piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Szósta Noc z Designem

Szósta Noc z Designem

/ 2014-06-18

To była niezwykła noc! Od godz. 20:00 na gości DOMARU czekało 9 wystaw tematycznych (m.in. Design półkowy, Przestrzeń łazienki, Skrawki skórki), a także konkursy, prezentacje i wernisaże.
Na trzech poziomach galerii zaprezentowano nie tylko meble, artykuły wyposażenia wnętrz i dodatki, ale także przedmioty codziennego użytku (takie jak kosmetyki i produkty spożywcze) wyróżniające się intrygującymi opakowaniami. Tego dnia poznaliśmy także laureatów konkursu Dobry Design 2014.

Dla uczestników wydarzenia firma Parkett Service (dystrybutor dębowych podłóg Chapel Parket) przygotowała ekspozycję drewnianych posadzek. W sklepie mieszczącym się na parterze wrocławskiej Galerii zaprezentowano m.in. nowe serie podłóg firmy Chapel Parket Polska, a także dobrze znane i cieszące się popularnością kolekcje z oferty tego przedsiębiorstwa.
- Tego typu wydarzenia to świetna okazja, by bez pośpiechu zapoznać się z ofertą producentów, porozmawiać z nimi i dopytać o szczegóły. Na co dzień nie zawsze jest to możliwe. Oprawa Nocy z Designem sprawia, że wieczorna wizyta w Galerii staje się spotkaniem towarzyskim, podczas którego można poznać nowe trendy i ludzi, którzy je wyznaczają - podkreśla Paweł Bekas z firmy Chapel Parket Polska.

Muzycznym gościem wydarzenia była Natalia Lubrano. Noc z Designem zainaugurowała 6. edycję Designu Udomowionego - cyklu wystaw, spotkań i warsztatów, która potrwa do 30 czerwca.

źródło: pięknydom24.pl