Wiadomości z branży wykończenia wnętrz

Domy w skandynawskiej technologii Eco Smart  made in Poland

Domy w skandynawskiej technologii Eco Smart made in Poland

2016-10-25 07:19:00

Od 3 do 6 miesięcy - dokładnie tyle trwa budowa wykorzystującego najnowocześniejsze technologie i światowe trendy w architekturze, ekologicznego domu EcoReadyHouse. Standard dotychczas znany w krajach skandynawskich już dzisiaj dostępny jest także w Polsce. Czym wyróżniają się budynki tworzone w technologii Eco Smart, na które coraz częściej się decydujemy?

czytaj więcej
Czym grożą błędy popełniane podczas montażu rynien? Poradnik

Czym grożą błędy popełniane podczas montażu rynien? Poradnik

2016-10-24 13:00:10

Prawidłowo zamontowane orynnowanie to gwarancja bezpieczeństwa domu. Zdarza się jednak, że podczas montażu popełniane są błędy, które niezauważone na tym etapie, z upływem czasu mogą skutkować odkształceniami, nieszczelnościami i pojawieniem się rdzy.

czytaj więcej
Harmonia wyjątkowej estetyki i wytrzymałości - płyty INDIGO BELLO od DASAG

Harmonia wyjątkowej estetyki i wytrzymałości - płyty INDIGO BELLO od DASAG

2016-10-21 09:45:00

Podczas wyboru płyt na nawierzchnie zewnętrzne podstawową kwestią są walory użytkowe, jednak coraz większe znaczenie zyskuje dobry design, który umożliwia stworzenie nieszablonowych projektów przestrzeni wokół domu, na tarasie lub balkonie. Aby spełnić oczekiwania rynkowe producenci stawiają nie tylko na różnorodność faktur, kształtów i kolorów, ale też na technologie produkcji płyt. Udowadnia to marka DASAG, której płyty INDIGO BELLO powstają w innowacyjnym systemie uszlachetniania betonu.

czytaj więcej
Odwodnienie liniowe bez tajemnic - montaż krok po kroku

Odwodnienie liniowe bez tajemnic - montaż krok po kroku

2016-10-21 09:37:27

Odwodnienie liniowe to nie tylko eleganckie, ale także niezwykle praktyczne rozwiązanie. Odpływ jest dyskretnie ukryty w podłodze, a widoczny pozostaje tylko ruszt. Jednak, by odwodnienie liniowe funkcjonowało sprawnie, konieczny jest prawidłowo wykonany montaż, który zapewni szczelność i wygodę użytkowania na lata.

czytaj więcej
Taniej z Leroy Merlin Posnania

Taniej z Leroy Merlin Posnania

2016-10-21 09:35:00

Z okazji otwarcia nowego sklepu sieci Leroy Merlin w Posnanii dla mieszkańców Poznania i okolic zostały przygotowane specjalne oferty promocyjne i wyjątkowe rabaty. W atrakcyjnym cenowo asortymencie hipermarketu budowlano-dekoracyjnego znalazły się m.in. produkty niezbędne do wyposażenia kuchni, zaprojektowania łazienki czy odświeżenia wnętrza domu i ogrodu. Akcja promocyjna związana z otwarciem potrwa do 6 listopada br.

czytaj więcej
Grzejnik w pokoju alergika - idealne rozwiązanie od 3THERMO

Grzejnik w pokoju alergika - idealne rozwiązanie od 3THERMO

2016-10-20 08:05:36

Alergie kojarzą się z reguły z pylącymi trawami czy drzewami, uczuleniami na kosmetyki, a nawet jedzenie. Alergenem może być także formaldehyd pochodzący z mebli czy farb ściennych i niewidoczne gołym okiem pleśnie, szczególnie w przypadku źle dobranego ogrzewania. Jakie rozwiązanie zatem wybrać by ściany wolne były od pleśni i mikroorganizmów, a wnętrze przyjazne alergikowi?

czytaj więcej
Romantyczny pokój dla dziewczynki w stylu angielskim

Romantyczny pokój dla dziewczynki w stylu angielskim

2016-10-18 07:29:00

Styl angielski to propozycja dla tych, którzy lubią wnętrza ciepłe, przytulne i jasne. Dominująca biel, naturalne materiały i kwiatowe wzory - to jego cechy charakterystyczne. Jak urządzić pokój dziecięcy inspirowany tym stylem?

czytaj więcej
Leroy Merlin Posnania kreuje jesienne trendy w największej w Polsce strefie aranżacji i inspiracji

Leroy Merlin Posnania kreuje jesienne trendy w największej w Polsce strefie aranżacji i inspiracji

2016-10-17 18:10:00

Leroy Merlin Posnania jest pierwszym sklepem w Poznaniu, który zaprojektował dla klientów specjalną strefę aranżacji i inspiracji wzorowaną na standardach budowy i powierzchni osiedli Rataje, Wilda czy Żegrze. Poznaniacy znajdą w niej produkty odpowiadające najnowszym światowym trendom w designie. Zainspirują się i zaczerpną fachowych porad zarówno w zakresie budowy domu, jak i urządzania wnętrz czy ogrodów. Już drobne zmiany aranżacyjne mogą wnieść do ich domów świeżość i energię na jesienne wieczory.

czytaj więcej
Inteligentny dom od podstaw

Inteligentny dom od podstaw

2016-10-14 12:15:35

Coraz więcej Polaków jest zainteresowanych inteligentnymi rozwiązaniami dla domu. Na początek wystarczy zainwestować w kilka typów czujników i urządzeń automatyki domowej, które zwiększą wygodę i bezpieczeństwo domowników. 

czytaj więcej
Ceramika Disegno - łazienka poza schematem

Ceramika Disegno - łazienka poza schematem

2016-10-13 12:22:00

W ofercie firmy Disegno nowe wzory nie pojawiają się zbyt często. A jeśli już, to prawie każda propozycja jest wzorniczym zaskoczeniem. Warto czekać na nowości, żeby przekonać się, jak daleko kształt lub forma ceramiki wybiegają poza schemat. W ofercie włoskiego producenta są już umywalki-kule, umywalki-balie, umywalki-kleksy. Czym jeszcze nas zaskoczy?

czytaj więcej

Logo

Grupa Tubądzin otworzyła najnowocześniejszą fabrykę płytek ceramicznych w Europie Środkowo-Wschodniej

2016-11-30 11:40:29

29 listopada br. Grupa Tubądzin oficjalnie uruchomiła w Sieradzu swój trzeci zakład produkcyjny. Będzie w nim wytwarzać ponad 3 mln mkw. płytek rocznie. Fabryka została wybudowana w rekordowym tempie i jest pierwszym w Polsce oraz w tej części Europy miejscem, w którym produkowane płytki osiągną rozmiar 120 x 240 cm. Ponadto, to jeden z niewielu zakładów w Europie, w którym produkcja będzie odbywała się w sposób ciągły metodą walcową z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Zatrudnienie w fabryce otrzymało dotychczas ponad 150 osób.

czytaj więcej

WIŚNIOWSKI nominatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

2016-11-30 11:38:33

Ponad 200 firm z całej Polski ubiegało się o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP, ale jedynie 18 mogło uzyskać nominację. Kapituła konkursowa, złożona z cenionych ekspertów, wytypowała tych przedsiębiorców, którzy najbardziej zasłużyli na najwyższe laury gospodarcze w kraju. Wśród nich znalazła się firma WIŚNIOWSKI nominowana w kategorii Odpowiedzialny Biznes.

czytaj więcej

Konkurencyjność polskich MŚP traci na niewłaściwych strategiach ochrony przed ryzykiem kursowym

2016-11-30 10:16:29

Mimo istnienia darmowych i łatwo dostępnych narzędzi zabezpieczających przed ryzykiem kursowym, co czwarta (26 proc.) handlująca z zagranicą firma z sektora MŚP próbuje równoważyć wahania na własną rękę, wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie instytucji płatniczej AKCENTA, realizującej i zabezpieczającej transakcje walutowe. Eksperci AKCENTY podkreślają, że strategia wielu firm sprowadza się do przenoszenia kosztów na klientów, co znacząco obniża konkurencyjność ich ofert.

czytaj więcej

Trendy w kuchni mijającym roku i prognoza na 2017 według marki ZAJC

2016-11-29 12:52:45

Modna nowoczesna klasyka, wysuwane systemy do przechowywania, elektryczne otwierane szafki, szarości i naturalne forniry. O tych i innych kuchennych przebojach mijającego roku oraz tendencjach na 2017 mówi Justyna Zajc, właścicielka marki ZAJC.

czytaj więcej

Godło Producent Materiałów Budowlanych Roku 2016 dla CREATON Polska

2016-11-29 11:39:00

Decyzją Kapituły Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej firma CREATON Polska została wyróżniona w 6. edycji Ogólnopolskiego Programu Budowlanego Roku 2016, zdobywając licencję i Godło „Producent Materiałów Budowlanych Roku 2016”. 

czytaj więcej

Małgorzata Rozenek-Majdan i tkaniny Magic Home na otwarciu salonu meblowego

2016-11-28 12:02:00

Pokaz czyszczenia tkanin Magic Home odbył się w sobotę (19 listopada) w specjalnej strefie Fargotex Group, zorganizowanej na czas otwarcia nowego salonu Agata w Warszawie. Małgorzata Rozenek-Majdan, ambasadorka kolekcji Magic Home, prezentowała pierwszym klientom sklepu właściwości tkanin łatwoczyszczących. Osoby zainteresowane kupnem sofy, fotela lub narożnika miały szansę przetestować materiały, które pozwalają przez wiele lat zachować czystość i świeżość mebli tapicerowanych. Podczas warsztatów została pokazana cała paleta tkanin i ekoskór z innowacyjną technologią łatwego czyszczenia. W trakcie spotkania był też czas na rozmowy indywidualne z ambasadorką Magic Home, autografy i wspólne zdjęcia.

czytaj więcej

Europejska prasa branżowa na spotkaniu z Grupą Roto

2016-11-28 11:58:06

W minionym tygodniu odbył się 11. Międzynarodowy Dzień Prasy Branżowej organizowany przez europejską grupę Roto, producenta stolarki otworowej oraz okien dachowych. W przeciągu dwóch dni w Berlinie dziennikarze mieli okazję wziąć udział w konferencji stawiającej prognozy na rok 2017 dla całej branży.

czytaj więcej

Spotkanie tradycji z nowoczesnością - szkło marki Pilkington na Placu Zamkowym

2016-11-28 09:45:18

Biurowiec Plac Zamkowy – Business with Heritage łączy tradycję z nowoczesnością, umiejętnie chowając współczesne rozwiązania techniczne za nawiązującą do otoczenia fasadą. Odpowiednio dobrane przeszklenia marki Pilkington doskonale wpisują się w prestiżową realizację estetyką i funkcjonalnością.

czytaj więcej

Zmiany w obszarach zarządzania firmy Candy Group

2016-11-25 07:15:00

Rafał Dziedzic, który od 20 czerwca br. pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki Candy Hoover Polska Sp. z o.o. poszerzył zakres swoich obowiązków i od listopada br. kieruje kolejnymi strategicznymi dla Candy Group krajami, takimi jak Niemcy, Austria i Ukraina, podlegając bezpośrednio pod europejski zarząd.

czytaj więcej

Grupa Real2B uruchamia pierwsze regionalne hybrydowe centra handlowe - Quick Parki

2016-11-24 13:11:23

Regionalne hybrydowe centra handlowe to połączenie centrum handlowego z parkiem handlowym o powierzchni od 2 do 20 tys. mkw., powstające w mniejszych miastach z potencjałem zakupowym do około 100 tys. mieszkańców. Bazując na stałym wzroście siły nabywczej i zakupowych aspiracjach Polaków Jarosław Fijałkowski, prezes Grupy Real2B oraz współtwórca funduszu Retail Parks Fund FIZ AN, zapowiada budowę kilkudziesięciu Quick Parków w całym kraju. Inwestycja jest realizowana dzięki zaangażowaniu środków z emisji certyfikatów inwestycyjnych funduszu Retail Parks Fund FIZ AN oraz przy udziale finansowania z kluczowych banków.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P