piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Trevi, Fiesta, Algeo i Algeo Square - nowości armatury  FERRO

Trevi, Fiesta, Algeo i Algeo Square - nowości armatury FERRO

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2018-02-26 12:12:00

Do rodziny baterii z linii Algeo marki FERRO dołączyły dwa nowe produkty. Są to nablatowe baterie umywalkowe Algeo i Algeo Square przeznaczone do umywalek montowanych na blacie. Od wcześniejszych modeli odróżnia je wysoki na prawie 30 cm korpus, pozwalający na umieszczenie wylewki na odpowiedniej wysokości powyżej nablatowej umywalki, np. w formie owalnej, prostokątnej lub okrągłej miski.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Lekko zwężający się korpus i ergonomiczna, idealnie płaska rączka uchwytu to charakterystyczne cechy tych baterii. Model Algeo ma miękkie, owalne kształty, a Algeo Square łączy motyw prostokąta z łagodną, opływową linią. Wyposażono je w regulator ceramiczny pozwalający na łatwe i szybkie ustawienie optymalnej temperatury strumienia, regulator strumienia M24x1 i przyłącza elastyczne G3/8 - M10x1.  [[[zdjecie,14200,duze]]]

Trevi - deszczownia z natryskiem i baterią termostatyczną

Bogaty asortyment natrysków i deszczowni marki FERRO poszerzył się o elegancki i funkcjonalny zestaw Trevi.  Wyposażony w deszczownię z charakterystycznym mocowaniem do ściany zintegrowanym z jej ramieniem, termostatyczną baterię natryskową i 3-funkcyjny natrysk ręczny świetnie sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience. Trevi wyróżnia elegancka linia wzornicza i dekoracyjna chromowana powłoka.

Okrągła głowica talerzowa SLIM wykonana ze stali posiada praktyczny system łatwego usuwania kamienia wapiennego. Solidna, o średnicy 30 cm zapewnia długotrwałe i komfortowe użytkowanie. W skład deszczowni wchodzi również drążek metalowy o regulowanej długości od 80 do 125 cm. Regulowana wysokość mocowania drążka do ściany ułatwia montaż zestawu.

W komplecie, obok deszczowni znalazła się także bateria natryskowa o klasycznej okrągłej formie. Bateria wyposażona w regulator termostatyczny oraz zintegrowany z regulatorem przepływu przełącznik ceramiczny deszczownia/rączka natryskowa jest doskonałą propozycją dla ceniących połączenie ekologicznego stylu życia z wygodą. Dzięki specjalnej blokadzie gorącej wody bateria okaże się niezastąpiona zwłaszcza w domach, w których przebywają małe dzieci.  Blokada Safe Stop 38°C ochroni maluchy  przed poparzeniem umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury wody.

Trzecim elementem zestawu jest natrysk ręczny, umieszczony na przesuwnym uchwycie.  Płaska 3-funkcyjna rączka natryskowa o średnicy 10 cm wyposażona została w system łatwego usuwania kamienia wapiennego Easy Clean oraz połączona z zestawem za pomocą węża natryskowego w oplocie metalowym o długości 150 cm.

Kolekcja baterii Fiesta

W nowej linii baterii marki FERRO znalazło się siedem modeli przeznaczonych do łazienki oraz jedna bateria kuchenna. Baterie należące do kolekcji wyróżnia zaokrąglona forma, charakterystyczne cienkie i długie uchwyty, a także lśniąca chromowana powłoka.

Zestaw do łazienki tworzą baterie umywalkowe: stojąca z korkiem spustowym typu: clik-clak oraz baterie z obrotowymi wylewkami - stojąca i nablatowa. Nie mogło zabraknąć również baterii wannowej ściennej z automatycznym przełącznikiem wanna/natrysk z blokadą, natryskowej ściennej i bidetowej stojącej wyposażonej w automatyczny korek spustowy i regulator strumienia z przegubem kulowym. Obok nich znalazła się także 2-funkcyjna bateria natryskowa podtynkowa z pasującą do całej kolekcji owalną maskownicą. Baterię wyposażono w zestaw elementów wewnętrznych i natynkowych oraz 2-funkcyjny przełącznik. Linię uzupełnia bateria zlewozmywakowa stojąca z długą obrotową wylewką, która umożliwia komfortowe mycie i utrzymanie w czystości zlewozmywaka.  Wszystkie modele posiadają regulatory ceramiczne.    [[[zdjecie,14202,duze]]]

Kolekcja Fiesta pozwoli na kompleksowe wyposażenie domu w funkcjonalną armaturę o estetycznej linii wzorniczej, świetnie komponującą się z akcesoriami i dodatkami dekoracyjnymi o okrągłej formie. Natomiast solidne wykonanie baterii oraz wyposażenie ich w rozwiązania praktyczne zapewnią komfort i zadowolenie podczas codziennego użytkowania.     [[[zdjecie,14198,duze]]]

źródło: ferro/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe