piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Whirlpool zdobywa dwie nagrody if Design Awards 2017

Whirlpool zdobywa dwie nagrody if Design Awards 2017

2017-02-15 14:19:00

Whirlpool został uhonorowany prestiżową nagrodą iF w kategorii Projekt Produktu za swoje dwa nowe, innowacyjne urządzenia, biorąc udział w jednym z wiodących konkursów wzornictwa na świecie. W konkursie iF DESIGN AWARDS 2017, chłodziarko-zamrażarka Whirlpool Grand Side by Side oraz kuchenka mikrofalowa Whirlpool Chef Plus zyskały najwyższe uznanie jury, złożonego z 58 międzynarodowych ekspertów w dziedzinie wzornictwa i pokonały ponad 5,5 tysiąca innych zgłoszeń uczestników z 59 krajów w tym niezwykle konkurencyjnym sektorze

iF DESIGN AWARDS jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów wzornictwa na świecie. iF International Forum Design GmbH, najstarsza niemiecka niezależna organizacja wzornictwa, co roku przyznaje swoje prestiżowe nagrody iF za wybitne osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa. „Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem nagród iF za nasze urządzenia Grand Side by Side oraz Chef Plus” - mówi Krzysztof Sobula, Dyrektor ds. Marketingu Whirlpool Polska i Kraje Baltyckie. „Oba te produkty uosabiają naszą filozofię projektowania zgodnego z potrzebami naszych klientów i ułatwiania im życia poprzez zastosowanie zaawansowanej technologii, która jest niezwykle intuicyjna i skuteczna, dzięki wyjątkowemu wzornictwu, które zachwyca przy każdym spojrzeniu i najmniejszej nawet interakcji. Jesteśmy przekonani, że na świetny projekt składa się zarówno niezwykle kunsztowne wykończenie widoczne gołym okiem, jak i wysoce wydajna technologia, kryjąca się pod obudową urządzenia. Kiedy my zajmujemy się nawet najdrobniejszymi detalami, nasi klienci mogą cieszyć się innymi aspektami życia, które mają dla nich największe znaczenie”.

Whirlpool Grand Side by Side

Laureat nagrody iF, elegancka chłodziarko-zamrażarka FS Grand Side by Side firmy Whirlpool, nadaje nowy wymiar przestrzeni kuchennej, łącząc ogromną, 623-litrową pojemność z innowacyjną technologią, aby na dłużej zachować świeżą i mrożoną żywność. Wygląd urządzenia łączy praktyczność z estetyką, dzięki inteligentnemu rozwiązaniu “Xlent Fit”, które zapewnia łatwą instalację oraz idealne dopasowanie zewnętrzne. Inteligentny projekt drzwi znacznie ułatwia zamontowanie urządzenia tuż przy ścianie, zapewniając doskonałą elastyczność przy projektowaniu kuchni. Najwyższej jakości wykończenia oraz wyjątkowe uchwyty wykonane z jasnego aluminium, idealnie podsumowują intuicyjny i nowoczesny styl chłodziarko-zamrażarki FS Grand Side by Side.

Chłodziarko-zamrażarka nie tylko posiada najwyższe walory estetyczne, które będą idealnym dopełnieniem wnętrza każdej współczesnej kuchni, ale również doskonale pasuje do nowoczesnego stylu życia naszych klientów. Jej duża pojemność z łatwością pomieści zawartość 23 toreb z zakupami, nie musimy więc zaprzątać sobie głowy częstym robieniem zakupów. Inteligentna organizacja przestrzeni Whirlpool sprawia, że wszystkie produkty są doskonale widoczne i zawsze pod ręką, co z kolei pomaga ograniczyć marnowanie żywności. Dzięki szerokiej gamie zaawansowanych technologii Grand Side by Side pozwala zatrzymać świeżość produktów na dłużej. W przypadku chłodziarki, technologia 6. Zmysł FreshControl utrzymuje idealną temperaturę i poziom wilgotności, natomiast technologia 6. Zmysł FreezeControl zastosowana w zamrażarce znacznie obniża ryzyko przemrożenia, aż do 50%*, zapewniając wysoką jakość zamrożonej żywności. Dodatkowymi wyróżnikami Whirlpool Grand Side by Side są: system Shock Freeze, który umożliwia szybkie zamrożenie do 2 kg żywności w zaledwie 4 godziny, czy też specjalna szuflada Activ0°, która po włączeniu umożliwia schłodzenie produktów w temperaturze zbliżonej do 0°C.

Whirlpool Chef Plus

Innowacyjna kuchenka mikrofalowa Whirlpool Chef Plus również została uhonorowana w konkursie iF Awards. Charakteryzuje ją najwyższej jakości, minimalistyczne wzornictwo, które łączy się z niesamowitą wydajnością. Elegancka, gładka powierzchnia przyciąga uwagę użytkownika swoim prostym interfejsem dotykowym, z kluczowymi elementami, takimi jak ruchomy, chromowany i wklęsły pasek metalowy wewnątrz uchwytu, kontrastujący z tłem.   [[[zdjecie,10951,duze]]]

Chef Plus to rewolucyjna kuchenka mikrofalowa, która umożliwia gotowanie na poziomie szefa kuchni, w czasie skróconym o połowę. Jest wyposażona w Technologię Dual Crisp, która oferuje szeroką gamę metod gotowania, takich jak grillowanie, pieczenie oraz smażenie w takim samym tempie jak podgrzewanie i rozmrażanie. Dual Crisp zapewnia mistrzowskie osiągnięcia kuchenki mikrofalowej: idealnie przyrządzone potrawy, delikatne w środku i smakowicie chrupiące na zewnątrz.

źrodło: whirpool/pięknydom24.pl