piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
 Samsung: Nowy okap wyspowy

Samsung: Nowy okap wyspowy

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2012-05-10 11:00:00

Wyspa to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie w aranżacji wnętrza nowoczesnej kuchni. To doskonałe miejsce uzupełniające zabudowę o dodatkowy blat do pracy i schowki. W kuchni połączonej z salonem wyspa w atrakcyjny sposób wydziela strefy o różnym przeznaczeniu oraz staje się idealnym miejscem na kulinarne przygody. Samsung wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów i do swojej oferty wprowadza okap wyspowy.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Model HDC9B90UX pozwoli szybko i skutecznie pozbyć się intensywnych zapachów i oparów, a także będzie atrakcyjnym elementem wyposażenia. Adaptacja wyspy kuchennej często wymaga niestandardowych rozwiązań. Możemy na niej zainstalować takie urządzenia do zabudowy jak płyta indukcyjna, czy płyta gazowa. Jednak każde stanowisko do gotowania wymaga okapu. W przypadku wyspy potrzebny jest specjalny okap, który mocowany jest do sufitu. Tak wyeksponowany sprzęt w kuchni powinien łączyć w sobie atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Nowy okap marki Samsung zawdzięcza swoją elegancką stylistykę trwałemu wykończeniu ze stali nierdzewnej. Model HDC9B90UX został wyposażony w dotykowy panel i niebieski wyświetlacz LED, ułatwiające sterowanie urządzeniem. Miejsce pracy na wyspie oświetlą żarówki halogenowe, które emitują jasne, naturalnie wyglądające światło.

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w okapie, oraz jego cicha i wydajna praca są gwarancją skuteczności w oczyszczaniu powietrza. Na wysoką funkcjonalność modelu Samsung HDC9B90UX, wpływają specjalne węglowe i aluminiowe filtry, które zatrzymują zanieczyszczenia i tłuszcz i pomagają utrzymać kuchnię w czystości. Oferowane w okapie cztery opcje prędkości wentylacji, umożliwiają eliminację zapachów, pary i dymu, powstających podczas gotowania nawet kilku potraw jednocześnie. Dodatkowo, funkcja Booster pozwala na natychmiastowe osiągnięcie maksymalnej wydajności działającego wyciągu. Ponadto opcja AirClean uruchamia okap automatycznie, co godzinę na 10 minut na minimalnej prędkości, dzięki czemu w kuchni jest zawsze czyste i świeże powietrze.

Sugerowana cena detaliczna: 2 899 zł.

źródło: samsung/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe