piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Salon w rytmie latino

Salon w rytmie latino

MEBLE / Sofy / 2017-09-27 12:25:00

Design jest jak taniec - porywa, uwodzi, ale też odpręża. Nadaje wnętrzu dynamiki, powabu oraz czaru, sprawia, że staje się ono przytulne. Aranżacje pełne kolorów i niebanalnego wzornictwa dominują we wnętrzach, które chcą się wyróżniać. Ten trend zauważył polski producent Wajnert Meble, który stworzył limitowaną edycję kolekcji SALSA, pobudzającą zmysły.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Pierwszy taniec

Ta kolekcja zwraca na siebie uwagę od samego początku. Kiedy przyglądamy się wzornictwu, od razu zauważamy wyróżniające się smukłe, ozdobne nogi, nadające lekkości nieco geometrycznej bryle mebla. Widzimy kolejno delikatne przeszycia na siedzisku, subtelnie kontrastujące z gładkimi oparciami oraz regulowane zagłówki. SALSA nada każdemu wnętrzu smaku i wdzięku, tym bardziej, że teraz jest dostępna w skórzanej odsłonie.

Nie tylko wygląd się liczy

Swoim rytmicznym designem wypoczynek zachęca do wypróbowania jego funkcjonalności oraz wygody. Wygodne i głębokie siedziska oraz ruchome zagłówki bezpośrednio wpływają na poczucie komfortu. Na plus kolekcji są jej dodatkowe usprawnienia, tj. funkcja spania czy pakowny pojemnik na pościel, które czynią z SALSY nie tylko piękny, ale i praktyczny mebel.

Chcesz więcej?

[[[zdjecie,12695,duze]]] W ofercie Wajnert Meble znajdziemy kilka kolekcji, które wprowadzą harmonię do naszego salonu. Pierwszą wartą uwagi propozycją jest pełen gracji wypoczynek FOCUS. Gładkie tafle siedzisk i oparć uzupełnia elegancka, ozdobna listwa na boku - ta propozycja idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrza. Na uwagę zasługują również meble z kolekcji NAPP - idealne do salonów o niewielkich powierzchniach. Przyjemna dla oka i niesamowicie kompaktowa kolekcja stworzy w pokoju dziennym centrum rozrywki lub okazjonalną sypialnię dla gości.

źródło: wajnert meble/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe