piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Umywalki z odlewu mineralnego to najnowszy produkt Sanplastu

Umywalki z odlewu mineralnego to najnowszy produkt Sanplastu

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2012-07-20 10:51:00

Umywalki wykonane z odlewu mineralnego charakteryzują się znakomitymi właściwościami mechanicznymi i chemicznymi. Niezwykle gładka, nieporowata powierzchnia ułatwia utrzymanie brodzików w czystości, eliminuje rozwój groźnych bakterii, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Niewątpliwą zaletą wyrobów z odlewów mineralnych jest odporność na plamy i odbarwienia. Wszelkie zabrudzenia są łatwe do usunięcia przy użyciu delikatnych środków myjących. Jest to materiał trwały, odporny na ścieranie i uderzenia, dzięki czemu brodziki zachowują swój pierwotny wygląd przez długi okres czasu. Umywalki są standardowym wyposażeniem każdej łazienki i stanowią jeden z jej najbardziej eksponowanych elementów. W ofercie zagościły nablatowe prostokątne umywalki z odlewu mineralnego serii Free Mineral i Space Mineral.

Ich modernistyczny design idealnie komponuje się z całością wyposażenia pokoju kąpielowego. 8cm głębokość zapewnia komfort korzystania, podkreślając jednocześnie klasyczność i delikatność wzornictwa. Produkty występują w czterech wariantach wymiarowych: Free Mineral 50x40x8cm i 55x45x8cm i Space Mineral 60x47x8cm i 80x47x8cm.

źródło: sanplast/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe