piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Weź udział w wiosennym konkursie OBI i wygraj Fiata 500!

Weź udział w wiosennym konkursie OBI i wygraj Fiata 500!

WYKOŃCZENIE / Materiały budowlane / 2019-03-28 17:51:24

Markety budowlane OBI zapraszają na wiosenne zakupy i wyjątkowy konkurs, w którym główną nagrodą jest samochód osobowy FIAT 500 oraz vouchery na zakupy w OBI. Wystarczy dokonać zakupu przynajmniej jednego produktu ze wskazanych towarów wybranych dostawców, zarejestrować kreatywne zdjęcie z wykorzystaniem kupionego produktu na stronie konkursu wiosennezakupyobi.pl!

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEARuukki Express

Wiosna to idealny moment na zmiany wystroju mieszkania lub domu, a także na remonty małe i duże. Specjalnie z myślą o swoich klientach, Markety OBI przygotowały nowy konkurs. Aby wziąć w nim udział należy w dniach od 30 marca 2019 roku od godz. 18.00 do 30 kwietnia 2019 roku do godz. 20.00 kupić przynajmniej jeden z produktów dostawców : Stone Master, Stones, DRE, VOX, Soudal, Atlas, Classen, zrobić kreatywne zdjęcie z zastosowaniem tego produktu i zarejestrować je na stronie www.wiosennezakupyobi.pl.

Laureat najbardziej kreatywnego zgłoszenia otrzyma wyjątkową nagrodę – kultowy samochód osobowy Fiat 500.

Dodatkowo komisja wyłoni pięćdziesięciu laureatów drugiej nagrody, którzy otrzymają voucher na zakupy w Marketach OBI o wartości 100 zł każdy.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe