piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Semiramide – magiczna moc snu
Sypialnia Semiramide

Semiramide – magiczna moc snu

SYPIALNIA / Łóżka / 2021-02-16 09:40:58

Elegancka i zmysłowa – tak jest sypialnia idealna. Panuje tu ład i harmonia, które budują atmosferę sprzyjającą relaksowi. Ciepłe beże, elegancka czerń i tak modne ostatnio złote detale stworzą kolorystyczną bazę dla stylowej aranżacji.

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Doskonałym wyborem będą szykowne, lecz charakteryzujące się stylową prostotą meble oraz eleganckie elementy dekoracyjne. Wszystkie te cechy posiada nowa kolekcja mebli tapicerowanych do sypialni Semiramide z oferty marki Kler. W centrum każdej sypialni stoi łoże. To ono wyznacza styl i charakter wnętrza. Wybór odpowiedniego modelu jest gwarantem nie tylko udanej aranżacji, ale przede wszystkim wygody na co dzień. Solidne łóżko z wytrzymałą podstawą pod materac to fundament dobrze wyposażonej strefy nocnej. Jednak, by w pełni spełniała ona swoje funkcje, wybrany model powinien oferować znacznie więcej. Z pewnością łóżko tapicerowane Semiramide, które hipnotyzuje swoim wyglądem, przyciąga uwagę, zapewni komfort i wygodę w nocnym wypoczynku.

Sypialnia Semiramide zachwyca swoją zgrabną, przemyślaną formą, jasną, elegancką tapicerką oraz dekoracyjnym zagłówkiem. Kształt łoża osadzonego bezpośrednio na podłodze domyka prostopadłe wezgłowie z nowoczesnym przeszyciem. Dekor wezgłowia ma zgeometryzowany, rytmicznie powtarzający się kształt, który odnajdziemy także na pufach i ławeczce. Całość utrzymana w jasnej tonacji beżu nawiązując do klasycznej elegancji. To jednak nie wszystko. Pod pięknym wyglądem kryje się szereg praktycznych funkcjonalności. Solidny stelaż z masywną skrzynią pod materac gwarantuje stabilność i wytrzymałość. Duży pojemnik na pościel z nowoczesnym stelażem otworzymy bez wysiłku. Wszystko to sprawia, że łóżko Semiramide staje się sercem sypialni.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe