piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Ruszyła świąteczna wyprzedaż w home&you

Ruszyła świąteczna wyprzedaż w home&you

2017-12-20 13:25:50

Choć co roku sklepowe witryny coraz wcześniej przypominają o nadchodzących bożonarodzeniowych świętach, to i tak wielu z nas kupno prezentów oraz ozdób zostawia na ostatnią chwilę. I słusznie!  Przedświąteczne wyprzedaże są bowiem doskonałą okazją, by okolicznościowe dekoracje oraz upominki pod choinkę kupić w dużo niższej cenie. W salonach home&you rabaty sięgają nawet 50%, a w sklepie online otrzymamy dodatkowe 20% na produkty świąteczne.

Według tradycji choinkę powinno się ubierać w wigilijny poranek. Któż z nas potrafi się jednak oprzeć urokowi pachnącego, przepięknie przystrojonego drzewka? Na tych, którzy w oczekiwaniu wytrwali niemal do końca czeka w salonach home&you miła niespodzianka - teraz ozdoby choinkowe kupimy znacznie taniej. Możemy wybierać spośród tradycyjnych okrągłych bombek lub ulec czarowi zawieszek, które na pierwszy rzut oka przypominają elegancką biżuterię. Odważni mogą też nieco zaszaleć i gałązki powierzyć wielobarwnej sowie w okularach, krowie na nartach czy bogato zdobionym, posrebrzanym sercom.

  • Świąteczna kuchnia w dobrej cenie

Bożonarodzeniowe dekoracje to jednak nie tylko choinka. Kuchnia, która jest miejscem długich przedświątecznych przygotowań, też może wyglądać magicznie. W tych dniach postawmy na okolicznościowe tekstylia - wielbicielom czerwieni dedykujemy ściereczki, rękawice oraz fartuszki z serii Scandic lub Deerlove, a miłośnikom elegancji komplet ręczników kuchennych Rich. Taniej kupimy także czajniczek oraz kubki z kolekcji Mr&Mrs Cat oraz Snow flaker, które pozwolą na chwilę wytchnienia z ciepłą, zimową, pachnącą pomarańczową skórką herbatą.

  • Pamiętaj nie tylko o najbliższych

Przedświąteczne wyprzedaże są też doskonałą okazją do zakupu drobnych upominków dla dalszych znajomych, nie tracąc przy tym majątku. W home&you proponujemy kolorowe kubki w cenie już od 12,5 zł, poszewki na poduchy z uroczymi zwierzakami w zimowych przebraniach albo świecę Deerlove, która zachwyci obdarowanego pięknym szklanym naczyniem z rysunkiem rozweselających reniferów. A jeśli wśród znajomych macie takich, którym ciągle jest zimno, podarujcie im puchate kapcie albo termofory ze świątecznej kolekcji - ucieszą się na pewno!

Do Wigilii pozostało już naprawdę niewiele czasu. Spieszcie zatem do salonów home&you albo odwiedźcie nasz sklep www.home-you.com - tutaj dodatkowy rabat w wysokości 20% na świąteczne produkty będzie obowiązywał tylko do najbliższej soboty.

źródło: h&y/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe