piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Subtelny wdzięk porcelany skąpany w wiosennym słońcu

Subtelny wdzięk porcelany skąpany w wiosennym słońcu

DESIGN / Dekoracje/Ozdoby / 2019-04-16 07:03:46

Kolekcja Sofia to klasyka delikatnie zarysowana nowoczesnością. Idealnie dopełni wystrój wiosennego stołu i uzupełni przestrzeń wokół świeżych kwiatów. Sofia została stworzona z myślą o codziennych chwilach spędzanych z rodziną i bliskimi, ale dzięki swojej niebanalnej formie i zdobieniom sprawdzi się perfekcyjnie także podczas wielkanocnego śniadania. Złote elementy i nadzwyczajne wytłoczenia sprawiają, że prezentuje się naprawdę wyjątkowo, ale jednocześnie bardzo subtelnie. Porcelanowe załamania idealnie rozproszą wpadające promienie słońca, co spowoduje, że wielkanocny stół magicznie rozbłyśnie.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHome&You

Sofia powstała w wyniku wielu prób odpowiedniego ukształtowania porcelanowego tworzywa. Finalnie, precyzyjna praca ludzkich rąk nadała jej niezwykłą formę, wyróżniającą się wśród innych porcelanowych zastaw. Śmiało można stwierdzić, że Sofia nie jest „zwykłą” porcelaną, a swoistym majstersztykiem, który zaprezentuje się na stole niczym dzieło sztuki. 

Kolekcja Sofia dostępna jest w trzech różnych odsłonach: białej oraz dekorowanej platyną lub złotem. Każdy, na kogo Sofia rzuci swój subtelny urok, może wybrać odcień idealny dla siebie i swojego wnętrza. Oprócz zestawów obiadowych i kawowych w sprzedaży dostępne są również pojedyncze produkty, a wśród nich talerze, filiżanki, kubki, półmiski, waza, mlecznik, imbryk, salaterka, sosjerka, cukiernica.

źródło: pgp

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe