piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Serwis Jubileuszowy Fyrklӧvern w letnich aranżacjach na co dzień i od święta

Serwis Jubileuszowy Fyrklӧvern w letnich aranżacjach na co dzień i od święta

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2018-05-30 14:34:32

Niezwykle doniosłe wydarzenie,  jakim jest setna rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę, zasługuje na świętowanie nie tylko 11 listopada, ale przez cały rok. Wyjątkowy serwis POLSKA 100,  zaprojektowany przez Fyrklövern specjalnie na tę okazję, to nowoczesna, a zarazem szlachetna zastawa, której piękno i ponadczasowy charakter pozwala stworzyć niezapomniane aranżacje zarówno na wytworne przyjęcia, jak i  na nieformalne spotkania na świeżym powietrzu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Serwis POLSKA 100 zachwyca unikalnym, owalnym kształtem, szlachetną bielą porcelany oraz zdobieniami z 18-karatowego złota i prawdziwej platyny. Ręcznie litografowany, dynamiczny dekor w postaci przecinających się dwóch wstęg, dodaje serwisowi nowoczesności i wyrazistego charakteru. Wyjątkowa Pieczęć Jubileuszowa – POLSKA 100, Rocznica Odzyskania Niepodległości 1918-2018, którą opatrzony jest każdy talerz, przypomina o tym ważnym i podniosłym wydarzeniu. Jednocześnie subtelna stylistyka zastawy pozwala na stworzenie wyjątkowych aranżacji, które pasują nie tylko do pełnych elegancji i szyku okazji, ale także do kameralnych rodzinnych spotkań z najbliższymi

Letnie przyjęcia to chwile pełne radości, spędzane z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Elegancja porcelany w połączeniu z  surowością drewnianego stołu, przełamaną lnianym obrusem i bukietami polnych kwiatów, pozwala stworzyć klimat relaksu i błogiego spokoju.

POLSKA 100 to nie tylko piękny i elegancki serwis obiadowy, ale przede wszystkim wspaniała pamiątka, która będzie przypominać kolejnym pokoleniom o setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości .

  • Ambasadorką serwisu POLSKA 100 jest wielka artystka Grażyna Brodzińska – międzynarodowej  sławy śpiewaczka operetkowa, musicalowa i operowa, której wybitny talent i wyjątkowy głos, a także przywiązanie do narodowej tradycji  rozsławiają polską kulturę na całym świecie.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe