piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Traffic: pomysł na łazienkę

Traffic: pomysł na łazienkę

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2014-01-23 14:43:00

Jasne, otwarte przestrzenie stanowią idealne tło dla lekkich, nowoczesnych aranżacji, w których dobry design łączy się z najwyższą funkcjonalnością. Łazienka aranżowana w takiej przestrzeni produktami serii Traffic marki KOŁO to propozycja dla tych, którzy cenią współczesne rozwiązania i ponadczasowy dobry styl. Charakter przestrzeni, w której aranżujemy łazienkę, ma równie duże znaczenie dla jej funkcjonalności, jak i walorów estetycznych. Łazienka na poddaszu, z drewnianymi belkami stropowymi i ceglaną ścianą to wymarzone tło lekkiej, nieco surowej współczesnej aranżacji. Seria Traffic marki KOŁO idealnie wpisze się w klimat takiej przestrzeni, spełniając najwyższe oczekiwania użytkowe i stylistyczne.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Lekka, miejska seria Traffic marki KOŁO to bardzo spójnie stylistyczne meble i elementy ceramiki, które idealnie wpiszą się w łazienkę o nieco surowym, nowoczesnym looku. Umywalki z płaskim dnem i dużymi powierzchniami odkładczymi, które można montować na szafce lub blacie, zostawiają wiele możliwości aranżacyjnych. W serii znaleźć można m.in. szerokie, 120 cm umywalki z jedną lub dwiema misami, które świetnie wkomponują się w dużą przestrzeń, będąc nie tylko funkcjonalnym, ale i stylowym rozwiązaniem.

  • Piękno w prostocie

Aranżowanie łazienki, która ma być nowoczesna i klimatyczna zarazem, to także wyzwanie, jeśli chodzi o detale. Wybór kolorystyki i dodatków powinien oddać właściwą atmosferę, tworząc jednocześnie uniwersalną całość. Dobrym wyborem będą biele i szarości, które połączą surowość naturalnych materiałów z lekkim, współczesnym wzglądem. Szlachetna prostota mebli z serii Traffic bezbłędnie wpisze się w taką stylistykę. Gładkie, lakierowane na wysoki połysk powierzchnie prostokątnych szafek w kolorze platynowym lub białym podkreślą charakter miejsca, pozostając jednocześnie elementem nowoczesnego designu. Szafki podumywalkowe, wysokie szafki boczne i uzupełniające kolekcję geometryczne lustra z oświetlenie ledowym stworzą nowoczesną łazienkę z nieco przemysłowym sznytem.

źródło: koło/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe