Wiadomości z branży wykończenia wnętrz

Najemca poszukiwany! Jak zadbać o atrakcyjność nieruchomości w oczach ich potencjalnych użytkowników?

Najemca poszukiwany! Jak zadbać o atrakcyjność nieruchomości w oczach ich potencjalnych użytkowników?

2017-08-09 11:29:00

Poruszanie się po rynku nieruchomości biurowych czasem przypomina tytułowy Paragraf 22 ze słynnej powieści Josepha Hellera. Paradoks polega na tym, że aby stworzyć rentowną przestrzeń, należy ją szybko zasiedlić najemcami. Najemców trudno zaś pozyskać, nie mając dla nich odpowiedniej powierzchni. O tym, jak ważną rolę w tworzeniu wartości danego miejsca odgrywa sprawne zarządzanie aktywami, opowiada Monika Hryniewicz, Real Estate Leasing Manager w firmie OPG Property Professionals.

czytaj więcej
Przewodnik po natrysku marki Leyland Trade

Przewodnik po natrysku marki Leyland Trade

2017-08-09 11:27:31

Metoda natryskowa - hydrodynamiczna, powietrzna i pneumatyczna - zapewnia co najmniej dwukrotnie szybsze malowanie i perfekcyjne wykończenie podłoża. Jest niezastąpiona w przypadku ścian wysokoporowatych oraz powierzchni ozdobnych, o nieregularnym kształcie: gzymsów, sztukaterii, balustrad, tynków i tapet strukturalnych. Jak wybrać dobry sprzęt, dbać o niego i uniknąć najczęstszych błędów związanych z jego obsługą?

czytaj więcej
Architektura i design przyjazne dla najmłodszych

Architektura i design przyjazne dla najmłodszych

2017-08-09 11:23:00

Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważny w życiu człowieka jest etap dzieciństwa. Kształtuje on nie tylko  osobowość, ale i późniejsze zachowania. Na prawidłowy rozwój każdego dziecka wpływają ludzie i otoczenie, w którym przebywa. Przyjazna przestrzeń dla najmłodszych sprawia, że dzieci z przyjemnością przychodzą do przedszkola czy szkoły, chętniej uczestniczą w zajęciach, ale i miło spędzają czas na zabawie z rówieśnikami. Nowoczesne placówki edukacyjne zapewniają maluchom komfortowe i bezpieczne warunki do rozwoju, jak również pomagają im wejść w kluczowy etap nauki. Jak zaplanować miejsce, w którym dzieci będą czuły się swobodnie i bezpiecznie? Jakie są najnowsze rozwiązania budowlane dla szkół i przedszkoli?

czytaj więcej
Kolekcja płytek ściennych SOHO

Kolekcja płytek ściennych SOHO

2017-08-09 07:10:00

Nowy Jork - Soho. Teraz to postindustrialna, artystyczna i ekskluzywna dzielnica znana na całym świecie. Dawniej mieściły się tu fabryki i magazyny. W latach 60-tych i 70-tych dzielnicę opanowali awangardowi artyści kontestujący amerykański, mieszczański styl życia. Wzięli w posiadanie opuszczone magazyny i pofabryczne hale. Przekształcili je w mieszkalne lofty, studia nagrań czy galerie. Tam narodził się nowoczesny jazz, performance, happeningi artystyczne, nowe trendy w sztuce i stylu życia. Estetyka i atmosfera dzielnicy stały się modne również poza granicami Ameryki. Za artystami napłynęła biznesowa i intelektualna elita, a Soho zyskało międzynarodową sławę.

czytaj więcej
Dom kaskadowy z kamiennymi ścianami

Dom kaskadowy z kamiennymi ścianami

2017-08-08 07:11:00

Dom Kaskadowy to charakterystyczna dla warszawskiej pracowni 81.waw.pl biała elewacja, którą przecinają kamienne ściany. W projekcie w pełni wykorzystano tektonikę budynku, spowodowaną zróżnicowaniem terenu. Konsekwencją jest uskok, dzięki czemu na obiekt składają się dwie bryły usytuowane na dwóch różnych poziomach. W planie architekci umieścili także wewnętrzne i zewnętrze zielone patio.

czytaj więcej
Sprzątanie na patencie

Sprzątanie na patencie

2017-08-04 13:20:00

Jak przy pomocy paru sprytnych trików szybko i wygodnie posprzątać mieszkanie, a także wyczyścić trudno dostępne miejsca, które zwykle pomijamy przy codziennych porządkach? Skorzystaj z pomocy niezastąpionych pomocników do zadań specjalnych od Jana Niezbędnego!

czytaj więcej
Montaż ceramiki w łazience - co i jak zamocujemy sami?

Montaż ceramiki w łazience - co i jak zamocujemy sami?

2017-08-03 11:09:00

Aranżacja nowej łazienki lub remont starej to spore wyzwanie - wymaga od nas zarówno dobrego pomysłu na wykończenie, jak i przemyślanego budżetu. Montaże przyłączy wodnych czy skomplikowane przeróbki hydrauliczne lepiej powierzyć specjalistom, ale białym montażem możemy zająć się sami. Pomogą nam w tym gotowe zestawy do mocowania umywalek i miski WC od fischer.

czytaj więcej
Ekspert Technistone radzi, jak chronić ścianę nad blatem kuchennym

Ekspert Technistone radzi, jak chronić ścianę nad blatem kuchennym

2017-08-03 10:37:00

Ściana nad blatem kuchennym jest przestrzenią szczególnie narażoną na codzienne zabrudzenia i uszkodzenia. Aby przez wiele lat cieszyć się jej pięknym wyglądem, powinniśmy wykończyć ją tzw. fartuchem kuchennym. Może z konglomeratu kwarcytowego Technistone?

czytaj więcej
Radzimy, jak wybrać kolor łóżka do minimalistycznej sypialni?

Radzimy, jak wybrać kolor łóżka do minimalistycznej sypialni?

2017-08-02 13:00:00

Minimalistyczna sypialnia to pomieszczenie o wyjątkowej atmosferze. Nie przytłacza dekoracjami, pozwalając wyciszyć się i wypocząć - szczególnie, jeżeli znajdzie się w niej superwygodne łóżko. Pytanie, jakie wybrać - białe, szare czy w kolorze natury, aby dopasować je do sypialni utrzymanej w takim stylu?

czytaj więcej
Klimatyzacja w domu: 7 największych mitów

Klimatyzacja w domu: 7 największych mitów

2017-08-02 08:59:56

Z klimatyzacją coraz częściej stykamy się w pracy, samochodzie, ale też w domu. Wokół jej działania i montażu krąży jednak wiele mitów. Bierzemy pod lupę najpopularniejsze z nich i wyjaśniamy, dlaczego mają niewiele wspólnego z prawdą.

czytaj więcej

Logo

Budownictwo - boom, którego jeszcze nie było

2017-08-08 07:05:02

Według ostatnich oficjalnych danych do końca czerwca 2017r. wartość rynku budowlanego wzrosła r/r o 7,6%. W tym samym okresie 2016r.  spadła ona 11,9%. Wciąż realna wartość rynku jest poniżej tej z 2015 roku, co napędza więc rynek? “Zapewne oprócz pewnej, ograniczonej puli nowych środków i ogólnie dużych nadziei wszystkich uczestników rynku jest to także kredyt, jakiego udzielają oni sobie, zwłaszcza dostawcy materiałów budowlanych. Czy to wystarczy? Odpowiedzi może dostarczyć liczba niewypłacalności firm budowlanych oraz obieg należności za użyte materiały, które to wskaźniki nie uległy poprawie w stosunku do roku ubiegłego”, mówi Tomasz Starus, Członek Zarządu Euler Hermes odpowiedzialny za ocenę ryzyka. Kluczowe ustalenia dotyczące sektora to:

czytaj więcej

ROCKWOOL dla wykonawców domów jednorodzinnych - ponad 1000 przeszkolonych fachowców

2017-08-07 11:57:14

Współpraca z doświadczonym wykonawcą to gwarancja profesjonalnego przebiegu prac budowlanych i remontowych, a także trwałego efektu, niewymagającego poprawek czy dodatkowych przeróbek. Firma ROCKWOOL ceni umiejętności specjalistów i wspiera ich w codziennej pracy, organizując praktyczne szkolenia, a także akcje dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych.

czytaj więcej

Dlaczego profesjonalny zarządca wspólnoty mieszkaniowej jest tak ważny?

2017-08-07 11:55:00

Właściciele nieruchomości mają obowiązek wybrać jeden z dwóch wariantów zarządzania nią – powierzyć zarząd w trybie art. 18 UoWL lub wybrać go spośród właścicieli lokali. W pośpiechu i natłoku innych obowiązków często funkcja ta jest zlecana przypadkowym podmiotom. Jednak wybór zarządcy to kluczowy element sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania całej wspólnoty.

czytaj więcej

Czy deweloperzy przewidują podwyżki cen mieszkań?

2017-08-01 10:49:00

Jakie czynniki zdaniem deweloperów mogą wpłynąć na wzrost cen budowanych mieszkań? Czy w tym roku prognozowane są podwyżki? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl  

czytaj więcej

Pionierskie podejście do transportu w Eko-Oknach (wideo)

2017-08-01 09:46:00

Samochody ciężarowe Eko-Okien rozpoznawalne są nie tylko ze względu na specyficzną grafikę, która znajduje się na ich naczepach. Ich znakiem rozpoznawczym są również wózki widłowe, które mocowane są na zewnątrz naczepy. – Wózki zabierane są przez naszych kierowców nie bez przyczyny. Dbając o jakość obsługi klienta oferujemy bowiem nie tylko transport, ale również rozładunek zamówienia – tłumaczy Dawid Wyrtki kierownik działu transportu Eko-Okna S.A. Nie wszystkie europejskie kraje zezwalają jednak na wydłużanie samochodu ciężarowego o podwieszany wózek rozładunkowy. Mowa o Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Słowenii i Chorwacji.

czytaj więcej

Afrykański ośrodek pomocy dzieciom pomalowany farbami Termo Organiki

2017-08-01 07:29:04

Wolontariusze z Omenaa Foundation wrócili właśnie z wizyty w Ghanie. W czasie wolontariatu uczestniczyli m.in. w malowaniu pomieszczeń ośrodka Don Bosco farbami, stworzonymi we współpracy Termo Organiki oraz ambasadorki marki Omeny Mensah. Wśród wolontariuszy była Vanessa, 15-letnia córka Omeny, która zrelacjonowała przebieg prac budowlanych w powstającej na terenie ośrodka szkole Kids Haven.

czytaj więcej

Przesyłka zawsze zabezpieczona

2017-07-30 11:07:00

Unieruchomienie towaru to stan idealny na każdym etapie łańcucha dostaw. Przesyłka perfekcyjnie zabezpieczona to dla dostawcy gwarancja zminimalizowania ryzyka reklamacji, a dla klienta końcowego znak wiarygodności przedsiębiorstwa. Eksperci RAJAPACK radzą, w jakie maszyny do wytwarzania wypełniaczy warto zainwestować.

czytaj więcej

Daikiri i Margarita w finale konkursu Dobry Wzór 2017

2017-07-28 07:38:33

Każdego roku Instytut Wzornictwa Przemysłowego nagradza najlepiej zaprojektowane produkty lub usługi na polskim rynku, przyznając im tytuł Dobry Wzór. Do finału tegorocznej, 24. edycji eksperci IWP wybrali aż dwie kolekcje Ceramiki Paradyż.

czytaj więcej

Rewitalizacje - gorący trend w polskich nieruchomościach

2017-07-27 08:21:14

Stare nie znaczy mało atrakcyjne. Ten trend widać coraz wyraźniej na polskim rynku nieruchomości. Deweloperzy przestali już stawiać tylko na nowe, szybkie i łatwe projekty. Coraz chętniej sięgają po budynki, które można poddać modernizacji lub zabytki do rewitalizacji. Dlaczego nieruchomości, które do tej pory budziły niechęć stają się tak modne?

czytaj więcej

Gamet nawiązał współpracę z marką GERDA

2017-07-26 07:32:47

Toruński producent dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych rozpoczął współpracę z polskim liderem w segmencie drzwi, zamków i okuć. W ramach kooperacji Gamet poszerzy swój asortyment o wybrane produkty firmy GERDA.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P