Wiadomości z branży wykończenia wnętrz

Adriana Furniture -  tu liczy się przede wszystkim człowiek

Adriana Furniture -  tu liczy się przede wszystkim człowiek

2016-12-08 11:33:00

Na rynku działa prawie od 30 lat, a jej meble tapicerowane cieszą się powodzeniem nie tylko w Polsce, ale też w Wielkiej Brytanii czy krajach Beneluxu. Z sukcesem podbija kolejne europejskie rynki. Dzięki dobremu zarządzaniu Adriana potrafiła przetrwać nawet najtrudniejsze lata kryzysu. Dziś jest zaliczana do ścisłej czołówki w branży, a ceniona za jakość i nowoczesny design.

czytaj więcej
Zasiądźmy do świątecznego stołu!

Zasiądźmy do świątecznego stołu!

2016-12-08 10:37:00

Sekretem magii Świąt Bożego Narodzenia jest bliskość tych, których kochamy. To ona nadaje naszemu życiu sens i sprawia, że czas spędzony przy wspólnym stole wypełniony jest po brzegi radością i szczęściem. Zadbaj o odpowiednią oprawę tych chwil. Wraz ze stylistami firmy home&you podpowiadamy, jak zaaranżować wigilijny stół, by nie tylko oddawał podniosłą atmosferę świąt, ale i zachęcał do długich rozmów w gronie najbliższych.

czytaj więcej
Wydatki Polaków w czasie sezonu grzewczego

Wydatki Polaków w czasie sezonu grzewczego

2016-12-06 14:24:09

Sezon grzewczy w Polsce wygląda różnie, przeważnie jednak trwa od października do kwietnia i choć przez 90% tego czasu nie wymaga użycia dużych ilości energii, statystyka grzewcza mówi nam zupełnie co innego. Jak wyglądają rozliczenia za ogrzewanie Polaków? Czy w dobie oszczędności robimy wszystko, aby jak najmądrzej rozdysponować pieniądze?

czytaj więcej
Jak stworzyć ciepły klimat we wnętrzu?

Jak stworzyć ciepły klimat we wnętrzu?

2016-11-29 12:56:00

Za oknem zimny wiatr i deszcz, a my siedzimy przy kominku z filiżanką kawy w ręce. Jest  miło i przytulnie. Taka chwila mogłaby trwać wiecznie. Żywy ogień w domu to niezawodny sposób na ogrzanie nie tylko nas, ale i domowej atmosfery. Jego siła przyciągania domowników jest bowiem ogromna, co sprzyja niekończącym się rozmowom, a w efekcie zacieśnianiu więzi rodzinnych.

czytaj więcej
Jak wybrać działkę pod budowę domu, aby uzyskać na niego kredyt?

Jak wybrać działkę pod budowę domu, aby uzyskać na niego kredyt?

2016-11-28 09:48:00

Nowelizacja ustawy ograniczającej dostęp do kredytów hipotecznych na budowę domu na działkach rolnych została uchylona. Oznacza to, że kredytodawcy powinni bez przeszkód ustanawiać hipotekę do dowolnej kwoty, obejmującej zarówno koszty zakupu działki, jak i postawienie domu. Mimo to, w niektórych przypadkach, uzyskanie finansowania na taką inwestycję będzie trudne lub wręcz niemożliwe. Ekspert Związku Firm Doradztwa Finansowego przedstawia przegląd działek, których właściciele nie powinni mieć trudności z uzyskaniem kredytu od banku.

czytaj więcej
Mieszkanie spółdzielcze - czy warto w nie inwestować?

Mieszkanie spółdzielcze - czy warto w nie inwestować?

2016-11-28 09:46:46

Spółdzielnie mieszkaniowe były jedną z podstawowych form budownictwa wielorodzinnego w Polsce aż do lat 80. Pomimo tego, że nowe spółdzielcze prawa własnościowe nie są ustanawiane już od 2007 roku, to na rynku wtórnym nadal możemy spotkać oferty sprzedaży mieszkań z taką formą własności. Czy warto inwestować w tego typu nieruchomości, a także od czego zależy ich cena?

czytaj więcej
Uchwyt na meblu:  Detal, który odmienia

Uchwyt na meblu: Detal, który odmienia

2016-11-25 14:32:00

Moda na nowoczesne, minimalistyczne wnętrza coraz częściej ustępuje przytulnym i ciepłym aranżacjom. Tym samym do łask wracają uchwyty na meblach. Nie tylko ze względu na praktyczność, ale przede wszystkim na klimat, który mogą nadać pomieszczeniu.

czytaj więcej
Rewolucja na rynku styropianu

Rewolucja na rynku styropianu

2016-11-25 11:03:00

Już od 1 stycznia 2017 roku w życie wchodzą kolejne zmiany w warunkach technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Zaostrzeniu uległy współczynniki przenikania ciepła dla poszczególnych przegród. Podobne trendy na rynkach zachodnich doprowadziły do eksplozji sprzedaży styropianów zespolonych trzeciej generacji. Czy tak będzie u nas ?

czytaj więcej
Konwertery satelitarne - jaką pełnią funkcję w instalacji satelitarnej?

Konwertery satelitarne - jaką pełnią funkcję w instalacji satelitarnej?

2016-11-24 16:28:00

Każda instalacja satelitarna składa się z trzech głównych elementów. Pierwszy to antena, która odbiera sygnał. Drugi to konwerter, który ten sygnał przetwarza, a trzeci to przewód koncentryczny, który przekazuje go do tunera. Czym dokładnie są konwertery, ile jest rodzajów konwerterów i jakie są ich możliwości?

czytaj więcej
Blaty nowej generacji teraz w nowych kolorach

Blaty nowej generacji teraz w nowych kolorach

2016-11-23 11:42:00

LAMINAM XL 12+ to nowe, włoskie płyty ze spieków kwarcowych o grubości 12 mm, idealne do zastosowania na blaty kuchenne i łazienkowe. Początkowo ich oferta obejmowała 14 pozycji, właśnie pojawiło się kilkanaście kolejnych. Architekci i klienci indywidualni mają więc jeszcze szerszy wybór, zgodny z najnowszymi tendencjami w aranżacji wnętrz.

czytaj więcej

Logo

Świąteczne przełamywanie barier - System Komunikacji Niewerbalnej w sklepach Saturn

2016-12-22 14:50:03

Wybór nowego sprzętu elektronicznego to nie lada wyzwanie. Ilość produktów, funkcji i rozwiązań może przyprawić o zawrót głowy. W takim momentach niezwykle ważna jest możliwość skorzystania z porady fachowego doradcy, który pomoże w wyborze odpowiedniego modelu. Z myślą o Głuchych klientach sieć Saturn wyposażyła swoje sklepy w System Komunikacji Niewerbalnej.

czytaj więcej

B&B Kraków w portfelu zamówień firmy RD bud!

2016-12-22 09:13:40

B&B Hotels kontynuuje dynamiczny rozwój w naszym kraju i startuje z nową inwestycją. Przy okazji tego projektu, znana sieć po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach. Generalny Wykonawca przeniósł się zatem ze Śląska do sąsiedniej Małopolski, by u podnóża Wawelu postawić B&B Kraków.

czytaj więcej

Pierwsze podsumowanie roku na rynku nieruchomości w Polsce i za granicą

2016-12-21 07:33:39

Ostatnie miesiące roku to czas pierwszych podsumowań – także na rynku nieruchomości. Zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych widoczne są wzrosty sprzedaży. Co trzeba wiedzieć o tendencjach sprzedażowych na rynku nieruchomości w 2016 roku?

czytaj więcej

Podsumowanie Ogólnopolskiego Programu Budowlanego Roku 2016

2016-12-19 13:09:00

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej może już ogłosić finalistów tegorocznego Ogólnopolskiego Programu Budowlanego. VI edycja programu Budowlanego już za nami. Jak co roku konkurs cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Jednak w odróżnieniu od lat poprzednich widoczny był spadek atrakcyjności inwestycji, oraz wycofywanie się niektórych developerów z wcześniej zaplanowanych projektów.

czytaj więcej

W służbie rozwoju - nowy projekt edukacyjny firmy Baumit

2016-12-19 13:07:30

Coraz silniejsza konkurencja sprawia, że wykonawcy muszą stawiać czoła coraz większym wymaganiom inwestorów w zakresie czasu i jakości realizowanych prac. Dostrzegając to cieszący się autorytetem w branży, producent chemii budowlanej zainaugurował program szkoleniowy „Akademia Baumit”, skierowany do firm ogólnobudowlanych, remontowych, podłogowych oraz tynkarskich, a także pracowników hurtowni.

czytaj więcej

Drzwi Destino Unico nagrodzone Złotym Medalem

2016-12-19 12:11:00

Nowoczesne drzwi Destino Unico od Invado zostały wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – BUDMA 2017. Grono ekspertów doceniło ich wysoką jakość i nowoczesność.

czytaj więcej

Jadar: Płyty Symfonia ze Zlotym Medalem

2016-12-15 10:55:00

Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. W gronie laureatów tej prestiżowej nagrody znalazły się m.in. płyty z betonu architektonicznego Symfonia, nowatorska alternatywa dla tradycyjnych okładzin ściennych i elewacji. Producentem nagrodzonego materiału jest Jadar Sp. z o.o. z Radomia.

czytaj więcej

Marka Chapel Parket na targach DOMOTEX 2017

2016-12-14 13:09:18

- Tradycją jest, że wszystkie liczące się firmy z sektora podłogowego rozpoczynają rok od spotkania w Hanowerze, na targach DOMOTEX. Wydarzenie traktowane jako barometr trendów, jest obowiązkowym punktem dla wszystkich producentów z branży - zaznacza Sebastian Kos, ekspert marki Chapel Parket.

czytaj więcej

NSG Group na Targach Integrated Systems Europe 2017 w Amsterdamie

2016-12-14 10:29:44

NSG Group zaprezentuje szeroką gamę wysokoefektywnych produktów szklanych na targach Integrated Systems Europe, które odbędą się w Amsterdamie, w dniach od 7 do 10 lutego 2017 r. ISE to jedna z najważniejszych imprez targowych  na świecie poświęcona branży audiowizualnej i cyfrowym nośnikom informacyjnym.

czytaj więcej

Seria ceramiki INO marki Laufen z tytułem Dobry Design

2016-12-13 14:57:00

7 grudnia br. rozstrzygnięty został konkurs Dobry Design organizowany przez portal www.dobrzemieszkaj.pl oraz magazyn Dobrz Mieszkaj. W kategorii Łazienka tytuł Dobry Design otrzyma seria ceramiki łazienkowej INO marki Laufen.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P