piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Siła snu - nowy design, niezmienna jakość

Siła snu - nowy design, niezmienna jakość

SYPIALNIA / Materace / 2015-12-09 10:01:00

Proste w formie i funkcjonalne, to podstawowe atuty dzisiejszych mebli i akcesoriów wykończenia wnętrz. Podążając za nowoczesnymi trendami, producenci oferują produkty uniwersalne, które można z łatwością wkomponować w każde pomieszczenie. To właśnie w zgodzie z najnowszymi trendami przeprowadzona została metamorfoza materaca Posejdon, produktu Fabryki Materacy Janpol.

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Nowy design

Dwustronny, średnio twardy i dopasowujący się do kształtu ciała - tak w skrócie można opisać innowacyjny materac lateksowo-termoelastyczny Posejdon. Aby jego właściwości szły w parze z najnowszymi trendami, Fabryka Materacy Janpol, postanowiła odświeżyć jego wygląd. W skład odnowionej wersji materaca wchodzi pokrowiec typu medicott silverguard, który charakteryzuje się znakomitymi właściwościami antyalergicznymi, a dwustronne pikowanie ociepliną zwiększa komfort snu. Wbudowany podwójny zamek błyskawiczny dookoła materaca ułatwia zdejmowanie pokrowca wraz z rozdzieleniem boczka materaca, co zdecydowanie upraszcza możliwość wielokrotnego prania w temperaturze do 60 ˚C, przy jednoczesnym zachowaniu higieny miejsca snu. Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100. Taka informacja zamieszczona na produkcie daje nam gwarancję przebadania produktu pod kątem ponad 100 kryteriów szczególnie istotnych dla zdrowia oraz potwierdza, iż jest on nieszkodliwy, bezpieczny i delikatny dla skóry.

Komfort dopasowania

W jego składzie obecna jest pianka termoelastyczn. Jej główna właściwość polega na tym, że reaguje nie tylko na nacisk ciała, ale także na temperaturę. Pianka będzie się wydawała twarda, kiedy materac będzie umiejscowiony w niskiej temperaturze otoczenia, aż do uczucia miękkości i łagodności kiedy przeniknie do niej ciepło leżącego na niej ciała. W zależności od temperatury surowiec zmienia bowiem swoje właściwości. Przy zetknięciu z ciepłym organizmem człowieka, materac zaczyna miejscowo mięknąć. Z chwili na chwilę następuje coraz bardziej precyzyjne dostosowanie do wymagających kształtów ciała człowieka. Fabryka Materacy Janpol zadbała o to, aby materac Posejdon spełniał wszystkie właściwości ortopedyczne produktów termoelastycznych. W wypełnieniu znajduje się również 12 cm blok lateksowy, który dzięki wysokiej elastyczności i sprężystości gwarantuje pełne podparcie, zapewniając optymalną pozycję kręgosłupa. Surowiec ten zapobiega rozwojowi bakterii, dlatego materac Posejdon jest dedykowany również dla alergików.   [[[zdjecie,7727,duze]]]

To dzięki połączeniu surowców materac Posejdon jest produktem, który zadba o wyjątkowy komfort snu, a jego nowoczesny design wpasuje się idealnie w modernistyczne wnętrza i przestrzenie.

źródło: janpol/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe