piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Roca na targach ISH 2017 Gdzie przeszłość przeplata się z przyszłością

Roca na targach ISH 2017 Gdzie przeszłość przeplata się z przyszłością

2017-03-15 12:06:00

Firma Roca świętując stulecie swojego powstania, na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie prezentuje niezwykłe kolekcje na stoisku Roca Mall. Ten nowy koncept stoiska o powierzchni ponad 1000 m2,  stworzony na podobieństwo centrum handlowego, umożliwia spojrzenie w jednym miejscu na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość kolekcji i produktów marki.

Beyond i Carmen. Spojrzenie w przyszłość z szacunkiem dla 100 lat tradycji

Myśląc o przyszłości, Roca prezentuje ekskluzywną kolekcję ceramiki Beyond, wykonaną z Fineceramic®  innowacyjnej formuły ceramiki opracowanej przez Roca. Propozycja ta wpisuje się w urbanistyczne trendy, wykorzystując wyjątkowe możliwości projektowania, jakie daje to ekskluzywne rozwiązanie technologiczne. Z drugiej strony, kolekcja Carmen, będąc rekonstrukcją wyjątkowo popularnego przed laty modelu, jest ukłonem w stronę tradycji. Klasyczna umywalka Carmen powraca po latach, przywodząc na myśli klimat dawnych dni, rozrastając się w nową, kompletną kolekcję, wyposażoną w najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak innowacyjne toalety Rimless.   [[[zdjecie,11183,duze]]]

In-Wash® i Inspira. Przemyślana propozycja dedykowana indywidualnemu użytkownikowi

Roca Mall prezentuje także najbardziej popularne produkty oferowane  na rynku. Jest wśród nich, między innymi,  toaleta myjąca  In-Wash®, wyposażona w przyjazny interfejs, zaprojektowana z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, ukrytych w eleganckim korpusie. Niemniejszym zainteresowaniem cieszy się, również zaprezentowana na targach, kolekcja Inspira, zawierająca zarówno ceramikę jak i meble, zaprojektowane w trzech różnych, ale komplementarnych stylach, umożliwiających dowolne łączenie elementów zestawu w zindywidualizowany projekt łazienki.

Armani/Roca. Miejsce na ekskluzywność

Na stoisku Roca Mall podczas ISH 2017, swoją premierę miała nowa kolekcja Armani/Roca, zaprezentowana pod nazwą Baia. Raz jeszcze Giorgio Armani pokazuje swoje oddanie idei komfortu, która w przestrzeni łazienkowej, wyraża się w kombinacji elementów pozwalających na osiągnięcie maksymalnej elastyczności i zdolności do adaptacji. Projekt estetycznie nawiązuje do przeszłości, ale stylizacja retro została przełamana przez implementację awangardowej technologii. W rezultacie powstała kolekcja równie współczesna jak ponadczasowa, wpisująca się w dobrze znaną filozofię Giorgio Armani.

źrodło: roca/pięknydom24.pl