piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Vox: Otwarcie całkiem nowej Pracowni

Vox: Otwarcie całkiem nowej Pracowni

2013-08-13 11:33:00

Od 10 sierpnia 2013r. miłośnicy dobrze zaprojektowanych wnętrz powinni zajrzeć na Jasnogórską 2A w Krakowie. Pod tym adresem firma VOX otworzyła miejsce spotkań dla architektów wnętrz jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem i urządzaniem.

Pracownia Wnętrz to przede wszystkim unikalny budynek. Otwierając swój nowy, zupełnie inny salon firma VOX postawiła na hasła: poznawaj, twórz, kupuj i najważniejsze - szukaj inspiracji. W miejscu spotkań, gdzie można dokonać zakupów - jest w czym wybierać i to tylko spośród renomowanych, designerskich marek - przede wszystkim można i należy szukać inspiracji do urządzenia swojego mieszkania, domu czy biura. Nic bowiem, tak jak nasze wnętrza nie mówi o nas samych. Krakowska Pracownia Wnętrz powstała po to, by doradzać, spotkać się z przyjaciółmi przy kawie i szukać dla siebie najlepszych rozwiązań. Jeśli ktoś wybierze się na Jasnogórską 2A z dziećmi - żaden problem. Dla najmłodszych przygotowano również coś, co w założeniu ma wzbudzić w nich kreatywność - Strefę Kreatywną. Miejsce, gdzie dziecięca, nieskrępowana wyobraźnia spotyka się z podstawami zasad dobrego projektowania.

Oczywiście Pracownia Wnętrz powstała również po to, by sprzedawać. Z okazji otwarcia przygotowano specjalną ofertę cenową - 20 % rabatu na cały asortyment. Pracownia Wnętrz to jednak nie zwykły salon. To miejsce, gdzie każdy może się poczuć jak prawdziwy indywidualista. W krakowskiej Pracowni łatwo bowiem znaleźć coś, co wyrazi nasz własny, unikalny sposób patrzenia na otaczający na świat. A jeśli nie uda się tego elementu znaleźć, z pewnością uda się go zaprojektować.