piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Walentynkowa oferta IKEA Łódź -15% na wszystkie czerwone produkty

Walentynkowa oferta IKEA Łódź -15% na wszystkie czerwone produkty

2017-02-08 08:54:38

Z okazji zbliżających się Walentynek IKEA w Porcie Łódź obniża ceny na wszystkie produkty w kolorze czerwonym. Dekoracyjne świeczki, kwiecista pościel, miękki pled to tylko przykłady z blisko 300 czerwonych produktów, które od 10 do 14 lutego będzie można kupić 15% taniej. Promocją objęty będzie także asortyment wielobarwny z widocznym kolorem czerwonym.

Czerwona świeczka, ramka na zdjęcia, kwiaty lub pluszak to drobne upominki w sam raz na nadchodzące Święto Zakochanych. Miłym prezentem dla bliskich z pewnością będą także miękkie tekstylia - wielokolorowe pościele, poduszki, czerwone pledy i ręczniki. W promocyjnej ofercie IKEA znajdzie się także mnóstwo produktów dla dzieci. Pluszowy zegar, serce lub tradycyjny miś, drewniana kolejka i układanka, wielobarwne koraliki lub warsztat samochodowy to propozycje walentynek dla najmłodszych.

Z miłości do swojego M

Walentynkowa promocja w IKEA Łódź to także dobra okazja by odświeżyć swoje mieszkanie. Czerwona sofa, stolik kawowy czy regał z pewnością nadadzą charakteru wnętrzu, a kolorowe dodatki - zasłonki, poduszki czy bieżniki pomogą ożywić wnętrze przed nadchodzącą wiosną. Na liście czerwonych produktów IKEA znajdują się także przydatne drobiazgi do kuchni m.in. serwetki, ściereczki, rękawice, obieraczki, otwieracze czy noże do pizzy.

Szwedzkie smakołyki

Od piątku do wtorku mniej zapłacimy także za czerwone produkty spożywcze w Sklepiku Szwedzkim - takie jak dżemy, soki czy syropy. 15% taniej będzie można kupić serię szwedzkiego specjału DAIM - torcik, cukierki i batony. Dodatkowo odwiedzający będą mogli skosztować słodkich przekąsek z marcepanu.

źródło: ikea/pieknydom24.pl