piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
 Targowy debiut, czyli premiera systemu PVC2 podczas BUDMY 2018

Targowy debiut, czyli premiera systemu PVC2 podczas BUDMY 2018

2018-02-06 14:48:00

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury gromadzą w jednym miejscu i czasie kilkuset największych przedstawicieli segmentu budowlanego. Wśród tegorocznych wystawców znalazła się także firma Galeco, która na wydarzeniu zaprezentowała swój najnowszy produkt - nagrodzony Złotym Medalem MTP -  kwadratowy system rynnowy z tworzywa PVC.

Długo wyczekiwany system odwodnienia dachu Galeco PVC2 dopełnia ofertę firmy, która od kilku już lat skutecznie rozwija i promuje produkty oparte o minimalistyczną oraz klasyczną formę kwadratu. Uroczysta prezentacja nowego rozwiązania Galeco odbyła się już pierwszego dnia targów, a symbolicznym wprowadzeniem na rynek kwadratowej rynny z PVC było odsłonięcie czerwonej kurtyny. Podczas premiery na stoisku firmy spotkali się zarówno partnerzy Galeco, przedstawiciele mediów, jak i goście targów. Impreza i towarzyszący jej bankiet były miejscem wymiany doświadczeń, debaty o kierunkach rozwoju branży, trendach oraz okazją do nawiązania nowych kontaktów.

Na podium

Tegoroczne targi BUDMA w Poznaniu są dla Galeco podwójnie ważne. Firma wraca z nich bowiem wzbogacona o Złoty Medal MTP, który przyznany został premierowemu produktowi, wystawianemu podczas imprezy. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest wyłącznie najwyższej klasy produktom, charakteryzującym się innowacyjnością i doskonałą jakością. - Udział w tak ważnej dla branży budowlanej imprezie, jaką są targi BUDMA, był dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania nowych rozwiązań, nawiązania bezpośredniego kontaktu z odbiorcami naszych produktów i udzielenia odpowiedzi na nurtujące ich pytania - mówi Anna Góral, specjalista ds. marketingu w Galeco.

źródło: galeco/pieknydom24.pl