piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Serwis LISE od Fyrklövern

Serwis LISE od Fyrklövern

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2017-08-31 09:00:00

Piękna aura późnego lata, kuszące sezonowe menu i towarzystwo bliskich osób - oto przepis na doskonałe przyjęcie. Klimat tych wyjątkowych chwil warto podkreślić poprzez dbałość o detale i oryginalne nakrycie stołu. Gustowną oprawę spotkania zapewni serwis Lise od Fyrklövern, którego kwiatowy wzór oraz złote zdobienia wprowadzą na stół niezwykłą lekkość, a zarazem wyrafinowaną elegancję.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Piękna porcelana jest jednym z ważniejszych elementów nakrycia stołu. To właśnie ona stanowi niezwykłą oprawę dla serwowanych dań i dopełnia charakter każdego spotkania. Z serwisem Lise od Fyrklövern, nasze przyjęcie będzie mieć kobiecą i ciepłą oprawę ze szczyptą romantyzmu i gustownego minimalizmu.

Ta wyjątkowa porcelana stworzona przez norweską znawczynię i pasjonatkę sztuki kulinarnej - Lisę Finckenhagen, emanuje ciepłem domowego ogniska oraz miłością do natury. Bogatą zastawę wyróżnia fantazyjny dekor w postaci ręcznie malowanych kwiatów. Połączenia bieli porcelany z błękitnym dekorem to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość idącą w parze z pięknem. Subtelny, kwiatowy ornament zdobiący poszczególne elementy zastawy nadaje jej lekkości i przywołuje na myśl letnie popołudnia. Co ciekawe, uroczy dekor zdobi również szklanki, kieliszki, a nawet wazony, które cudownie współgrają z całą zastawą.

Aranżację w klimacie końca lata, doskonale dopełnią złote sztućce z serwisu Diamond, świeże kwiaty, obrus z naturalnych tkanin oraz sezonowe owoce w menu. Przy tak nakrytym stole, każde spotkanie będzie niepowtarzalnym przeżyciem.

źródło: fyrklovern/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe