piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Solidne, stylowe ogrodzenia w trzech wariantach wykonania - Standard, Elegance i Prestige.

Solidne, stylowe ogrodzenia w trzech wariantach wykonania - Standard, Elegance i Prestige.

DESIGN / Ogród / 2018-01-11 12:04:00

Wraz z nowym rokiem nasza oferta poszerzyła się o ogrodzenia posesyjne. To kolejny krok do stworzenia kompletnej oferty stolarki. Klientom nie posiadającym doświadczenia w sprzedaży ogrodzeń oferujemy doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Wystarczy, że wybiorą Państwo wzór ogrodzenia z Klientem, a my wykonamy projekt i przygotujemy wycenę.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Oferujemy Państwu wysokiej jakości, kompletne ogrodzenia - przęsła, bramy oraz furtki. Wszystko w kilkunastu, oryginalnych, dopracowanych w każdym detalu, wzorach. Wypełnienie przęseł może mieć klasyczny, prosty lub przybrać bardziej złożony kształt (Standard, Elegance, Prestige). Dzięki temu klient bez problemu wybierze takie, które idealnie będzie współgrało z otoczeniem.

Indywidualny projekt

Dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia indywidualnego projektu, dostosowanego do ukształtowania terenu. Jeżeli na posesji, w miejscu montażu ogrodzenia, znajdują się jakieś przeszkody, koniecznie należy wziąć je pod uwagę przy projekcie. Mowa tutaj o zachowaniu stałego dostępu do skrzynek przyłączeniowych elektryczności i gazu, a także śmietnika. Warto także przemyśleć wybór bramy. W zależności od możliwości wynikających z wielkości oraz ukształtowania terenu oferujemy - bramy przesuwne lub bramy rozwierne.

Wysoka jakość

Bez względu na wygląd i kształt przęseł wszystkie ogrodzenia łączy jedno - solidne wykonanie. Wszystkie jego elementy wykonane są ze stali cynkowanej. To natomiast zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną. Niezmienny pozostaje również termin realizacji zamówienia, który wynosi do 6 tygodni w przypadku ogrodzeń z linii Standard.

Dodatki

Bramy oraz furtki naszych ogrodzeń można wyposażyć w szereg dodatków, które sprawią, że zyskają one na funkcjonalności oraz staną się znacznie łatwiejsze w obsłudze. Polecamy uzupełnić je w numer domu, skrzynkę na listy, domofon, klamki i pochwyty. Warto wspomnieć o tym, że już w standardzie bramy uzupełniamy w fotokomórki, dzięki którym brama zatrzymuje się natychmiast po wykryciu jakiejkolwiek przeszkody na swojej drodze. Bramę warto uzupełnić również w napęd oraz lampę sygnalizacyjną.

źródło: eko-okna/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe