piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Siedziska od FormaZone - odrobina fantazji w nowoczesnym wnętrzu

Siedziska od FormaZone - odrobina fantazji w nowoczesnym wnętrzu

INNE / Inne / 2013-08-07 19:32:00

Stołek czy pufa, czyli jak wprowadzić odrobinę fantazji do nowoczesnego wnętrza.Tę rolę doskonale spełniają nietuzinkowe siedziska: oryginalne stołeczki Happy Barok, zaskakujące Dutch Design Chairs czy kolorowe i niezwykle wygodne pufy Sitting Bulls.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Wprowadzanie do wnętrza fantazyjnych dodatków może być znakomitą zabawą. Trzeba jednak dobrze wiedzieć, czego się szuka - w przeciwnym razie można utonąć w prawdziwym morzu ofert różnych producentów. Z pomocą przychodzą Kasia i Filip z FORMAZONE, którzy dokonali selekcji najciekawszych dodatków dostępnych na rynku. W kategorii „stołki, pufy ławeczki”, które mają być urozmaiceniem nowoczesnego wnętrza, polecają:

  • pufy niemieckiej marki Sitting Bull,
  • polskie stołeczki Happy Barok,
  • międzynarodowy hit - Dutch Design Chair.

Pufy Sitting Bull są dostępne  w trzech rozmiarach - mini, medium i bardzo duże. Niezależnie od wielkości, stanowią niezwykle wygodne siedzisko, uszyte z wysokiej jakości materiałów. Pod wpływem siadania, pufy plastycznie dostosowują się do naszego ciała. Dzięki wypełnieniu z pereł ESP, są niezwykle trwałe. Dzieci mogą na nich siedzieć, leżeć a nawet po nich skakać. Dorośli znajdą na nich wytchnienie po ciężkim dniu w pracy czy szkole. Co ciekawe, pufy nadają się także użytkowania na zewnątrz pomieszczeń. Gdziekolwiek je ze sobą zabierzemy, będą radosnym urozmaiceniem - ich projektanci Christian i Michael Sieger opracowali szeroką gamę kolorów i wzorów idealnie sprawdzających się w nowoczesnych wnętrzach.

Najnowsza propozycja w ofercie FORMAZONE to Dutch Design Chair, które może być stołkiem, krzesłem a nawet stolikiem kawowym. Charakteryzuje się wyjątkowym designem oraz innowacyjną konstrukcją. Dzięki temu, można go wykorzystywać na wiele sposobów, w tym przygotowując nadruk według własnego pomysłu lub dekorując własnoręcznie. Dutch Design Chair jest wykonany z wytrzymałego, wysokiej jakości kartonu falistego, co sprawia, że jest to produkt biodegradowalny, przyjazny środowisku. Cieszy się ogromnym powodzeniem w sklepach na całym świecie, m.in. w Holandii Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Danii, Hiszpanii, Korei i Japonii.

Produktem w całości polskim, choć reprezentującym światowy poziom wykonania, są natomiast stołeczki Happy Barok. Wszystkie meble tej marki tworzy utalentowana projektantka Katarzyna Jasyk. Poszczególne modele jej autorstwa nawiązują do wzornictwa z różnych okresów. Do ulubionych stołeczków Kasi i Filipa z FORMAZONE należą zgrabne Odo na trzech nogach, inspirowane wzornictwem lat 50. i 60. Ostatnio na formazone.pl pojawiły się także nowe modele, które wyróżniają toczone, drewniane nogi w kolorowych „skarpetkach”. Więcej na www.formazone.pl.

Przykładowe ceny:

  • Pufa Sitting Bull Medium 140x115 - 799 zł
  • Stołek Odo wzór 2 kratka 45x40cm, Happy Barok - 390 zł
  • Dutch Design Chair - 99 zł

źródło: formazone/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe