Wiadomości z branży wykończenia wnętrz

Pokój nastolatka - jak okiełznać chaos?

Pokój nastolatka - jak okiełznać chaos?

2017-01-30 10:47:00

Okres dojrzewania to najczęściej czas buntu przejawiającego się kwestionowaniem wielu zasad, także tych dotyczących wyglądu własnego pokoju. Jak pomóc nastolatkowi stworzyć komfortową i przyjazną przestrzeń? Warto skorzystać z kilku podpowiedzi.

czytaj więcej
Ładna i funkcjonalna łazienka - trendy w projektach na 2017 rok

Ładna i funkcjonalna łazienka - trendy w projektach na 2017 rok

2017-01-26 14:32:00

Umiejętnie zaaranżowana łazienka powinna być miejscem, które cieszy swoją funkcjonalnością i wyglądem. Decydując się na aranżację tego pomieszczenia warto pamiętać o obecnie panujących trendach, które nadadzą mu wyjątkowego charakteru, finalnie tworząc atmosferę intymności i relaksu. Na co warto zwrócić uwagę projektując jedno z najważniejszych pomieszczeń naszego domu?

czytaj więcej
INTRO - design w Twoim garażu

INTRO - design w Twoim garażu

2017-01-26 14:18:35

Od napędu garażowego oczekujemy przede wszystkim funkcjonalności i niezawodności, lecz jest to standard, do którego firma WIŚNIOWSKI zdążyła już przyzwyczaić swoich klientów. Dlatego INTRO idzie o krok dalej, oferując obok zalet praktycznych także ponadprzeciętne walory estetyczne.

czytaj więcej
Klinkier w stylu  rustykalnym

Klinkier w stylu rustykalnym

2017-01-25 13:38:00

Nostalgiczna, pełna niepowtarzalnego uroku i ponadczasowo piękna - cegła klinkierowa potrafi wzbogacić każdy projekt o element prawdziwej architektonicznej magii. Zwłaszcza wtedy, gdy utrzymana jest w stylu rustykalnym, który - za pomocą licznych niedoskonałości - eksponuje jej naturalne piękno i wyjątkową duszę.

czytaj więcej
Wcielenie naturalności

Wcielenie naturalności

2017-01-24 14:38:00

W świecie natury nie ma stałych. Pod wpływem jej sił - promieni słońca, ulewnych deszczy, wiatru, siarczystego mrozu i upałów... wszystko się zmienia. Nie ma rzeczy, ani osoby, która nie nosiłaby znamion tych zmian. W dekorze Kronberg Interprint są one wyjątkowo dobrze widoczne.

czytaj więcej
11 nowych światów Pfleiderer

11 nowych światów Pfleiderer

2017-01-20 12:33:26

"Inspirations close to you" - to hasło przewodnie nowej kolekcji Pfleiderer Group, którą firma po raz pierwszy zaprezentowała na styczniowych targach BAU w Monachium. W tej kolekcji chodzi o coś więcej niż tylko produkty. Tu ważna jest idea i możliwość dowolnej gry dostępnymi wzorami, fakturami i nośnikami.

czytaj więcej
Ronson otwiera drzwi do mieszkania pokazowego w największym projekcie w swojej historii

Ronson otwiera drzwi do mieszkania pokazowego w największym projekcie w swojej historii

2017-01-20 12:31:49

Ronson Development zakończył realizację mieszkania pokazowego w ramach projektu Miasto Moje, czyli największej inwestycji w swojej historii. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 jest dokładnym odwzorowaniem projektu architektonicznego lokali o tym samym rozkładzie, które powstaną w ramach pierwszego etapu osiedla.

czytaj więcej
Grupa Paradyż wyprodukuje wielkoformatowe płytki w nowej technologii

Grupa Paradyż wyprodukuje wielkoformatowe płytki w nowej technologii

2017-01-19 13:05:58

Grupa Paradyż, od lat znana z inwestycji w nowe technologie, uruchomi w jednej ze swoich spółek - Paradyż Sp. z o.o. nową linię do produkcji płytek wielkoformatowych. Technologia Continua+, autorstwa uznanego włoskiego producenta maszyn ceramicznych - firmy SACMI, otwiera przed firmą zupełnie nowe możliwości produkcyjne.

czytaj więcej
Zimowe ciepło pod stopami, czyli  montaż elektrycznych mat grzewczych w domowej łazience

Zimowe ciepło pod stopami, czyli montaż elektrycznych mat grzewczych w domowej łazience

2017-01-19 10:42:00

Może się zdarzyć, że zimą zwykły grzejnik drabinkowy nie wystarcza - zwłaszcza w łazience - miejscu, w którym nasze odczuwanie temperatury może zmienić się w ciągu kilku chwil. W tej sytuacji potrzebujemy dodatkowego wsparcia np. w postaci ogrzewania podłogowego - optymalny rozkład temperatur, przyjemne ciepło pod stopami czy szersze możliwości aranżacyjne wynikające z braku tradycyjnych grzejników to argumenty, które skutecznie przemawiają do wielu. 

czytaj więcej
Wymiana okien w warunkach ekstremalnych

Wymiana okien w warunkach ekstremalnych

2017-01-18 13:17:00

Wysokogórskie Obserwatorium Meteorologiczne na Kasprowym Wierchu to najwyżej położony budynek w Polsce. Warunki atmosferyczne na wysokości 1987 m.n.p.m - niska temperatura, podmuchy wiatru dochodzące do 270km/h i niskie ciśnienie wymagają zastosowania wyjątkowo trwałych elementów konstrukcyjnych w budynku. Ekstremalnym warunkom doskonale sprostały nowoczesne szyby Saint-Gobain, zapewniające najwyższy komfort cieplny, poziom bezpieczeństwa i bilans energetyczny budynku.

czytaj więcej

Logo

Kaczkan na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2017

2017-02-27 11:25:00

W dniach 7-10 lutego br. w Poznaniu odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2017. Firma Kaczkan po raz drugi wzięła udział w tym wydarzeniu jako wystawca, prezentując publiczności dwa premierowe produkty – deski Bali House oraz Cayenne utrzymane w modnych odcieniach brązu.

czytaj więcej

Mobile World Congress: Samsung pokaże 4 innowacyjne projekty z obszarów VR i AR

2017-02-24 07:58:06

Podczas tegorocznych targów Mobile World Congress (MWC) w Barcelonie firma Samsung zaprezentuje 4 innowacyjne projekty, powstałe w ramach Creative Lab (C-Lab), czyli wewnętrznego programu firmy. Koncentrują się one na wykorzystaniu rozwiązań z zakresu wirtualnej (VR) i rozszerzonej (AR) rzeczywistości, dwóch najważniejszych dziś trendów technologicznych. Samsung pokaże produkty oferujące inteligentną pomoc dla osób niedowidzących (Relúmĭno), okulary komputerowe (Monitorless), rozwiązanie do urządzania mieszkań w technologii VR (VuildUs) oraz platformę podróżniczą, korzystającą z technologii video 360° (traVRer).

czytaj więcej

Deante ze szklanymi nowościami na 4DD

2017-02-23 11:19:00

Druga edycja 4 Design Days, targów architektury i wyposażenia wnętrz, dobiegła końca. W ramach wydarzenia firma Deante zaprezentowała ekskluzywną nowość – kolekcję szklano-granitowych zlewozmywaków Capella. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużą popularnością, odwiedziło je około 25 tys. osób, w tym 5 tys. profesjonalistów – architektów wnętrz, projektantów, designerów, producentów i dystrybutorów.

czytaj więcej

Internorm na drugiej edycji 4 Design Days

2017-02-22 14:56:25

Internorm gościł na 4 Design Days w Katowicach. Przez 4 dni trwania targów, stoisko austriackiego producenta okien i drzwi odwiedziły setki zwiedzających. Stoisko zdobyło także wyróżnienie Exhibitor Design Award 2017 za najbardziej designerską i najciekawszą ekspozycję.

czytaj więcej

EKO-OKNA na targach BUDMA 2017

2017-02-22 13:23:00

Do wyjątkowo udanych przedstawiciele firmy EKO-OKNA S.A. zaliczają tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2017. Spółka z Kornic zaprezentowała się na imponującym, 150-metrowym stoisku, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Zostało też nagrodzone jako jedna z najlepszych ekspozycji targowych.

czytaj więcej

Millenialsi na rynku nieruchomości

2017-02-22 13:19:15

Generacja Y to osoby będące obecnie w wieku 21-37 lat. Część z nich nadal korzysta z wynajmu, a młodsi często mieszkają u rodziców. Pozostali mają już ustabilizowaną sytuację materialną, dlatego coraz częściej decydują się na zakup własnego mieszkania. Jakich lokali szukają i jakie są ich wymagania, a także co to oznacza dla całej branży nieruchomości?

czytaj więcej

„Współczesne budownictwo drewniane” - ISOVER partnerem nowego kierunku na AGH

2017-02-21 14:12:57

Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie już w marcu rozpocznie kształcenie na nowym kierunku studiów podyplomowych z zakresu nowoczesnej prefabrykacji drewnianej. Kierunek został utworzony przez kadrę naukową AGH, Stowarzyszenie Dom Drewniany oraz doświadczonych specjalistów z Grupy Saint-Gobain. Studia skierowane są do specjalistów z zakresu architektury i budownictwa. Zajęcia praktyczne będą się odbywać w Centrum Szkoleniowym ISOVER w Gliwicach.

czytaj więcej

Blachotrapez Oficjalnym Partnerem Piłkarskiej Reprezentacji Polski

2017-02-21 07:33:21

Blachotrapez, czołowy producent pokryć dachowych i elewacyjnych, w sport i polskich sportowców inwestuje nie od dziś. 15 lutego 2017 roku firma uzyskała tytuł „Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski”. Umowa została podpisana w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej i będzie obowiązywała do 31 lipca 2018 roku.

czytaj więcej

Premiera komina Jawar Aero na Targach ISH

2017-02-20 12:05:00

W dniach 14-18 marca we Frankfurcie nad Menem odbędą się Targi ISH. Międzynarodowa impreza przeznaczona jest dla branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych. Jednym z tegorocznych wystawców będzie Jawar – producent ceramiki kominowej. Na swoim stoisku targowym, promowanym pod szyldem „Innovative chimney systems” zostaną zaprezentowane nie tylko znane już wśród polskich konsumentów produkty, ale odbędzie się również premiera najnowszego komina - Jawar Aero. Firma z Ciechanowa znajdzie się wśród 107 polskich marek na niemieckich targach.

czytaj więcej

Centra i parki handlowe podbijają mniejsze miasta

2017-02-20 10:07:16

W 2017 roku budowa centrów handlowych jeszcze mocnej skoncentruje się na mniejszych miejscowościach – wynika z analiz ekspertów Grupy Real2B. Rozpoczęty w ciągu ostatnich dwóch lat trend utrzymają dwa czynniki: wzrost zamożności Polaków i uruchomione dotacje unijne. Pierwszy z nich ma wpływ na wysoki indeks siły nabywczej mieszkańców mniejszych miejscowości oraz decyzję o migracji mieszkańców z centrum miast na obrzeża aglomeracji. Drugi stanowi ogromny zastrzyk gotówki na rozbudowę infrastruktury drogowej.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P