piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
WFM: Kuchnia Linea beż safari połysk, terra grau połysk

WFM: Kuchnia Linea beż safari połysk, terra grau połysk

KUCHNIA / Meble / 2012-01-19 17:13:00

Połączenie dwóch kolorów ziemi: beżu i szarego na gładkich frontach programu Linea wykonanych w technologii płyty MDF foliowanej na wysoki połysk. Kompozycję ożywia blat o wzorze orzecha romantycznego z bardzo wyrazistym i bogatym rysunkiem drewna.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Czyste powierzchnie frontów zostały wzbogacone stalowymi uchwytami o subtelnym, płaskim kształcie z wygodnym podchwytem idealnie pasującym do kształtu dłoni. Sposób mocowania uchwytów podkreśla horyzontalny układ kompozycji szafek. Szafki dolne to obok typowych brył wysokości 91 cm również prostopadłe skrzyżowanie na dwóch różnych poziomach szafek niskich wysokości 51 cm, które nadają kuchni lekkości oraz zmieniają funkcję pomieszczenia z czysto kuchennej w mieszkalną. Zostało to podkreślone przez zastosowane na zdjęciu dodatki, które wnętrzu nadają indywidualnego charakteru.

Wszystkie fronty standardowo wyposażone są w odbojniki z tworzywa sztucznego, które wzmacniając działanie hamulców zamontowanych w zawiasach, jeszcze bardziej wyciszają czynność zamykania frontów. W wieńcach dolnych szafek wiszących zamontowane zostało oświetlenie halogenowe w okrągłej oprawie, którego funkcją jest oświetlenie blatu roboczego. Dzięki konstrukcji oświetlenia, wieniec dolny szafek w którym zostało ono zamontowane nie został przewiercony na wylot - wewnątrz szafki nie ma śladu mocowania oświetlenia, a szafka zachowuje swoją funkcję i estetykę wnętrza.

Jedno z wielu możliwych rozwiązań wnętrza szafki narożnej to półka typu power slide - typowa półka obrotowa z tworzywa popielatego z powierzchnią antypoślizgową o kształcie półkola wzbogacona jest o funkcję wysuwu. Dzięki temu, że cała półka wyjeżdża z wnętrza szafki, zyskujemy wygodniejszy dostęp do jej zawartości.

Prezentowany układ kuchni zawiera 17 szafek, w tym 5 szuflad, 5 szuflad wewnętrznych, 4 drzwi na zawiasach, 3 fronty uchylne, jedno cargo narożnikowe, 4 fronty maskujące, oświetlenie.

 

źródło: wfmkuchnie/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe