśnia Joanna Nowaczyk, Doradca Techniczny Grupy SILIKATY.

czytaj więcej
FIBARO prezentuje inteligentne rozwiązania na sezon grzewczy

FIBARO prezentuje inteligentne rozwiązania na sezon grzewczy

2017-11-07 13:57:00

FIBARO, polski system smart home, wzbogacił się o dwa nowe rozwiązania na obecny sezon grzewczy. The Heat Controller (głowica termostatyczna) pozwala na zdalne zarządzanie ogrzewaniem w domu i znaczną oszczędność rachunków, a CO Sensor (czujnik czadu) zadba o bezpieczeństwo i komfort domowników. Oba produkty zaprezentowano dziś w warszawskim salonie FIBARO Experience Center.

czytaj więcej
Fuga Botament M 44 NC Power

Fuga Botament M 44 NC Power

2017-11-07 09:41:07

Płytki ceramiczne to od lat jeden z najczęstszych wyborów, jeśli chodzi o wykończenie kuchni i łazienek. O ich popularności decyduje nie tylko dostępność szerokiej palety kolorów, formatów oraz wykończeń, ale przede wszystkim łatwość utrzymania powierzchni w czystości. Jednak, aby czystość mogła zostać zachowana na najwyższym poziomie, niezmiernie ważny jest odpowiedni dobór fugi, która zapobiegnie rozwojowi bakterii pod wypływem wilgoci, a jednocześnie będzie spójna z estetyką płytek.

czytaj więcej

Logo

Polski e-klient na tle świata

2017-11-20 10:21:56

Black Friday i Cyber Monday – te dwie listopadowe imprezy pokazują różnice między zakupami online i tradycyjną sprzedażą. Jaki jest polski e-klient w przededniu handlowego szaleństwa? Według globalnych badań SAP Hybris coraz lepiej czuje się w sieci, ale szuka bezpieczeństwa i marek godnych zaufania.

czytaj więcej

Nagroda Lidera Stolarki dla Pilkington IGP

2017-11-17 14:46:33

W październiku w siedzibie Business Centre Club odbyła się coroczna gala biznesowego klubu Forum 100 połączona z wręczeniem Certyfikatów dla Liderów Rynku Stolarki 2017. W obecności ponad 150 menedżerów firm okienno-drzwiowych dyplom Lidera Stolarki w kategorii szyby zespolone odebrał Mariusz Kołodziej, dyrektor sprzedaży szkła architektonicznego w Pilkington IGP.

czytaj więcej

Ponad 700 dzieci weźmie udział w Śnieżka Winter Cup

2017-11-17 12:09:52

Już niebawem ruszy jedenasta edycja turnieju przeznaczonego dla młodych wielbicieli piłki nożnej.  W zawodach organizowanych przez LKS Igloopol Dębica i FFiL Śnieżka SA łącznie weźmie udział 60 drużyn, czyli ponad 700 młodych sportowców z kilku województw.

czytaj więcej

Paryskie rendez-vous z Eko-Oknami, czyli Batimat 2017

2017-11-16 10:05:00

Paryskie targi Batimat od ponad pół wieku gromadzą przedstawicieli największych firm branży budowlanej z całego świata. Przyciągają również setki tysięcy odwiedzających. Tegoroczna ich edycja odbyła się 6-10 listopada. Wśród polskich firm uczestniczących w wydarzeniu nie zabrakło największego polskiego producenta stolarki, firmy Eko-Okna S.A. – Nie było to nasze pierwsze spotkanie z francuskimi klientami. Paryskie targi Batimat, podobnie jak Equip’Baie, które odbędą się w przyszłym roku, na stałe wpisały się w nasz kalendarz imprez targowych – mówi Łukasz Kucharczyk, dyrektor ds. sprzedaży, marketingu i rozwoju produktów. – Francja od początku naszej działalności, a przypomnę że w przyszłym roku obchodzimy jubileusz dwudziestolecia, stawiana była wśród krajów, które budziły nasze największe zainteresowanie pod względem rozwoju eksportu. Nasza oferta jest w pełni dostosowana do oczekiwań tutejszych klientów. Przez lata udało się nam poznać potrzeby tutejszego rynku oraz nawiązać współpracę z wieloma firmami – dodaje.

czytaj więcej

Pierwszy Samsung Brand Store w Szczecinie

2017-11-15 12:08:45

15 listopada Samsung Electronics Polska otworzył nowy Brand Store w szczecińskim Centrum Handlowo - Rozrywkowym Galaxy. To pierwszy sklep marki w tym mieście i dziewiętnasty punkt w Polsce.

czytaj więcej

W hołdzie innowacyjności, czyli Galeco na Międzynarodowych Targach Batimat 2017

2017-11-15 10:01:57

Na pięć dni Paryż zmienił się w stolicę innowacji sektora budowlanego. Tysiące uczestników z całego świata od 6 do 10 listopada, podziwiało rozwiązania producentów z branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, stolarki, informatyki i telekomunikacji. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy Galeco, która zaprezentowała nowości produktowe z zakresu odprowadzania wody deszczowej.

czytaj więcej

Architekci w świecie AVALON

2017-11-15 09:59:00

Wystarczyło założyć okulary VR, żeby wkroczyć do wirtualnego, trójwymiarowego projektu architektonicznego. Uczestnicy konferencji NOWE OBLICZE BIM 2017 wędrowali w cyfrowej przestrzeni, oglądając rozwiązania oparte na systemach aluminiowych firmy Reynaers.

czytaj więcej

Śnieżka z wyróżnieniem z okazji XXII Polskiego Dnia Jakości

2017-11-14 09:45:19

Z okazji obchodzonego 9 listopada 2017 roku, XXII Polskiego Dnia Jakości, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA uhonorowało firmy, które od wielu lat wyróżniają się spośród innych działaniami w zakresie jakości oferowanych produktów. Wśród dwunastu nagrodzonych przedsiębiorstw znalazła się Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.

czytaj więcej

Polski rynek nieruchomości Raport Metrohouse i Expandera - Listopad 2017

2017-11-13 13:40:00

Po raz pierwszy w historii raportu Metrohouse i Expandera, średnia cena mieszkań w Warszawie przebiła rekordową kwotę 8000 zł za m kw. Wyższe stawki względem ostatniego notowania, nawet o 4%, zaobserwować można również w Poznaniu i Gdańsku. W zakresie kredytów hipotecznych, miniony miesiąc przyniósł zmiany ofert w dwóch dużych bankach – mBanku i Banku Pekao. Pierwszy zdecydował się obniżyć marże, a drugi je podwyższył, zwiększając koszt kredytu o ok. 2400 zł.

czytaj więcej

Drutex wzmacnia pozycję lidera rynku w Polsce!

2017-11-09 12:00:11

Drutex, producent okien, drzwi i rolet, po raz kolejny z rzędu otrzymał prestiżowy tytuł "Lidera Rynku Stolarki", zwyciężając w kategorii okna tworzywowe. Finał tegorocznej edycji plebiscytu odbył się 25 października w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P