piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Superniskie brodziki VICO - definicja oszczędnego wzornictwa

Superniskie brodziki VICO - definicja oszczędnego wzornictwa

AKCESORIA / Kabiny / wanny / 2017-04-18

Bardzo często o całościowym efekcie wizualnym wnętrza stanowią detale. W przypadku łazienki znaczenie ma każdy szczegół wyposażenia, w tym także brodzik będący dopełnieniem strefy prysznicowej. Minimalistyczny, niski model VICO marki Aquaform o subtelnych kształtach to idealne rozwiązanie, które nie przytłoczy pozostałych elementów nowoczesnej aranżacji.

Brodzik, choć to pozornie niewielki element łazienkowego wnętrza, jest wyposażeniem, które nie tylko powinno estetycznie komponować się ze stylistyką całego wystroju, ale również cechować się wysoką trwałością i funkcjonalnością, dzięki którym umożliwi wygodne użytkowanie i bezawaryjność przez lata. Połączeniem jakości oraz nowoczesnego i zarazem subtelnego designu jest superniski brodzik VICO marki Aquaform, który z uwagi na dużą liczbę wariantów kształtów i wymiarów, daje projektantom i użytkownikom pełną dowolność w zakresie aranżacji strefy prysznicowej.

Akrylowa powłoka, cechująca się właściwościami antypoślizgowymi i termoizolacyjnymi, gwarantuje bezpieczne użytkowanie i pozostanie ciepłym w dotyku. Elegancko połyskująca powłoka umożliwia łatwe utrzymanie brodzika w czystości, zaś odpływ o większej niż standardowa średnicy (90 zamiast 50 mm) pozwala na sprawne odprowadzanie wody, minimalizując ryzyko przelewania się strumienia poza obszar kabiny. Istotną zaletą brodzików Aquaform VICO jest bardzo prosty i klarownie opisany w instrukcji system montażu. Największa zaleta modelu to jednak jego wynosząca zaledwie 55 mm wysokość. O atrakcyjności dla projektantów i osób, decydujących się na zakup tego rozwiązania, stanowi też wielość wariantów kształtów i rozmiarów, w których dostępny jest brodzik. Na rynku znajdziemy zarówno wersje półokrągłe, jak i kwadratowe w rozmiarach 800x800 mm, 900x900 mm i 1000x1000 mm oraz prostokątne w wariantach 1000x800 mm, 1200x800 mm, a nawet 1200x900 mm. Dzięki temu brodziki VICO pasują do bardzo wielu modeli kabin dostępnych w ofercie marki.

źródło: aquaform/pięknydom24.pl