Wiadomości z branży wykończenia wnętrz

Ogród na dachu z widokiem na Jezioro Bodeńskie

Ogród na dachu z widokiem na Jezioro Bodeńskie

2016-11-07 12:37:00

Zielone dachy,  stanowiące odskocznię od zgiełku miast i pędzącego życia, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zazieleniony azyl w kształcie litery U o powierzchni 500 m², który powstał na dachu kliniki gerontopsychiatrii w Reichenau, stwarza idealne warunki dla spokoju, zadumy i wypoczynku wszystkich pacjentów oraz ich gości.

czytaj więcej
Jak zamocować rury, by uniknąć mostków termicznych?

Jak zamocować rury, by uniknąć mostków termicznych?

2016-11-02 12:08:00

Nawet najlepsza izolacja, charakteryzująca się wysokimi parametrami termoizolacyjnymi, nie będzie w stanie odpowiednio zabezpieczyć instalacji chłodniczej, klimatyzacyjnej czy grzewczej, jeśli nie zostanie odpowiednio zamocowana. Jednym z częściej występujących podczas montażu problemów są tzw. mostki termiczne, czyli niekontrolowana wymiana ciepła pomiędzy rurami i otoczeniem. O tym jak walczyć z tym negatywnym zjawiskiem wyjaśnia Maria Witkowska, Dyrektor Obsługi Technicznej Rynku z firmy Armacell.

czytaj więcej
EKO-OKNA wzbogaciły ofertę o kolejne panele drzwiowe

EKO-OKNA wzbogaciły ofertę o kolejne panele drzwiowe

2016-10-28 14:31:09

Firma EKO-OKNA S.A. to jeden z krajowych liderów pod względem dynamiki sprzedaży producent komponentów stolarki okiennej. Firma dąży do tego, aby posiadać pełną ofertę produktów - od podstawowych systemów (z zastosowaniem do budownictwa wielorodzinnego), po systemy energooszczędne, pasywne, czyli szerokie spektrum rozwiązań, w tym także eksportowych. Oferuje rozwiązania pod każdy rynek, np. systemy renowacyjne, czy holenderskie. Co ważne, nie koncentruje się wyłącznie na oknach, ale nastawia się na  rozwiązania takie jak np. bramy garażowe, drzwi aluminiowe, czy drzwi PVC z panelami własnej produkcji.

czytaj więcej
Bezkompromisowe połączenie jakości i minimalizmu. borcas nowa marka w ofercie showroomu Euforma

Bezkompromisowe połączenie jakości i minimalizmu. borcas nowa marka w ofercie showroomu Euforma

2016-10-28 07:16:00

Showroom Euforma powiększył swoją ofertę o kolejną polską markę - borcas, która w swoich projektach łączy dwie ważne cechy: jakość i minimalizm. Jest to idealna odpowiedź na potrzeby klientów i panujące obecnie trendy, w których króluje styl skandynawski. Produkty od października dostępne są w obu showroomach Euformy: w Bydgoszczy oraz w Warszawie.

czytaj więcej
Czysta nie tylko od święta - radzimy jak zadbać o kabinę prysznicową

Czysta nie tylko od święta - radzimy jak zadbać o kabinę prysznicową

2016-10-27 08:36:14

Korzystamy z niego codziennie - by się szybko rozbudzić, odświeżyć lub zrelaksować w strumieniach gorącej wody. Jednak jest coś, co wywołuje niemałe frustracje użytkowników prysznica. To utrzymanie kabiny w czystości i pozbywanie się zacieków. Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych sposobów, by poradzić sobie z tym problemem i sprawić, by szkło kabiny prysznicowej długo pozostawało przejrzyste.

czytaj więcej
Space Between Us - style & design

Space Between Us - style & design

2016-10-26 11:29:00

Oferta Space Between Us skierowana jest do wymagających Odbiorców, ceniących niezależność, kreatywność i jakość. Mebel z własną kreacją, mottem czy motywem, może  stać się wyrazem osobowości  w otaczającej przestrzeni.

czytaj więcej
Jak mocować w styropianie bez mostków cieplnych?

Jak mocować w styropianie bez mostków cieplnych?

2016-10-25 14:41:10

Styropian to jeden z najpopularniejszych materiałów izolacyjnych w budownictwie - zarówno w nowych inwestycjach, jak i przy wykonywaniu termomodernizacji. Warstwa ocieplenia jest jednak delikatna, więc pojawia się problem, gdy stajemy przed wyzwaniem przymocowania czegoś do ocieplonej fasady. Jak się do tego zabrać?

czytaj więcej
Domy w skandynawskiej technologii Eco Smart  made in Poland

Domy w skandynawskiej technologii Eco Smart made in Poland

2016-10-25 07:19:00

Od 3 do 6 miesięcy - dokładnie tyle trwa budowa wykorzystującego najnowocześniejsze technologie i światowe trendy w architekturze, ekologicznego domu EcoReadyHouse. Standard dotychczas znany w krajach skandynawskich już dzisiaj dostępny jest także w Polsce. Czym wyróżniają się budynki tworzone w technologii Eco Smart, na które coraz częściej się decydujemy?

czytaj więcej
Czym grożą błędy popełniane podczas montażu rynien? Poradnik

Czym grożą błędy popełniane podczas montażu rynien? Poradnik

2016-10-24 13:00:10

Prawidłowo zamontowane orynnowanie to gwarancja bezpieczeństwa domu. Zdarza się jednak, że podczas montażu popełniane są błędy, które niezauważone na tym etapie, z upływem czasu mogą skutkować odkształceniami, nieszczelnościami i pojawieniem się rdzy.

czytaj więcej
Harmonia wyjątkowej estetyki i wytrzymałości - płyty INDIGO BELLO od DASAG

Harmonia wyjątkowej estetyki i wytrzymałości - płyty INDIGO BELLO od DASAG

2016-10-21 09:45:00

Podczas wyboru płyt na nawierzchnie zewnętrzne podstawową kwestią są walory użytkowe, jednak coraz większe znaczenie zyskuje dobry design, który umożliwia stworzenie nieszablonowych projektów przestrzeni wokół domu, na tarasie lub balkonie. Aby spełnić oczekiwania rynkowe producenci stawiają nie tylko na różnorodność faktur, kształtów i kolorów, ale też na technologie produkcji płyt. Udowadnia to marka DASAG, której płyty INDIGO BELLO powstają w innowacyjnym systemie uszlachetniania betonu.

czytaj więcej

Logo

Grupa Tubądzin otworzyła najnowocześniejszą fabrykę płytek ceramicznych w Europie Środkowo-Wschodniej

2016-11-30 11:40:29

29 listopada br. Grupa Tubądzin oficjalnie uruchomiła w Sieradzu swój trzeci zakład produkcyjny. Będzie w nim wytwarzać ponad 3 mln mkw. płytek rocznie. Fabryka została wybudowana w rekordowym tempie i jest pierwszym w Polsce oraz w tej części Europy miejscem, w którym produkowane płytki osiągną rozmiar 120 x 240 cm. Ponadto, to jeden z niewielu zakładów w Europie, w którym produkcja będzie odbywała się w sposób ciągły metodą walcową z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Zatrudnienie w fabryce otrzymało dotychczas ponad 150 osób.

czytaj więcej

WIŚNIOWSKI nominatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

2016-11-30 11:38:33

Ponad 200 firm z całej Polski ubiegało się o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP, ale jedynie 18 mogło uzyskać nominację. Kapituła konkursowa, złożona z cenionych ekspertów, wytypowała tych przedsiębiorców, którzy najbardziej zasłużyli na najwyższe laury gospodarcze w kraju. Wśród nich znalazła się firma WIŚNIOWSKI nominowana w kategorii Odpowiedzialny Biznes.

czytaj więcej

Konkurencyjność polskich MŚP traci na niewłaściwych strategiach ochrony przed ryzykiem kursowym

2016-11-30 10:16:29

Mimo istnienia darmowych i łatwo dostępnych narzędzi zabezpieczających przed ryzykiem kursowym, co czwarta (26 proc.) handlująca z zagranicą firma z sektora MŚP próbuje równoważyć wahania na własną rękę, wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie instytucji płatniczej AKCENTA, realizującej i zabezpieczającej transakcje walutowe. Eksperci AKCENTY podkreślają, że strategia wielu firm sprowadza się do przenoszenia kosztów na klientów, co znacząco obniża konkurencyjność ich ofert.

czytaj więcej

Trendy w kuchni mijającym roku i prognoza na 2017 według marki ZAJC

2016-11-29 12:52:45

Modna nowoczesna klasyka, wysuwane systemy do przechowywania, elektryczne otwierane szafki, szarości i naturalne forniry. O tych i innych kuchennych przebojach mijającego roku oraz tendencjach na 2017 mówi Justyna Zajc, właścicielka marki ZAJC.

czytaj więcej

Godło Producent Materiałów Budowlanych Roku 2016 dla CREATON Polska

2016-11-29 11:39:00

Decyzją Kapituły Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej firma CREATON Polska została wyróżniona w 6. edycji Ogólnopolskiego Programu Budowlanego Roku 2016, zdobywając licencję i Godło „Producent Materiałów Budowlanych Roku 2016”. 

czytaj więcej

Małgorzata Rozenek-Majdan i tkaniny Magic Home na otwarciu salonu meblowego

2016-11-28 12:02:00

Pokaz czyszczenia tkanin Magic Home odbył się w sobotę (19 listopada) w specjalnej strefie Fargotex Group, zorganizowanej na czas otwarcia nowego salonu Agata w Warszawie. Małgorzata Rozenek-Majdan, ambasadorka kolekcji Magic Home, prezentowała pierwszym klientom sklepu właściwości tkanin łatwoczyszczących. Osoby zainteresowane kupnem sofy, fotela lub narożnika miały szansę przetestować materiały, które pozwalają przez wiele lat zachować czystość i świeżość mebli tapicerowanych. Podczas warsztatów została pokazana cała paleta tkanin i ekoskór z innowacyjną technologią łatwego czyszczenia. W trakcie spotkania był też czas na rozmowy indywidualne z ambasadorką Magic Home, autografy i wspólne zdjęcia.

czytaj więcej

Europejska prasa branżowa na spotkaniu z Grupą Roto

2016-11-28 11:58:06

W minionym tygodniu odbył się 11. Międzynarodowy Dzień Prasy Branżowej organizowany przez europejską grupę Roto, producenta stolarki otworowej oraz okien dachowych. W przeciągu dwóch dni w Berlinie dziennikarze mieli okazję wziąć udział w konferencji stawiającej prognozy na rok 2017 dla całej branży.

czytaj więcej

Spotkanie tradycji z nowoczesnością - szkło marki Pilkington na Placu Zamkowym

2016-11-28 09:45:18

Biurowiec Plac Zamkowy – Business with Heritage łączy tradycję z nowoczesnością, umiejętnie chowając współczesne rozwiązania techniczne za nawiązującą do otoczenia fasadą. Odpowiednio dobrane przeszklenia marki Pilkington doskonale wpisują się w prestiżową realizację estetyką i funkcjonalnością.

czytaj więcej

Zmiany w obszarach zarządzania firmy Candy Group

2016-11-25 07:15:00

Rafał Dziedzic, który od 20 czerwca br. pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki Candy Hoover Polska Sp. z o.o. poszerzył zakres swoich obowiązków i od listopada br. kieruje kolejnymi strategicznymi dla Candy Group krajami, takimi jak Niemcy, Austria i Ukraina, podlegając bezpośrednio pod europejski zarząd.

czytaj więcej

Grupa Real2B uruchamia pierwsze regionalne hybrydowe centra handlowe - Quick Parki

2016-11-24 13:11:23

Regionalne hybrydowe centra handlowe to połączenie centrum handlowego z parkiem handlowym o powierzchni od 2 do 20 tys. mkw., powstające w mniejszych miastach z potencjałem zakupowym do około 100 tys. mieszkańców. Bazując na stałym wzroście siły nabywczej i zakupowych aspiracjach Polaków Jarosław Fijałkowski, prezes Grupy Real2B oraz współtwórca funduszu Retail Parks Fund FIZ AN, zapowiada budowę kilkudziesięciu Quick Parków w całym kraju. Inwestycja jest realizowana dzięki zaangażowaniu środków z emisji certyfikatów inwestycyjnych funduszu Retail Parks Fund FIZ AN oraz przy udziale finansowania z kluczowych banków.

czytaj więcej
< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P