piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wanny wolnostojące Alpinia i Anemon kompletna oferta i jakość bez kompromisów
foto Deante

Wanny wolnostojące Alpinia i Anemon kompletna oferta i jakość bez kompromisów

AKCESORIA / Kabiny / wanny / 2020-11-13 11:07:27

Alpinia i Anemon – tak nazywają się nowe modele wanien wolnostojących. Ich pojawienie się na rynku to kluczowy krok w stronę skompletowania pełnego asortymentu łazienkowego i odpowiedź na rosnącą popularność wanien wolnostojących.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Ten typ wanien jest wybierany najczęściej do dużych, ustawnych łazienek. Co w sytuacji, gdy dysponujemy niewielką przestrzenią lub posiadamy pomieszczenie o niestandardowym kształcie? W Deante uważamy, że wanny wolnostojące nie są zarezerwowane wyłącznie dla wąskiej grupy odbiorców – przecież każdy zasługuje na odrobinę luksusu, przepychu i na dobry styl w swoim wnętrzu!

Akryl, czyli wyjątkowa jakość i funkcjonalność

Wanny wolnostojące Deante zostały wykonane z najwyższej jakości akrylu. Znamy ten materiał bardzo dobrze – produkujemy już brodziki akrylowe i długo pracowaliśmy nad ich udoskonaleniem, dzięki czemu wykorzystanie tej technologii w większej skali nie stanowiło dla nas problemu. Akryl jest niezwykle praktyczny i wszechstronny – cechuje go trwałość i odporność na ścieranie czy środki chemiczne. Produkty wykonane z tego materiału są także łatwe w utrzymaniu, a czyszczenie ich nie sprawia kłopotu.

Alpinia i Anemon - uniwersalność

Wanna wolnostojąca to jedno, a bateria, która wieńczy całość – drugie. Na szczęście i na tym polu dajemy użytkownikom wybór, a wanny stworzyliśmy w taki sposób, by perfekcyjnie zgrywały się zarówno z klasycznymi, ściennymi bateriami, instalacjami podtynkowymi w komplecie z ruchomą wylewką, jak i modelami wolnostojącymi, podłogowymi. W przypadku tych ostatnich warto zwrócić uwagę na dopełniający serię Alpinia model – chromową baterię o tradycyjnym, miękkim, obłym kształcie.

Dodatkowym atutem naszych wanien wolnostojących jest ich cenowa konkurencyjność bez żadnych kompromisów w kwestii jakości!

Alpinia i Anemon – specyfikacja

Oba modele są dostępne w dwóch wersjach: o długości 150 oraz 170 cm. Różni je stylistyka, bo Alpinia to model o delikatnym, obłym kształcie, zaś wanny Anemon charakteryzują nieco odważniejsze linie. Zarówno Alpinia, jak i Anemon cechują się jednak wysoką wszechstronnością, a dzięki zastosowaniu białego, połyskującego wykończenia sprawdzą się w każdym wnętrzu. Oba modele dysponują również korkiem click-clack i syfonem bezprzelewowym. Model Alpinia jest dostępny w dwóch wariantach pojemnościowych – 210 oraz 260 litrów. W przypadku wanny wolnostojącej Anemon – 230 i 280 litrów.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe