piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Styl skandynawski w łazience Nowe produkty w portfolio Roca

Styl skandynawski w łazience Nowe produkty w portfolio Roca

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2016-02-24 20:12:00

Miniony rok deweloperzy zaliczają do bardzo udanych. Wolne aktywa chętnie inwestowaliśmy w zakup nowych mieszkań, co przyczyniło się do pobicia rekordu ich sprzedaży. Swoje wymarzone M Polacy urządzają w ulubionym stylu skandynawskim, a zawarty w nim potencjał wykorzystują również do aranżacji łazienki. O proste w formie rozwiązania zadbała także firma Roca poszerzając swoje portfolio o nową armaturę. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Siła tkwi w detalu 

Do zaaranżowania łazienki w skandynawskim stylu, kluczowy jest także dobór odpowiedniej armatury. Dlatego firma Roca wprowadziła do swojego portfolio nową serię nowoczesnych deszczownic, których grubość wynosi zaledwie 0,5 cm. Wykonane ze stali szlachetnej produkty z serii Rainsense i Raindream nadadzą wnętrzu charakter, a wieczorny prysznic zamienią w relaksująco-kojący masaż. Dla uzyskania efektu regeneracji całego ciała warto zestawić je z dyszami Puzzle. Klienci firmy mogą wybierać spośród szerokiej oferty ich rozmiarów w wersji klasycznej - okrągłej oraz prostokątnej już od średnicy 25 cm aż do 40 cm.

Dla zwolenników indywidualnych rozwiązań firma przygotowała program natryskowy Stella. W zależności od potrzeb domowników umożliwia on wybór trzech typów strumienia wody: pulsacyjny, masaż oraz deszcz. Minimalistyczne w formie słuchawki Stella najlepiej współgrają z bateriami z kolekcji L20, Targa, Esmai oraz Moai i dostępne są zarówno w zestawach punktowych, jak i z drążkiem. Uzupełnieniem oferty słuchawek jest odporny na skręcanie i uniwersalny wąż Neo-Flex. [[[zdjecie,8246,duze]]]

Ceny katalogowe produktów

  • Deszczownica Rainsense - od 130 zł netto
  • Deszczownica Raindream - od 440 zł netto 
  • Zestaw prysznicowy Stella - od 125 zł netto
  • Puzzle Dysza - od 330 zł netto
     

źródło: roca/pięknydom24.pl 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe