piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Sypialnia znowu staje się osobista

Sypialnia znowu staje się osobista

SYPIALNIA / Meble / 2016-10-12 10:37:00

Miejsce, w którym spędzamy jedną trzecią swojego czasu, w której chcemy się zrelaksować po dniu pełnym wyzwań i pracy nie zawsze ku temu sprzyjało. Trend ten się zmienia - sypialnia znowu staje się przystanią odpoczynku. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

W ostatnich latach jej rola była bardzo bagatelizowana - nie rzadko w polskim domu sypialnia spełniała kilka funkcji - pokoju dziennego, pracowni, a nawet salonu. Pewnie wielu z nas pamięta kanapy, które pod wieczór zamieniały swoją funkcję na łóżko. Działo się tak z kilku powodów, między innymi z braku ilości pomieszczeń w mieszkaniu czy nadaniu jak najwyższej funkcjonalności mieszkaniu. Na szczęście, Polacy coraz częściej zdają sobie sprawę, że nocny wypoczynek jest podstawą do efektywności kolejnego dnia w pracy, a także jedyną możliwością do zrelaksowania się po długim dniu i ucieczki od obowiązków.  W tym najbardziej prywatnym pomieszczeniu w mieszkaniu warto więc zadbać o dobrą atmosferę - postarajmy się, aby nasza sypialnia nie była przypadkowa. Warto więc dobrać tak kolory, meble i dodatki, aby wnętrze było estetyczne i dobrane do naszego trybu życia czy gustu. Nie umieszczajmy tam nieprzydatnych przedmiotów tylko dlatego, że nie znajdujemy dla nich miejsca nigdzie w mieszkaniu. W takim miejscu powinno być miękko, przytulnie i miło.       [[[zdjecie,10050,duze]]]

Jeżeli nie chcesz zmieniać wszystkich mebli w sypialni, najlepiej zacząć od dodatków, które będą odpowiadać naszym gustom i stylowi życia. Dla lubiących czytać przed snem - lampa z oświetleniem LED. Dla większego komfortu - miękkie poduszki, na przykład z kolekcji Velvet. Dla osób praktycznych - wisząca półka na ścianie lub nocna szafka. Dla osób lubiących akcent na kolorze - wazon o ciekawej fakturze i odcieniu. Możliwości jest wiele, ale najlepsze jest to, że sam możesz tworzyć miejsce odpoczynku, które oddaje Twój charakter.

źrodło: brw/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe