piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Tysenia – elegancki minimalizm

Tysenia – elegancki minimalizm

WYKOŃCZENIE / Dach i elewacja / 2018-05-30 11:37:36

Tysenia to jedna z tegorocznych nowości w ofercie firmy Blachotrapez. Jednomodułowa blachodachówka płaska w niezwykle subtelny sposób wpisuje się w aktualne kierunki współczesnej architektury.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Jej minimalistyczne i oszczędne wzornictwo wplata się umiejętnie w nowoczesne otoczenie i komponuje z eleganckimi, nienarzucającymi się bryłami odważnych trendów nowatorskiego wzornictwa. To równocześnie kompozycja współzależnych i pożądanych przez kontrahentów - cech pokryć dachowych: lekkości, ponadprzeciętnej trwałości i wytrzymałości. Delikatne potrójne przetłocznie nadaje pokryciu optymalną sztywność oraz wysublimowaną estetykę, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich walorów praktycznych. Jej niski profil (2,5 mm) gwarantuje szerszą niż typowe produkty tej klasy powierzchnię krycia, co przekłada się na oszczędność wykorzystywanego przy pracy materiału. Płaski kształt zapewnia uniwersalność zarówno w przypadku montażu na dachu, jak i oryginalnym wykończeniu elewacji. Produkt może być montowany również na tzw. cegiełkę, co pozwala zwiększyć możliwości montażowe i ograniczyć koszty materiałowe. TYSENIA może być układana na dachach o pochyleniach już od 25°.

Nowość w ofercie Blachotrapezu wyróżnia się wyjątkową jakością wykonania. Najwyższej klasy blacha dostarczana przez renomowane koncerny hutnicze: thyssenkrupp – lidera światowego rynku czy TATA STEEL, gwarantuje trwałość na lata. Dzięki wysokiej klasy materiałowi wsadowemu, produkt jest silnie odporny na uszkodzenia mechaniczne i ekstremalne warunki pogodowe, stanowiąc doskonałą ochronę dachu. TYSENIA to precyzja w każdym szczególe oraz jakość potwierdzona nawet 40 letnią pisemną gwarancją producenta.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe