piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
W harmonii ze stylem – nowości od KROSNO
KROSNO, zestaw do wina HARMONY

W harmonii ze stylem – nowości od KROSNO

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2018-08-01 12:10:01

Prostota w formie, regularne linie, nieskazitelna gładkość i przejrzystość oraz hołd dla idei „less is more” – to flagowe cechy kolekcji szkła HARMONY marki KROSNO. Składają się na nią m.in. kieliszki do szampana, prosecco i koniaku, szklanki do napojów oraz pokale do piwa. Do rodziny dołączył właśnie harmonijny zestaw: karafka i kieliszki do wina o idealnych, ponadczasowych kształtach oraz szklanki stemless do wina. Minimalizm w najbardziej przejrzystej postaci.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Subtelna karafka do wina z kolekcji Harmony /nowość/. Nieskazitelnie przejrzyste szkło odsłania głęboką barwę wina, a szlifowane obrzeże zapewnia delikatność w formie. Regularny kształt i duża pojemność naczynia (1,6 l) sprawia, że serwowane w nim wino, a także woda czy soki prezentują się wyjątkowo elegancko.

Karafka HARMONY KROSNO, poj.: 1,6l, cena 46,49 zł.

Zestaw HARMONY KROSNO, 3 elementy (karafka i kieliszki), cena 57,79 zł.

 

Jeśli cenisz harmonię i spójność na stole, do karafki dobierz kieliszki do wina HARMONY /nowość/. Klasyczny kształt i subtelna forma kieliszka harmonijnie dopełni całości aranżacji na stole. W kolekcji znajdują się kieliszki do wina czerwonego, białego, a także do prosseco, koniaku, szampana i piwa. Każdy z nich ma kształt dopasowany do właściwości alkoholu tak, aby wydobywać jego smak i aromat.

Kieliszek do wina czerwonego HARMONY KROSNO, poj. 470 ml, cena za zestaw 6 szt. 48,49 zł. Pozostałe kieliszki do innych trunków: 42,99 – 59,99 zł za komplet, w zależności od pojemności i zastosowania.

 

Szklanki typu „stemless” – także nowość w ofercie KROSNO – popularność zdobywały w tradycyjnych winiarskich regionach Francji i Włoch. Następnie moda na sączenie wina ze szklanek podbiła rynek amerykański, a dziś wkracza do innych krajów. Nietypowa i wielofunkcyjna pojemność naczynia – 580 ml – doskonale sprawdzi się także do serwowania koktajli czy deserów.

Szklanki do wina czerwonego HARMONY KROSNO – poj. 580 ml i szklanki do wina białego HARMONY KROSNO – poj. 500 ml: cena za zestaw 6 szt. 18,49 zł.

 

Kolekcję HARMONY uzupełnieniają pękate, niskie szklanki do napojów. Wykonane z cienkiego i lekkiego szkła nadają się do serwowania wody, soków czy finezyjnie podanych deserów.

Szklanki HARMONY KROSNO, poj. 410 ml, cena za zestaw 6 szt. 18,49 zł.

 

Wszystkie produkty dostępne w sklepie https://sklep.krosno.com.pl/

O Krosno Glass:

Krosno Glass SA (dawniej: Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO) jest jednym z największych producentów szkła użytkowego w Polsce, a także cenionym dostawcą na ponad 70 światowych rynkach. Wytwarza szkło formowane tradycyjną metodą ręczną oraz mechanicznie, o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe. Firma sprzedaje produkty pod marką własną KROSNO, jak również realizuje zamówienia dla uznanych firm i globalnych liderów rynku. Produkty Krosno Glass powstają w hucie w południowo-wschodniej Polsce.

Właścicielem Krosno Glass SA jest globalna spółka inwestycyjna Coast2Coast Capital. Fundusz zainwestował w krośnieńską hutę w sierpniu 2016 r., kończąc trwający ponad 7 lat okres upadłości likwidacyjnej zakładu. Obecnie roczne przychody Krosno Glass znacząco przekraczają 220 mln zł, a rentowność spółki przewyższa średnią rynkową.

Więcej informacji na www.krosno.com

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe