Wiadomości z branży wykończenia wnętrz

Pojemna szafa w salonie

Pojemna szafa w salonie

2016-12-08 12:38:00

Duża szafa systemowa zamontowana w salonie z pozoru wydaje się nietypowym pomysłem. Jednak w niektórych przypadkach jest to najlepsze rozwiązanie, tak pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

czytaj więcej
Nastrojowa biel we wnętrzach

Nastrojowa biel we wnętrzach

2016-12-08 11:53:00

Któż z nas nie lubi białej zimy i świąt Bożego Narodzenia, gdy płatki śniegu tańczą i skrzą się w świetle latarni? Tą nastrojową barwę możemy wpuścić także do wnętrz naszych mieszkań. W postaci wyszukanych dodatków, oświetlenia a nawet eleganckich mebli. Będzie pasowała do każdego stylu i koloru.

czytaj więcej
Adriana Furniture -  tu liczy się przede wszystkim człowiek

Adriana Furniture -  tu liczy się przede wszystkim człowiek

2016-12-08 11:33:00

Na rynku działa prawie od 30 lat, a jej meble tapicerowane cieszą się powodzeniem nie tylko w Polsce, ale też w Wielkiej Brytanii czy krajach Beneluxu. Z sukcesem podbija kolejne europejskie rynki. Dzięki dobremu zarządzaniu Adriana potrafiła przetrwać nawet najtrudniejsze lata kryzysu. Dziś jest zaliczana do ścisłej czołówki w branży, a ceniona za jakość i nowoczesny design.

czytaj więcej
Zasiądźmy do świątecznego stołu!

Zasiądźmy do świątecznego stołu!

2016-12-08 10:37:00

Sekretem magii Świąt Bożego Narodzenia jest bliskość tych, których kochamy. To ona nadaje naszemu życiu sens i sprawia, że czas spędzony przy wspólnym stole wypełniony jest po brzegi radością i szczęściem. Zadbaj o odpowiednią oprawę tych chwil. Wraz ze stylistami firmy home&you podpowiadamy, jak zaaranżować wigilijny stół, by nie tylko oddawał podniosłą atmosferę świąt, ale i zachęcał do długich rozmów w gronie najbliższych.

czytaj więcej
Wydatki Polaków w czasie sezonu grzewczego

Wydatki Polaków w czasie sezonu grzewczego

2016-12-06 14:24:09

Sezon grzewczy w Polsce wygląda różnie, przeważnie jednak trwa od października do kwietnia i choć przez 90% tego czasu nie wymaga użycia dużych ilości energii, statystyka grzewcza mówi nam zupełnie co innego. Jak wyglądają rozliczenia za ogrzewanie Polaków? Czy w dobie oszczędności robimy wszystko, aby jak najmądrzej rozdysponować pieniądze?

czytaj więcej
Jak stworzyć ciepły klimat we wnętrzu?

Jak stworzyć ciepły klimat we wnętrzu?

2016-11-29 12:56:00

Za oknem zimny wiatr i deszcz, a my siedzimy przy kominku z filiżanką kawy w ręce. Jest  miło i przytulnie. Taka chwila mogłaby trwać wiecznie. Żywy ogień w domu to niezawodny sposób na ogrzanie nie tylko nas, ale i domowej atmosfery. Jego siła przyciągania domowników jest bowiem ogromna, co sprzyja niekończącym się rozmowom, a w efekcie zacieśnianiu więzi rodzinnych.

czytaj więcej
Jak wybrać działkę pod budowę domu, aby uzyskać na niego kredyt?

Jak wybrać działkę pod budowę domu, aby uzyskać na niego kredyt?

2016-11-28 09:48:00

Nowelizacja ustawy ograniczającej dostęp do kredytów hipotecznych na budowę domu na działkach rolnych została uchylona. Oznacza to, że kredytodawcy powinni bez przeszkód ustanawiać hipotekę do dowolnej kwoty, obejmującej zarówno koszty zakupu działki, jak i postawienie domu. Mimo to, w niektórych przypadkach, uzyskanie finansowania na taką inwestycję będzie trudne lub wręcz niemożliwe. Ekspert Związku Firm Doradztwa Finansowego przedstawia przegląd działek, których właściciele nie powinni mieć trudności z uzyskaniem kredytu od banku.

czytaj więcej
Mieszkanie spółdzielcze - czy warto w nie inwestować?

Mieszkanie spółdzielcze - czy warto w nie inwestować?

2016-11-28 09:46:46

Spółdzielnie mieszkaniowe były jedną z podstawowych form budownictwa wielorodzinnego w Polsce aż do lat 80. Pomimo tego, że nowe spółdzielcze prawa własnościowe nie są ustanawiane już od 2007 roku, to na rynku wtórnym nadal możemy spotkać oferty sprzedaży mieszkań z taką formą własności. Czy warto inwestować w tego typu nieruchomości, a także od czego zależy ich cena?

czytaj więcej
Uchwyt na meblu:  Detal, który odmienia

Uchwyt na meblu: Detal, który odmienia

2016-11-25 14:32:00

Moda na nowoczesne, minimalistyczne wnętrza coraz częściej ustępuje przytulnym i ciepłym aranżacjom. Tym samym do łask wracają uchwyty na meblach. Nie tylko ze względu na praktyczność, ale przede wszystkim na klimat, który mogą nadać pomieszczeniu.

czytaj więcej
Rewolucja na rynku styropianu

Rewolucja na rynku styropianu

2016-11-25 11:03:00

Już od 1 stycznia 2017 roku w życie wchodzą kolejne zmiany w warunkach technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Zaostrzeniu uległy współczynniki przenikania ciepła dla poszczególnych przegród. Podobne trendy na rynkach zachodnich doprowadziły do eksplozji sprzedaży styropianów zespolonych trzeciej generacji. Czy tak będzie u nas ?

czytaj więcej

Logo

Sensowna podróż z Ceramiką Paradyż i Studiem Dobrych Rozwiązań

2016-12-23 06:57:00

Sześć wydarzeń w największych miastach Polski, prezentujących najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz. Ceramika Paradyż od kwietnia br. spotykała się z architektami, projektantami oraz miłośnikami wzornictwa w ramach Studia Dobrych Rozwiązań.

czytaj więcej

Świąteczne przełamywanie barier - System Komunikacji Niewerbalnej w sklepach Saturn

2016-12-22 14:50:03

Wybór nowego sprzętu elektronicznego to nie lada wyzwanie. Ilość produktów, funkcji i rozwiązań może przyprawić o zawrót głowy. W takim momentach niezwykle ważna jest możliwość skorzystania z porady fachowego doradcy, który pomoże w wyborze odpowiedniego modelu. Z myślą o Głuchych klientach sieć Saturn wyposażyła swoje sklepy w System Komunikacji Niewerbalnej.

czytaj więcej

B&B Kraków w portfelu zamówień firmy RD bud!

2016-12-22 09:13:40

B&B Hotels kontynuuje dynamiczny rozwój w naszym kraju i startuje z nową inwestycją. Przy okazji tego projektu, znana sieć po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach. Generalny Wykonawca przeniósł się zatem ze Śląska do sąsiedniej Małopolski, by u podnóża Wawelu postawić B&B Kraków.

czytaj więcej

Pierwsze podsumowanie roku na rynku nieruchomości w Polsce i za granicą

2016-12-21 07:33:39

Ostatnie miesiące roku to czas pierwszych podsumowań – także na rynku nieruchomości. Zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych widoczne są wzrosty sprzedaży. Co trzeba wiedzieć o tendencjach sprzedażowych na rynku nieruchomości w 2016 roku?

czytaj więcej

Podsumowanie Ogólnopolskiego Programu Budowlanego Roku 2016

2016-12-19 13:09:00

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej może już ogłosić finalistów tegorocznego Ogólnopolskiego Programu Budowlanego. VI edycja programu Budowlanego już za nami. Jak co roku konkurs cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Jednak w odróżnieniu od lat poprzednich widoczny był spadek atrakcyjności inwestycji, oraz wycofywanie się niektórych developerów z wcześniej zaplanowanych projektów.

czytaj więcej

W służbie rozwoju - nowy projekt edukacyjny firmy Baumit

2016-12-19 13:07:30

Coraz silniejsza konkurencja sprawia, że wykonawcy muszą stawiać czoła coraz większym wymaganiom inwestorów w zakresie czasu i jakości realizowanych prac. Dostrzegając to cieszący się autorytetem w branży, producent chemii budowlanej zainaugurował program szkoleniowy „Akademia Baumit”, skierowany do firm ogólnobudowlanych, remontowych, podłogowych oraz tynkarskich, a także pracowników hurtowni.

czytaj więcej

Drzwi Destino Unico nagrodzone Złotym Medalem

2016-12-19 12:11:00

Nowoczesne drzwi Destino Unico od Invado zostały wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – BUDMA 2017. Grono ekspertów doceniło ich wysoką jakość i nowoczesność.

czytaj więcej

Jadar: Płyty Symfonia ze Zlotym Medalem

2016-12-15 10:55:00

Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. W gronie laureatów tej prestiżowej nagrody znalazły się m.in. płyty z betonu architektonicznego Symfonia, nowatorska alternatywa dla tradycyjnych okładzin ściennych i elewacji. Producentem nagrodzonego materiału jest Jadar Sp. z o.o. z Radomia.

czytaj więcej

Marka Chapel Parket na targach DOMOTEX 2017

2016-12-14 13:09:18

- Tradycją jest, że wszystkie liczące się firmy z sektora podłogowego rozpoczynają rok od spotkania w Hanowerze, na targach DOMOTEX. Wydarzenie traktowane jako barometr trendów, jest obowiązkowym punktem dla wszystkich producentów z branży - zaznacza Sebastian Kos, ekspert marki Chapel Parket.

czytaj więcej

NSG Group na Targach Integrated Systems Europe 2017 w Amsterdamie

2016-12-14 10:29:44

NSG Group zaprezentuje szeroką gamę wysokoefektywnych produktów szklanych na targach Integrated Systems Europe, które odbędą się w Amsterdamie, w dniach od 7 do 10 lutego 2017 r. ISE to jedna z najważniejszych imprez targowych  na świecie poświęcona branży audiowizualnej i cyfrowym nośnikom informacyjnym.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P