piękny dom - twitterpiękny dom - facebook

Trwają zapisy na warsztaty z Tikkurila dla profesjonalistów

2016-03-02 14:07:54

Jakie są najnowsze techniki malowania i dekoracji? Które produkty najlepiej sprawdzą się do malowania wnętrz, a które skutecznie zabezpieczą powierzchnie drewniane na zewnątrz? W jaki sposób uniknąć najczęściej popełnianych błędów montażowo-wykonawczych oraz jak wykonać efekty dekoracyjne, by nadać wnętrzu unikatowego stylu? Odpowiedzi na te i inne pytania będą mogli poznać pracownicy firm i ekip wykonawczych podczas szkoleń „Weź kolor na warsztat 2016”, które poprowadzą wysoce wykwalifikowani eksperci Tikkurila. Obecnie trwają zapisy na jesienną edycję warsztatów.

Podczas szkoleń z Tikkurila dostarczamy specjalistycznej wiedzy o produktach i najlepszych technikach malarskich, które są zgodne z najnowszymi trendami. Te spotkania mają służyć pracownikom firm i ekip wykonwawczych w podnoszeniu kwalifikacji i doskonaleniu ich praktycznych umiejętności. Stawiamy na to, by profesjonaliści dzięki tak zdobytej wiedzy potrafili w pełni sprostać wszelkim wymaganiom klientów, a przy tym umiejętenie doradzać i proponować najlepsze rozwiązania także z zakresu dekoracji wnętrz - mówi Tomasz Szczurek, Kierownik Działu Serwisu i Szkoleń Technologicznych z Tikkurila Polska.

Szkolenia z cyklu „Weź kolor na warsztat 2016” to idealne połączenie teorii z praktyką. W programie przewidziano prezentacje, podczas których omówione zostaną właściwości produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni. Eksperci przedstawią farby do wnętrz z linii Tikkurila Optiva, dzięki którym wybierając spośród tysięcy inspirujących odcieni można uzyskać efektowne, trwałe i piękne wykończenie. Uczestnicy dowiedzą się też, jak właściwie zabezpieczać powierzchnie drewniane z linią impregnatów Tikkurila Valtti czy chronić elemtenty drewniane oraz metalowe z farbami Tikkurila Everal. Na podstawie zgłoszeń przedyskutowane zostaną zaś najczęstsze błędy montażowo-wykonawcze, co może przysłużyć się w ich skutecznym wyeliminowaniu w codziennej pracy profesjonalistów.  Nie zabraknie też pokazów - np. malowania natryskowego.

Oprócz wykładów na uczestników czekać będzie rozbudowana ćwiczeniowa część kursu.  W jej trakcie pod okiem ekspertów Tikkurila będą oni poszukiwać skutecznych rozwiązań dla wybranych problemów technicznych, a także samemu wykonywać ciekawe efekty dekoracyjne, które pozwolą nadać wnętrzu indywidualnego, niebanalnego charakteru.

Szkolenia z cyklu „Weź kolor na warsztat 2016”  odbywają się w centrum szkoleniowym Tikkurila w Dębicy i trwają dwa dni. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat, a ponadto zostają włączeni na listę rekomendowanych Certyfikowanych Wykonawców Tikkurila. Szczegółowe informacje nt. jesiennej edycji warsztatów, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są na stronie http://www.tikkurila.pl/dla_profesjonalistow/szkolenia.

źródło: tikkurila/pieknydom24.pl