piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Romantyczny pokój nastolatki

Romantyczny pokój nastolatki

MEBLE / Meble / 2015-02-16 17:05:00

Prawdziwa miłość, to coś o czym marzy każda kobieta. Do tych marzeń zazwyczaj większą wagę przywiązują dziewczynki - spodziewają się romantycznych liścików, pięknych kwiatów i tajemniczych uśmieszków. Zresztą nie tyle chodzi o gesty, co o większą skłonność do romantyzmu i bujania w obłokach. A przede wszystkim - do otwartego tego manifestowania. Dlatego też chętniej dekorują swoje pokoje miłosnymi akcentami. Jeśli im w tym pomożemy, nie tylko spędzimy z nimi więcej czasu, ale też zyskamy zaufanie i staniemy się powierniczkami dziewczęcych sekretów. A to dla każdej mamy jest bezcenne.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Pokój małej, zakochanej księżniczki jest bazą do rozwijania zainteresowań i pasji - kto wie, może otoczona serduszkami zapragnie powędrować w stronę kariery na miarę Jane Austin? Elementy niezbędne w każdym pokoju to łóżko, szafa i biurko - tu dobrze jest postawić na minimalizm. Proponujemy uniwersalne meble, o jasnych, stonowanych kolorach, które posłużą jako tło dla romantycznych dekoracji. Polecamy kolekcję Parole marki Pinio - dominują w niej skandynawski styl i prostota formy. Minimalistyczne łóżko można narzucić pościelą w subtelne serduszka i kwiatki i udekorować pastelowo różowymi girlandami, lub tymi w kształcie serc. Warto dodać kilka nadprogramowych poduch - będzie nimi zachwycona każda marzycielka.

Biurko, zakochanej nastolatce wydaje się takie prozaiczne, ale przecież przy nim można pisać liryczne listy miłosne, czy zwierzać się pamiętnikowi. Postawmy na klasyczny, prosty mebel, umieszczony w kameralnym, nieco schowanym punkcie - tak, by marzycielka miała poczucie prywatności. Naklejki niewątpliwie nadadzą pokojowi dziewczęcy, romantyczny charakter. Z kolei minimalistyczną, pojemną szafę ozdobić można pastelowymi wstążkami i naklejkami z romantycznymi motywami.

źródło: pinio/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe