piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Twoje małe domowe SPA

Twoje małe domowe SPA

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2020-01-28 10:50:12

Z czym kojarzy Ci się wizyta w SPA? Chwilą zapomnienia, relaksującą muzyką, pięknym otoczeniem? Możesz osiągnąć ten efekt we własnej łazience, nawet tej niewielkiej. Jak to zrobić?

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

SPA w małej łazience

Na zdjęciach w kolorowych magazynach zachwycają nas zwykle wolnostojące wanny i przestronne pomieszczania wyposażone w olbrzymie, sięgające podłogi okno. Rzeczywistość często jednak odbiega od tych wizji, dając nam do dyspozycji kilka metrów kwadratowych, na których trzeba zmieścić wszystko, co niezbędne na co dzień. Na ogół nie zostaje wówczas wiele miejsca na wannę z jacuzzi… Ale nie wszystko stracone!

Deszczownia do domowego SPA

Kluczem do stworzenia domowego SPA w małej łazience jest odpowiedni i przemyślany dobór sprzętów. Lubisz relaks w wannie, ale jednocześnie po przebudzeniu nic nie odświeża Cię tak, jak deszczowy strumień? Teraz możesz połączyć te dwie przyjemności, wybierając do łazienki deszczownię z wylewką wannową. To rozwiązanie pozwala wziąć szybki prysznic, zrelaksować się w strugach deszczu, ale też szybko napełnić wannę i beztrosko w niej wypocząć.

Jeśli metraż łazienki nie pozwala na wstawienie wanny, również nic straconego. Deszczownia wyposażona w odpowiednio dużą głowicę natryskową oraz wygodną słuchawkę prysznicową, także zapewni nieprawdopodobne odprężenie. Kiedy zamkniesz oczy i poczujesz krople wody na skórze, wielkość łazienki nie będzie miała absolutnie żadnego znaczenia. W tym momencie Twoje domowe SPA stanie się miejscem, w którym zapomnisz o codzienności.

SPA w Twoim stylu

Piękne otoczenie zwiększa uczucie relaksu i przyjemności. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na wybór takiej armatury i akcesoriów, które pozwolą zaaranżować wnętrze idealne. Do nowoczesnego, widnego wystroju wybierz kolekcję Temisto w kolorze chromu, która rozjaśni pomieszczenie i doda mu klasycznej elegancji. Kroplą luksusu będzie armatura Temisto w złocistym odcieniu mosiądzu, kojarzonego często z przepychem i klasycznym pięknem. Indywidualność łazienki możesz podkreślić także matowoczarną kolekcją Temisto Nero, która będzie wyrazistym dodatkiem w łazience retro lub loftowej.

Niezależnie od stylu, który wybierzesz, możesz stworzyć swoją małą oazę spokoju i wytchnienia od codzienności.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe