piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Stylowy dom w kolorach jesieni
Pixers

Stylowy dom w kolorach jesieni

DESIGN / Aranżacje / 2018-08-16 13:16:14

Wkrótce nadejdzie jesień, ulubiona pora roku domatorów i domatorek. Pogoda nie zachęca do wyjść i spędzania wolnych chwil na powietrzu, a kanapa w salonie zaprasza, by rozsiąść się wygodnie i odpocząć przy kubku ulubionej herbaty. To czas, kiedy bez wyrzutów sumienia i żalu możemy spędzać czas w domu, odkrywając na nowo jego zalety. Przygotuj swoje wnętrze na nowy sezon i stwórz domowe, jesienne spa dla duszy i ciała!

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Zmiana pór roku jest niebywale pięknym zjawiskiem, dlatego jesienią natura dyktuje trendy. Liście nabierają barwy złota i czerwieni, zasypując chodniki i alejki kolorem, a babie lato mieni się w słońcu, zwiastując nadejście chłodu. Pomarańczowe dynie i dorodne bakłażany dumnie prężą się na półkach sklepowych, przypominając nam, że czas na wyciągnięcie swetrów i cieplejszych butów. Niebo w odcieniach zimnego błękitu i szarości zapowiada deszcz i dołącza się do jesiennej palety barw.

Wnętrze w kolorach jesieni jest ciepłe i przytulne, a tego nam przecież trzeba! Dodatki i elementy przeniesione wprost z natury, takie jak fototapeta z widokiem lasu lub gór odczarowują aurę panującą na zewnątrz, wprowadzając harmonię i spokój.

Tej jesieni postaw na kolory, które poprawią Ci nastrój. Zainspiruj się otaczającą Cię przyrodą, a nie zabraknie Ci energii, nawet w najbardziej ponure i deszczowe dni!

W informacji wykorzystano aranżacje z fototapetami oraz fototapety Pixers.

Więcej wzorów znajdziecie Państwo na https://pixers.pl

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe