piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Seria NOVA PRO - nowość w ofercie KOŁO

Seria NOVA PRO - nowość w ofercie KOŁO

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2014-04-09 16:58:00

Seria Nova Pro to 115 produktów w 5 liniach funkcjonalno-wzorniczych, dopasowanych do wnętrz rożnego typu i przeznaczenia. Mogą być wykorzystane do zaaranżowania łazienek znajdujących się zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Dotyczy to także pomieszczeń sanitarnych o szczególnych wymaganiach funkcjonalno-higienicznych m.in. w szpitalach, domach opieki czy przedszkolach.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Dwie linie wzornicze produktów Nova Pro - owalna i prostokątna - ułatwiają znalezienie rozwiązania, które idealnie wpisze się do odpowiedniego stylu łazienki. Do wyboru są różne modele umywalek o kilkunastu szerokościach. Niektóre z nich mogą być kompletowane postumentem, półpostumentem, z szafkami podumywalkowymi lub montowane w połączeniu z blatem. Dzięki temu jest szansa na stworzenie aranżacji, która będzie nie tylko doskonała estetycznie, ale pozwoli harmonijnie zagospodarować każdą przestrzeń. Nova Pro Pico stworzona jest do niewielkiej łazienki. Tutaj będą pasowały najmniejsze umywalki (szer. 36, 45 cm), które w połączeniu z WC wiszącą o długości tylko 48 cm, pomogą zachować maksymalną funkcjonalność łazienki.

Nova Pro Bez Barier odpowiada na potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych. Poza produktami o ergonomicznych kształtach i wymiarach podnoszących swobodę ich użytkowania przez osoby o ograniczonej zdolności ruchowej, w linii tej dostępne są również specjalne siedzisko i antybakteryjna deska sedesowa. Nova Pro Junior, która powstała z myślą o najmłodszych, znakomicie sprawdza się np. w przedszkolach. Niska miska ustępowa stojąca, stelaż podtynkowy Junior z dedykowanym dla dzieci przyciskiem spłukującym, kolorowa deska oraz niewielkie umywalki tworzą przyjazną przestrzeń i pozwalają znacznie łatwiej wejść w „niemal dorosłe” lata.

  • Higiena i oszczędność

Dzięki prostym formom, które minimalizują osadzanie się zanieczyszczeń oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, utrzymanie czystości w łazience urządzonej produktami Nova Pro nie jest trudne. Innowacyjna miska wisząca WC Nova Pro typu Rimfree® nie ma wewnętrznego kołnierza. Jest to rozwiązanie, które opracowano z myślą o higienie i utrzymaniu czystości. Brak kołnierza to brak miejsc, gdzie mogą gromadzić się brud i bakterie. Dzięki temu można także ograniczyć stosowanie detergentów i zużycie wody. Wszystkie miski wiszące Nova Pro są przystosowane do ekonomicznego spłukiwania 4/2 l. Wraz z innowacyjnymi stelażami podtynkowymi Technic GT wyznaczają zupełnie nowy standard na rynku, dając tym samym możliwość znacznego ograniczenia kosztów zużycia wody.

  • Komfort każdego dnia

Możliwość wygodnego przechowywania kosmetyków, akcesoriów toaletowych uprzyjemnia korzystanie z łazienki. Ułatwiają to pojemne, dobrze zorganizowane wnętrza szafek podumywalkowych, bocznych i np. wiszących nad umywalką. Dzięki gotowym rozwiązaniom, takim jak moduły do zabudowy stelaża czy panele do umywalki możliwe jest ograniczenie ciężkich robót budowlanych i ilości płytek w łazience do minimum. Meble wykonane są z płyty w kolorze biały połysk i szary jesion. Potwierdzeniem dbałości o detale są wysokiej jakości okucia z systemami soft-close i push to open.

  • Niekończące się możliwości

Komfort, trwałość, innowacyjne rozwiązania oraz modne wzornictwo to nie jedyne atuty kolekcji Nova Pro. Ta seria zaprojektowana jest tak, aby cieszyć wymagających użytkowników, w każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni.

  • NOVA PRO godnie zastąpi swoje poprzedniczki - pierwszą polską serię ceramiki łazienkowej

KOŁO Nova (1993 r.) oraz Nova Top (1999 r.). Serie te zapoczątkowały rozwój i postęp w tworzeniu przyjaznej przestrzeni łazienkowej, zwróceniu uwagi na jej funkcjonalność i estetykę. Zwróceniu uwagi inwestorów na potrzebę projektowania tego typu wnętrz przez architektów. Przyczyniło się to m.in. do powstania specjalistycznych czasopism oraz działów poświeconych łazienkom w magazynach wnętrzarskich.

źródło: koło/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe