piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Tempur Traditional - (nie)tradycyjna poduszka

Tempur Traditional - (nie)tradycyjna poduszka

SYPIALNIA / Tekstylia / pościel / 2012-10-22 12:37:00

Ma klasyczny kształt, można się nią otulić, dowolnie formować i zwijać. Choć wygląda jak zwykła, tradycyjna poduszka i tak też się nazywa, kryje w sobie znacznie więcej. Tempur Traditional jest nowością w ofercie Tempur.

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Problemy z zasypianiem, poranne bóle karku czy pleców to w dużej mierze wina źle dobranej poduszki. Wynikają one głównie z tego, że klasyczna puchowa poduszka jest luźno wypełniona i pod wpływem ciężaru głowy odkształca się po niedługim czasie. Wówczas przestaje właściwie podpierać odcinek szyjny kręgosłupa, a żeby temu zaradzić musielibyśmy ją wymieniać przynajmniej co kilka tygodni. Z tego powodu - mimo wieloletnich nawyków - coraz częściej rezygnujemy z tych tradycyjnych i wybieramy podparcie ergonomiczne poduszek profilowanych lub ortopedycznych. U wielu jednak ciężko zmienić przyzwyczajenia, dlatego dużo czasu może zająć wybór odpowiedniej poduszki profilowanej. Ale od dziś nie musimy rezygnować z tradycyjnych poduszek. Tempur Traditional - nowość w ofercie firmy Tempur - choć zachowała klasyczny kształt, różni się od tych pozostałych. Została wypełniona rozdrobnionym materiałem termoelastycznym TEMPUR, dzięki czemu zapewnia znacznie lepsze podparcie głowy w dowolnej pozycji snu i dopasowuje się do odcinka szyjnego, odciążając przy tym kręgosłup.

Zachowała też dużą plastyczność, dlatego uformujemy ją wedle upodobań albo zegniemy w pół, gdy wolimy ułożyć głowę nieco wyżej. Dodatkowo podpierać będzie nasze plecy, np. gdy będziemy chcieli poczytać książkę w pozycji siedzącej. Bez problemu dopasujemy ją do własnych oczekiwań, ponieważ dostępna jest w trzech wersjach: miękkiej, średniej i twardej. Łatwo też dobrać do niej poszewkę, ponieważ ma standardowe wymiary (70x50 cm).  Poduszka Tempur Traditional została osłonięta estetycznym, bawełnianym pokrowcem, który łatwo zdjąć w celu wyprania (maksymalna temperatura 600). Jest hipoalergiczna, zabezpieczona przed rozwojem mikroorganizmów i posiada certyfikat Oeko-Tex 100, czyli nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia.

Poduszka TEMPUR Traditional:

Wymiary/Cena:

  •  60x50 cm - 464 zł
  •  70x50 cm - 475 zł

Trzy wersje twardości:

  •  miękka, średnia, twarda

Zdejmowany pokrowiec

  • 100% bawełna
  • prać maksymalnie w 600
  • certyfikat Oeko-Tex 100
  • nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia

Gwarancja: 3 lata

źródło: tempur/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe