piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Serwis Santa Christmas od Fyrklövern

Serwis Santa Christmas od Fyrklövern

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2017-11-14 13:20:00

Na pełne ciepła i radości Święta Bożego Narodzenia czekamy przez cały rok. To wyjątkowy czas wypełniony spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi przy stole pełnym wyśmienitych dań. Cudowną atmosferę tych chwil podkreśla nie tylko uroczyste menu, lecz także przepiękna dekoracja, a przede wszystkim świąteczna porcelana. Nowy serwis Santa Christmas od Fyrklövern z uroczymi wizerunkami skrzatów sprawi, że na bożonarodzeniowym stole zagości niezwykle magiczny klimat!

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Kwintesencją Świąt jest czas spędzany z najbliższymi. W zimowej aurze, przy dźwięku kolęd i z aromatycznymi potrawami na stole, wspólne chwile stają się wyjątkowe i pełne wzruszeń. Tę wspaniałą atmosferę dopełniają również świąteczne detale. Oryginalnie udekorowany stół to piękne zaproszenie dla gości i podkreślenie uroczystego charakteru spotkań. Nowość od Fyrklӧvern - porcelana Santa Christmas to zastawa pełna rodzinnego ciepła i uroku, stworzona przez wyjątkową artystkę Anne Rooslien. Klasyczny design, ręcznie malowane skrzaty w zimowej scenerii oraz platynowe zdobienia stanowią połączenie luksusu i elegancji z motywem pełnym serdecznych uczuć. Magiczne wizerunki reniferów i krasnali w czerwonych kapturkach tworzą przytulny i pełen ciepła klimat oddający prawdziwego ducha Świąt. Pomocnicy świętego Mikołaja kojarzący się z pakowaniem prezentów, przywołują magiczne wspomnienia z dzieciństwa i roztaczają aurę cudownej atmosfery spełniających się marzeń.

Unikalne zdobienia i dekory w świątecznych kolorach pięknie prezentują się na białej porcelanie. Podczas Świąt, zastawa będzie wspaniale prezentować się na czerwonym obrusie, w towarzystwie bożonarodzeniowych, naturalnych dekoracji - gałązek zielonego świerku i świeczników zrobionych z… jabłek. Zimowa dekoracja stołu z serwisem Santa Christmas podkreśli wyjątkowy charakter Świąt i nada im magii.

źródło: fyrklovern/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe