piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
 Villa Italia kolekcje porcelany na Święta Bożego Narodzenia 2015

Villa Italia kolekcje porcelany na Święta Bożego Narodzenia 2015

KUCHNIA / Akcesoria kuchenne / 2015-10-06 11:30:00

Marka Villa Italia przygotowała dla Państwa propozycje kolekcji na Święta Bożego Narodzenia 2015. Wybraliśmy 5 różnych kolekcji w aranżacji świątecznej.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Slim Gold

Elegancka kolekcja wykonana ze śnieżnobiałej porcelany, zdobiona matowym złotym paskiem, na który nałożono drugą, błyszczącą warstwę, przez co uzyskano niezwykle ciekawy i elegancki efekt. Obrzeża naczyń wykończone są ręcznie malowaną złotą linią.

Latina Gold

To ponadczasowa zastawa z charakterem. Wyjątkowa biel porcelany w klasycznym połączeniu z dwunastokaratowym złotym paskiem i ręcznie malowanym brzegiem nadaje kolekcji wyrafinowanej elegancji.

Rarita

To wytworna kolekcja porcelany w delikatnym kremowym odcieniu z matowym złotym paskiem, na który ręcznie nałożono misterną dekorację z lśniącego złota.

Laponia

Elementy kolekcji zostały stworzone, by świetnie harmonizowały z tradycyjnymi kolorami dominującymi w tym okresie, czyli czerwienią, zielenią oraz bielą.

Luce Platinum

Prezentuje niezwykłe połączenie ponadczasowej elegancji z nowoczesnym stylem miejskim. Kolekcja została wykonana z najlepszej jakości porcelany śnieżnobiałej, a jej wspaniałą dekoracją są błyszczące paski oraz kropeczki z platyny.

źródło: villaitalia/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe