piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Tradycyjnie czy nowocześnie? Świąteczna kolekcja dekoracji od marki Eurofirany

Tradycyjnie czy nowocześnie? Świąteczna kolekcja dekoracji od marki Eurofirany

DESIGN / Dekoracje/Ozdoby / 2017-11-17

Czy dekoracje świąteczne mogą nas jeszcze zaskakiwać? Kolekcja marki Eurofirany to dowód na to, że oryginalnych i nowych pomysłów na ozdobienie domu, choinki czy wigilijnego stołu wciąż jest wiele. W tym roku styliści polskiej marki wnętrzarskiej połączyli tradycję z nowoczesnością. Jakie są efekty?

Kiedy jedni planują spędzić święta w ciepłych krajach, inni nie potrafią sobie wyobrazić Bożego Narodzenia bez karpia, barszczu z uszkami, domowej atmosfery i… tradycyjnych dekoracji.

To właśnie dla nich styliści marki EUROFIRANY przygotowali dodatki, które przywodzą na myśl wspomnienia z dzieciństwa i przenoszą nas w prawdziwie świąteczną atmosferę. Są to m.in. dekoracje utrzymane w czerwonej i zielonej kolorystyce, z dodatkowymi zdobieniami, np. w postaci kratki lub połyskujących elementów. W kolekcji marki EUROFIRANY znalazły się bombki i zabawne zawieszki na choinkę, kwiaty, jak również poszewki na poduszki, obrusy czy stroiki. Nie mogło także zabraknąć Świętego Mikołaja w postaci figurek, które sprawią nie lada frajdę najmłodszym.

  • Święta w nowoczesnej odsłonie

Równie nastrojowe, a przy tym bardzo stylowe, mogą być dekoracje utrzymane w nowoczesnym wydaniu. Są to propozycje, w których dominuje biel, srebro lub złoto. Styliści marki EUROFIRANY przygotowali m.in. komplety biało-czarnych bombek, w geometryczne wzory, które dodatkowo ozdobione są złotym brokatem. - Biel to zdecydowanie najmodniejszy kolor tegorocznych propozycji - zarówno ozdób choinkowych, jak i wystroju okien czy świątecznego stołu. Może być głównym bohaterem dekoracji lub duetem tworzonym z granatem, czerwienią, złotem lub srebrem. Kolor ten każdemu z tych zestawień dodaje klasycznego sznytu - wyjaśnia Joanna Dziedzic-Czulak, ekspert marki EUROFIRANY.

  • Tego jeszcze nie było!

W bożonarodzeniowej kolekcji polskiej marki znalazło się także wiele nowości i oryginalnych ozdób - jak np. poszewki na poduszki ze światełkami, grające figurki czy eko-dodatki wykonane z drewna. Marka EUROFIRANY oferuje także gotowe zestawy ozdób choinkowych, skomponowane przez stylistów. Do wyboru jest kilkadziesiąt różnego rodzaju kompletów. Do każdego z nich można otrzymać choinkę za złotówkę.

źródło: eurofirany/pieknydom24.pl