piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
String- idealny pomysł na półkę

String- idealny pomysł na półkę

INNE / Inne / 2014-09-16 13:02:00

60 lat temu nic nie zapowiadało, że prosty ciąg półek, zaprojektowany w 1949 roku przez Nilsa Strinninga stanie się jednym z najbardziej rozpoznawalnych sposobów przechowywania na świecie. Skandynawski pomysł spodobał się wszędzie a teraz dzięki sklepowi Scandinavian Living jest już dostępny w Polsce.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Idealne proporcje, głębokość i wybór kolorów, łącznie z miedzianym. Mały String Pocket, raptem trzy półki, które potrafią odzwierciedlić różne osobowości, zainteresowania i style ich właścicieli awansował do miana ikony. To właśnie ta różnorodność, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo są powodami dla których String po 60 latach nadal przyciąga uwagę.

[[[zdjecie,4819,duze]]] Forma szwedzkiego klasyka, którą można obejrzeć w showroomie Scandinavian Living w Konstancinie jest delikatna w odbiorze, lekka, ale jednocześnie bardzo stabilna. Na Stringu postawisz płyty CD, DVD, książki, perfumy, wyeksponujesz pamiątki z wakacji a w rozsuwanych modułach schowasz wszystkie ważne dokumenty. System jest bardzo prosty w montażu. Elementy są utrzymywane na miejscu za pomocą podstawy- metalowych bocznych paneli. Uzupełniają go drewniane półki, moduły i pojemniki. Do wyboru jest sporo zestawów kolorystycznych, zarówno paneli, jak i półek. Również wersja z plexi. To jak będzie ostatecznie wyglądała półka lub regał zależy więc tylko od użytkownika i jego wyobraźni. Można zdecydować się na jeden niewielki akcent -String Pocket w wersji podstawowej z trzema półkami lub wybrać system, którym możemy zagospodarować całą ścianę.

A że możliwości jest naprawdę nieskończenie wiele pokazuje szybki przegląd skandynawskich blogów, magazynów wnętrzarskich a także samej strony WWW.string.se, gdzie opublikowano prace kilkudziesięciu stylistek, pokazujących swoje koncepcje na wnętrze ze Stringiem w roli głównej i uruchomiono system pomagający zaprojektować całą ścianę od zera.

źródło: sl/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe