Wiadomości z branży wykończenia wnętrz

Jak projektować instalację elektryczną w łazience?

Jak projektować instalację elektryczną w łazience?

2017-02-23 14:33:34

Łazienka to dla mieszkańców domu przestrzeń relaksu w pianie i strumieniach gorącej wody, jednak projektanci instalacji elektrycznych wiedzą, że obecność gniazd zasilających i urządzeń w takim mokrym środowisku może stanowić potencjalne zagrożenie.   

czytaj więcej
Remont łazienki - metoda wanna w wannie coraz popularniejsza

Remont łazienki - metoda wanna w wannie coraz popularniejsza

2017-02-22 13:03:00

Coraz więcej Polaków decyduje się na remonty w łazienkach przy użyciu metody „wanna w wannie”. Do tej pory na taki krok zdecydowało się ponad 25 tys. osób, z tego w zdecydowanej większości osoby starsze i wynajmujące mieszkania. Najczęściej odnawiane były wanny żeliwne i stalowe.

czytaj więcej
Leroy Merlin Polska przechodzi na technologie mobilne

Leroy Merlin Polska przechodzi na technologie mobilne

2017-02-21 11:46:00

Już w marcu 2017 roku wszyscy pracownicy i klienci sieci handlowej Leroy Merlin Polska będą mogli doświadczyć możliwości, jakie dają technologie mobilne. Wszystko za sprawą uruchomienia pierwszej w Polsce platformy mobilnej „Mobility” dedykowanej obsłudze sprzedażowej oraz budowaniu relacji z klientami i pracownikami, opracowanej wspólnie przez Leroy Merlin Polska, Orange Polska oraz Sony Mobile Communications.

czytaj więcej
Dobroczynne właściwości sosny

Dobroczynne właściwości sosny

2017-02-20 10:08:55

Wielu rodziców każdego dnia zmaga się z infekcjami lub alergią swoich dzieci, wydając przy tym niemałe pieniądze na leki. Alternatywą może być medycyna naturalna albo... zamieszkanie w domu z bali. Sosny, z których są produkowane mają wyjątkowo pozytywny wpływ na zdrowie.

czytaj więcej
Najczęstsze błędy popełniane przy montażu okien - jak ich uniknąć?

Najczęstsze błędy popełniane przy montażu okien - jak ich uniknąć?

2017-02-14 09:40:00

Dobrze osadzone i starannie uszczelnione okna to połowa sukcesu na drodze do ciepłego i przytulnego domu. Niestety jakość montażu stolarki okiennej pozostawia często wiele do życzenia. Dlaczego poprawność wykonania jest tak istotna i jakich błędów należy unikać na tym etapie, wyjaśnia Jerzy Chrzanowski, ekspert firmy Dobroplast.

czytaj więcej
Jak osuszyć mury i raz na zawsze pozbyć się wilgoci?

Jak osuszyć mury i raz na zawsze pozbyć się wilgoci?

2017-02-13 11:39:00

System wykonywania i odtwarzania izolacji poziomej poprzez iniekcję pozwala nie tylko na łatwe, ale przede wszystkim definitywne usunięcie problemu wilgoci w murze, bez konieczności naruszania konstrukcji budynku przez podcinanie ścian czy fundamentów. Na czym polega ta metoda i kiedy można ją zastosować?

czytaj więcej
Mistrz jest w każdym z nas! Kamil Stoch podjął wyzwanie Atlasa!

Mistrz jest w każdym z nas! Kamil Stoch podjął wyzwanie Atlasa!

2017-02-10 07:23:00

Przed nami wyjątkowy pojedynek mistrzów. Certyfikowany fachowiec ATLAS, mistrz glazurnik Przemysław Dynak rzuca wyzwanie najlepszemu skoczkowi narciarskiemu i mistrzowi olimpijskiemu Kamilowi Stochowi. Panowie zamienią się rolami i spróbują odnaleźć w sobie mistrza w zupełnie nowych profesjach. Który z nich okaże się najlepszy w całej rywalizacji? Pierwszy odcinek pokazujący zmagania mistrzów będzie można obejrzeć już 13. lutego na kanale YouTube oraz Facebook’u ATLAS.

czytaj więcej
Firma Guardian Glass przedstawia ClimaGuard® 1.0+: lepsza przepuszczalność światła do zastosowań w oknach domów mieszkalnych

Firma Guardian Glass przedstawia ClimaGuard® 1.0+: lepsza przepuszczalność światła do zastosowań w oknach domów mieszkalnych

2017-02-09 14:29:29

Odpowiadając na zapotrzebowanie na szkło o wysokiej przepuszczalności światła i dobrych właściwościach izolacyjnych do zastosowań mieszkaniowych, firma Guardian Glass w Europie wprowadza na rynek szkło ClimaGuard® 1.0+. Idealne do zastosowań jako szyby zespolone w oknach budynków mieszkalnych, szkło ClimaGuard 1.0+ zapewnia doskonałą izolację cieplną i niespotykana przejrzystość.

czytaj więcej
Poliform - nowa sofa Mondrian

Poliform - nowa sofa Mondrian

2017-02-09 14:27:28

Nowoczesny i odwołujący się graficznie do architektury model sofy Modrian zaprojektował Jean - Marie Massaud. Nowość marki Poliform ma modułowy charakter. Umożliwia to konfigurowanie układu i wielkości mebla w dowolny sposób. Sofę można ustawić w tradycyjnym liniowym układzie, jako model narożny lub w formie wyspy zajmującej centralne miejsce w strefie wypoczynkowej domu. Dodatkowym urozmaicenie kompozycji są różnej wielkości poduszki oraz podłokietniki. Z meblem zintegrowany może zostać stolik kawowy lub umiejscowione za oparciem półki. Elementy te są fornirowane dębem wędzonym lub czarnym wiązem. Pełna elastyczność w dopasowaniu mebla do indywidualnych upodobań daje również ogromny wybór obiciowych tkanin i skór. Model posiada charakterystyczne metalowe nogi w wykończeniu matowym lub błyszczącym.

czytaj więcej
Odświeżona kolekcja mebli Riviera Maison

Odświeżona kolekcja mebli Riviera Maison

2017-02-07 09:41:00

Obok marek własnych, jak Miloo i Miloo Home, w salonach HOUSE&more miłośnicy ponadczasowej klaski mogą znaleźć szeroki wybór mebli i akcesoriów Rivièra Maison. Warto zwrócić uwagę na odświeżoną kolekcję mebli tej holenderskiej marki, która wiosną pojawi się w stale powiększającej się sieci salonów.

czytaj więcej

Logo

Hydra najlepszym projektem czwartej edycji Future Living Award

2017-03-21 07:36:05

System ekranowania ludzkiego ciała przed wpływem promieniowania elektromagnetycznego i jego wykorzystanie w globalnej sieci energetycznej to główne założenia Hydry. Autorem zwycięskiego projektu w czwartej edycji Siemens Future Living Award został Miłosz Cichoń, który w ubiegłym roku zajął w konkursie drugie miejsce.

czytaj więcej

Kompleksowe rozwiązania - nowości Geberit na targach ISH 2017

2017-03-20 12:11:13

We Frankfurcie nad Menem odbyły się międzynarodowe targi branży instalacji wodnych i wyposażenia łazienek ISH 2017. Podczas targów swoje nowości produktowe zaprezentowała Grupa Geberit, która dostarcza kompleksowe i innowacyjne rozwiązania sanitarne. Do najważniejszych nowości 2017 należą nowa toaleta myjąca, nowe rozwiązania do natrysków, a także nowości w systemach rurowych.

czytaj więcej

Awilux zaprasza na targi TARBUD 2017

2017-03-20 12:09:36

Zapraszamy w piątek - 24 marca - w godzinach od 10.00 do 15.00 na stoisko firmy Awilux o nr 174 na targach TARBUD 2017 we wrocławskiej Hali Stulecia.  W trakcie spotkania będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami okienno-drzwiowymi, a także odebrania materiałów, które mogą być przydatne Państwu w pracy redakcyjnej. 

czytaj więcej

Designerski showroom okien i drzwi otwarty w Rzeszowie

2017-03-15 14:51:03

W środę, 15 marca, przy ul. Krakowskiej 12B w Rzeszowie, nastąpiło oficjalne otwarcie showroomu marki Internorm, austriackiego producenta okien i drzwi. Na stumetrowej ekspozycji można zobaczyć flagowe produkty europejskiego giganta. To pierwszy salon tego producenta na Podkarpaciu.

czytaj więcej

EKO-OKNA na targach Made Expo 2017

2017-03-15 08:17:05

W dniach 8-11 marca br., w związku z Międzynarodowymi Targami Budowlanymi Made Expo 2017, Mediolan gościł przedstawicieli firm branżowych z całego świata. Wśród wystawców było tylko 20 przedsiębiorstw reprezentujących Polskę, jednym z nich była firma EKO-OKNA S.A.
- Jesteśmy stawiani w czołówce europejskich producentów stolarki, a Włochy to jeden z naszych głównych kierunków eksportowych, dlatego udział w targach Made Expo na stałe wpisał się w nasz kalendarz - mówi Łukasz Kucharczyk, Dyrektor ds. Sprzedaży Bezpośredniej firmy EKO-OKNA S.A.

czytaj więcej

W maju IV Międzynarodowa Konferencja ETICS

2017-03-15 08:15:25

11-12 maja 2017 roku odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja ETICS, kluczowe wydarzenie dla polskiej branży chemii budowlanej, organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). Debata konferencyjna toczyć się będzie wokół zmian wymagań prawnych, jakie nastąpiły w ciągu ostatnich miesięcy zarówno na rynku polskim, jak i na rynku unijnym. Mowa będzie również o nadzorze nad rynkiem wyrobów budowlanych, o rynku usług badawczych i pomiarowych oraz o metodyce badań. Miejscem konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie Ożarów Mazowiecki.

czytaj więcej

Guardian Glass otwiera linię produkcyjną szkła laminowanego w fabryce w Oroshaza, Węgry

2017-03-15 07:29:11

Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na szkło laminowane w Europie, firma Guardian Glass otwiera nową linię produkcyjną szkła laminowanego w fabryce w Oroshaza na Węgrzech. Nowa linia będzie produkować zarówno standardowe, jak i powlekane szkło laminowane, a także produkty specjalistyczne, takie jak szkło laminowane o właściwościach dźwiękoizolacyjnych, o dużej grubości oraz z folią kolorową.

czytaj więcej

Przyszłość pod znakiem chmury. Różne branże, jeden kierunek rozwoju

2017-03-14 12:46:00

Najnowszy raport przygotowany przez analityków z instytutu Gartnera nie pozostawia wątpliwości – ekspansja usług chmurowych zatacza coraz szersze kręgi na rynku nowych technologii, co potwierdza prognozowany na 2017 rok 18-procentowy wzrost z 209,2 miliardów dolarów do 246,8. Globalny trend jest zauważalny także w polskich przedsiębiorstwach, które coraz chętniej zamiast tradycyjnych rozwiązań wybierają przetwarzanie danych w chmurze.

czytaj więcej

Baumit po raz 10-ty na targach PSB

2017-03-13 16:50:00

Targi Grupy PSB już od 15-stu lat przyciągają do Kielc największych producentów branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej z całej Polski. Tegoroczna edycja nie była pod tym względem wyjątkiem. Co więcej, jubileuszowy start w imprezie zaliczyła firma Baumit, dla której było to już 10-te spotkanie z przedstawicielami składów budowlanych zrzeszonych pod skrzydłami Grupy PSB.

czytaj więcej

PEKA zaprasza na Arenę Designe - paw.5, st. 10

2017-03-13 09:35:29

PEKA zaprasza na Arenę Designe - paw.5, st. 10.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P