piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Twarda zawodniczka do twardych materiałów

Twarda zawodniczka do twardych materiałów

WYKOŃCZENIE / Sprzęt budowlany / 2018-01-03 14:49:22

DEWALT® prezentuje nową bezprzewodową gwoździarkę DCN890 18V XR z silnikiem bezszczotkowym, która - jako pierwsze tego typu narzędzie na rynku - pozwala na mocowanie 57-milimetrowych sztyftów w twardych materiałach. To 18V narzędzie dla profesjonalistów zasilane jest litowo-jonową baterią o pojemności 5,0 Ah, co umożliwia długą i intensywną pracę.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEA

Tam, gdzie odbywa się ciężka praca - a wbijanie gwoździ w twarde materiały czterokilogramowym elektronarzędziem to nie lada wyzwanie - potrzebujesz niezawodnego, wydajnego sprzętu. Nowa gwoździarka od DEWALT® to najlepszy wybór dla każdego poważnego wykonawcy! Dzięki trzem ustawieniom mocy poradzi sobie ona z kamieniem, betonem oraz stalą, a jej niska wrażliwość na zmiany temperatury zapewni działanie ze stałą mocą, niezależnie od warunków zewnętrznych. Poza tym maszyna szybko wykonuje pierwszy strzał, a ty nie tracisz cennego czasu.

Zręczny twardziel

Wydawać by się mogło, że solidna gwoździarka to tylko brutalna siła - nic bardziej mylnego! Dzięki niewielkim rozmiarom noska, bez problemu wbijesz gwoździe nawet w trudno dostępne miejsca, a przy pomocy wymiennych końcówek przytwierdzisz na różnych powierzchniach uchwyty do szybkiego montażu kabli i rur, jak też podkładki i uszczelki. Co więcej, narzędzie to działa w dwóch trybach - pojedynczym, gdy potrzebujesz precyzji i seryjnym - nieprzypadkowo nazwanym RAPIDCYCLE™ - gdy liczy się szybkość działania. Warto wspomnieć, że do swoich urządzeń DEWALT® oferuje szeroką gamę gwoździ o długościach od 13 aż do 57 milimetrów!

Żywotna, bezobsługowa, wydajna

Inżynierowie DEWALT® zdecydowali się na zasilanie akumulatorowe nie bez powodu - dzięki temu twoja gwoździarka nie jest narażona na minieksplozje, występujące w przypadku modeli gazowych; jest również tańsza w eksploatacji i dłużej będzie ci służyć. Duże znaczenie w kwestii zmniejszenia zużycia akumulatora oraz obciążeń dla elektronarzędzia miało zamontowanie w nim silnika bezszczotkowego. Bezprzewodowość ma też inną zaletę - dzięki osiemnastowoltowym akumulatorom litowo-jonowym, które możesz stosować we wszystkich kompatybilnych urządzeniach DEWALT®, na jednym ładowaniu możesz wbić aż do 600 gwoździ. Dasz radę?

Komfort i bezpieczeństwo

Nowa gwoździarka DEWALT® jest świetnie wyważona - nie będziesz się męczyć nawet podczas długiej pracy - oraz bezpieczna dla ciebie i innych, została bowiem wyposażona w blokadę spustu. A jeśli przy intensywnym użyciu - bo tylko takie jest brane pod uwagę w przypadku tego sprzętu - przytrafi ci się zacięcie, bezproblemowo usuniesz je jedną ręką przy pomocy manetki na górze urządzenia. Nie będziesz potrzebować do tego żadnych narzędzi, nie musisz się więc martwić o przestoje w pracy. Co więcej, mocne diody LED-owe zamontowane w obudowie oświetlą ci pole działania i sprawią, że będziesz skuteczny i produktywny, niezależnie od innych źródeł światła.

źródło: dewalt/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe