piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Szykowny salon z nową kolekcją Mulina marki MONOLITH

Szykowny salon z nową kolekcją Mulina marki MONOLITH

WYKOŃCZENIE / Ściany i podłogi / 2018-01-11

Płyty z kolekcji Mulina marki MONOLITH wprowadzają nas w nowy wymiar aranżacji wnętrz - dosłownie i w przenośni. Duży format gresów produkowanych przez Ceramikę Tubądzin to oryginalne, nowatorskie zastosowanie w przestrzeni mieszkalnej. Otwiera niezliczone możliwości aranżacyjne, jest praktyczny - dzięki niewielkiej liczbie fug, a także nadaje wnętrzu szlachetności i klasy. 

ISTOTA KAMIENIA

Kamień to surowiec elegancki, pozwalający na dużą swobodę kreacji, nierzadko zaskakujący efektem finalnym. Jeszcze niedawno zarezerwowany głównie dla przestrzeni publicznej, teraz odważnie wkracza na salony i robi to z godnym podziwu rozmachem. Mulina to jedna z pięciu nowych kolekcji marki MONOLITH inspirowanych włoskimi miastami. Jej nazwa jest tożsama ze znajdującą się w Toskanii miejscowością, słynącą ze szlaków turystycznych i zapierających dech w piersi widoków. Podobne wrażenie mogą zrobić na nas wnętrza, zaaranżowane z wykorzystaniem tych wielkoformatowych płyt.

 SZYK I WYRAFINOWANIE

Polerowane gresy z kolekcji Mulina w odcieniu szarego brązu nadadzą szykownego wyglądu domowemu salonowi. Doskonale prezentują się na podłogach oraz ścianach. Odwzorowują piękno naturalnego surowca, a jednocześnie - nieporównywalnie do niego - są łatwe w utrzymaniu dzięki swojej fakturze.

HARMONIA W WIELKIM FORMACIE

Idealnie komponują się ze złotymi, beżowymi i szaro-popielatymi elementami, a także odcieniami czerwieni. Paradoksalnie, ich duży format optycznie powiększa wnętrze. Ciekawym pomysłem na wizualne ocieplenie przestrzeni jest połączenie kamienia z gresami imitującymi deski podłogowe. Wykorzystany w aranżacji Wood Block Beige marki Korzilius przełamuje wyniosłość Muliny, a jednocześnie - poprzez ciekawy kontrast - mocno eksponuje piękno kamienia.   [[[zdjecie,13657,duze]]]

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIE

Wielki format płyt to nie tylko nowy trend w aranżacji wnętrz, pozwalający na ciekawe zaaranżowanie przestrzeni. To również praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy cenią ład, porządek i elegancję przy minimalnym wysiłku. Niewielka ilość fug w przypadku zastosowania płyt wielkoformatowych sprawia, że rozmach zyskują prostota i harmonia. Gresy Mulina występują w kilku rozmiarach i grubościach. Kwadratowe: 798x798 / 10mm i 598x598 / 10mm, prostokątne: 2398x1198 / 6mm, 1198x1198 / 6mm oraz 1198x598 / 10mm.

źródło\\; tubądzin/pięknydom24.pl