piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Stalowo i stylowo

Stalowo i stylowo

KUCHNIA / Systemy kuchenne / 2019-09-11 12:28:23

Stal jest jednym z najbardziej popularnych materiałów, z których wykonywana jest armatura sanitarna. Jej ponadczasowy, surowy i elegancki wygląd umożliwia łatwe wkomponowanie w aranżację. Także ze względu na walory użytkowe i charakterystykę tego materiału jest on dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących armatury odpornej na uszkodzenia. Odwołując się do szeregu zalet stali, marka Laveo prezentuje nowy, stalowy, jednokomorowy zlewozmywak z serii MARMARA, który łączy w sobie niezwykłą wytrzymałość oraz nowoczesny, modny design.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Idealne rozwiązanie dla surowego wnętrza

Jednym z najpopularniejszych obecnie kierunków w aranżowaniu przestrzeni kuchennych jest surowy, industrialny lub loftowy styl. Wykorzystuje się w nim faktury betonu, cegieł, które przełamywane są drewnianymi akcentami. W tym towarzystwie bardzo dobrze prezentują się elementy stalowe, które można łatwo wprowadzić właśnie za pomocą armatury, np. zlewozmywaka czy baterii. Faktura tego stopu nadaje przestrzeni nowoczesnego wyglądu, a także, dzięki połyskującej powierzchni, współpracującej z oświetleniem, powoduje nadanie wnętrzu wizualnej świeżości.

Wytrzymałość i design

Marka Laveo rozszerzyło portfolio stalowych zlewozmywaków o nowy produkt z serii MARMARA. Znalazł się w niej jednokomorowy zlewozmywak w grafitowym wykończeniu. Jego wymiary to 590x510x190 mm. Kubatura gwarantuje funkcjonalność, która jest szczególnie istotna w kontekście zlewozmywaków. Komora nowego zlewozmywaka z serii MARMARA jest całkowicie wygłuszona. Został on zaprojektowany w ten sposób, aby być odpornym na zabrudzenia, zarysowania, uderzenia, szok termiczny i temperaturę do 250oC. 3,5 calowy odpływ nakryty został sitkiem w tym samym kolorze co reszta zlewozmywaka, dzięki czemu stanowi on jednolity akcent wizualny w obrębie kuchni. Został on także wyposażony w przyłącze do zmywarki. Mały promień narożników oraz sposób montażu (zlewozmywak wpuszczany w blat) gwarantują uzyskanie niezwykle estetycznego efektu wizualnego. Za wytrzymałość zlewozmywaka MARMARA producent ręczy aż piętnastoletnią gwarancją.

Faktura stali jest niezwykle uniwersalna, stanowiąc jednocześnie akcent, który przyciąga wzrok oraz wpływa na całościowy odbiór aranżacji. Od lat jest jednym z najpopularniejszych materiałów, z których wykonywane są elementy wykończeniowe, w tym przede wszystkim armatura sanitarna. Stalowy zlewozmywak pozwoli nadać kuchni nowoczesnego i stylowego wyglądu.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe