piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Soudal - Tarasy i balkony w wiosennej odsłonie

Soudal - Tarasy i balkony w wiosennej odsłonie

WYKOŃCZENIE / Chemia budowlana / 2020-05-14 10:26:17

Nawet niewielki balkon może stać się wymarzonym miejscem na błogą chwilę relaksu w otoczeniu przyrody. Dzięki zastosowaniu kleju montażowego Fix ALL High Tack marki Soudal, samodzielnie i bez zbędnych kosztów zaaranżujemy naszą prywatną oazę spokoju. 

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEA

Zakątka zieleni, w którym znajdziemy wytchnienie od codziennych problemów, nie trzeba daleko szukać. Bujne kwiaty, pachnące zioła, finezyjne donice i nastrojowe lampiony wystarczą, aby stworzyć wyjątkowy ogród na tarasie czy balkonie. Miejsca na odpoczynek będzie jeszcze więcej, jeśli zadbamy o funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Szczególnie w przypadku małych balkonów warto dokładnie przemyśleć kwestię usytuowania roślin. Jeżeli nie mamy możliwości położenia ich na podłodze, dobrym rozwiązaniem jest zamocowanie kwietników i innych dekoracji na ścianie. Z zadaniem tym doskonale poradzi sobie klej Fix ALL High Tack, który został opracowany przez firmę Soudal z myślą o montażu ciężkich przedmiotów bez konieczności wiercenia ścian i mechanicznego unieruchomienia mocowanego elementu do czasu utwardzenia kleju.

Fix ALL High Tack charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością spojenia (do 320 kg/10 cm²) i ma perfekcyjną przyczepność do niemal wszystkich materiałów budowlanych i konstrukcyjnych, również wilgotnych. Jest on odporny na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas prac prowadzonych na zewnątrz budynku. Z pomocą Fix ALL High Tack bez trudu przymocujemy do ściany m.in. drewniane kratki na pnącza, terakotowe doniczki, półki na ukwiecone kosze, czy też uchwyty na ogrodowe narzędzia i lampiony.

Zaletą kleju Fix ALL High Tack jest również bardzo łatwa aplikacja. Klej nakłada się przy pomocy standardowego wyciskacza do uszczelniaczy na dokładnie oczyszczone podłoże. Przed umieszczeniem kartusza w pistolecie należy odciąć końcówkę pojemnika, a następnie przykręcić dyszę i odciąć jej czubek. Pamiętajmy również o mocnym dociśnięciu spajanych elementów (w ten sposób klej zostanie równomiernie rozprowadzony na powierzchni).

Zakątek zieleni na własnym tarasie lub balkonie pozwoli nam wyciszyć się i zregenerować siły w otoczeniu przyrody. Klej Fix ALL High Tack firmy Soudal to rozwiązanie, które ułatwi optymalne rozplanowanie dostępnej przestrzeń oraz samodzielną realizację pomysłów na jej aranżację.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe