piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Rewolucja w produkcji okien

Rewolucja w produkcji okien

WYKOŃCZENIE / Materiały budowlane / 2018-08-08 08:20:00

Eko-Okna to dziś ponad 75 tys. m2 powierzchni produkcyjnej, 4 600 pracowników i ponad 6 000 okien produkowanych każdego dnia. Liczby te robią wrażenie. Mimo tego, producent nie zwalnia tempa i nieustannie się rozwija. Firma inwestuje w park maszynowy, zwiększa powierzchnię produkcyjną, zdobywa nowe rynki eksportowe, uzupełnia flotę transportową, poszerza swoją ofertę, a także wdraża coraz to nowocześniejsze technologie produkcji okien.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEARuukki Express

Całkowitą innowacją w ofercie firmy oraz przełomowym rozwiązaniem w branży stolarki okiennej jest technologia wklejania szyb w skrzydło okienne. Wdrożenie do procesu produkcyjnego technologii wklejania szyb pozwala producentowi na tworzenie znacznie większych konstrukcji, zachowując przy tym doskonałą statykę produktu. Istotne jest również to, że wklejenie szyby w skrzydło może odbyć się także bez użycia wzmocnień stalowych w profilach.

Dlatego właśnie producent zdecydował się na wdrożenie do swojej oferty zupełnie nowego produktu, jakim jest Energeto 8000. Brak tutaj wzmocnień stalowych, które zastąpione zostały systemem wzmocnień tworzywowych Ultradur High Speed, a szyby wklejane są w skrzydło. Połączenie tych dwóch rewolucyjnych technologii pozwoliło stworzyć okno doskonałe pod względem parametrów efektywności energetycznej. Brak tutaj jakichkolwiek mostków termicznych, a szerokość profilu (85 mm) pozwala na zastosowanie szerokich pakietów szybowych.

Energeto 8000 to najcieplejsze okna z oferty Eko-Okien. Nie tylko pozwalają na tworzenie większych niż dotychczas konstrukcji, są kompatybilne ze wszystkimi systemami o grubości 85 mm, to ich wykończenie jest niezwykle estetyczne. Wszystkie okna w systemie Energeto 8000 wykonywane są bowiem w technologii V-Perfect. Technologia ta pozwala wyeliminować powstawanie rowka podczas procesu zgrzewania, a także oczyścić wnętrze ram, co widać po otwarciu okna. Jak informuje producent, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Energeto 8000 wyposażyć w nakładki aluminiowe Aluskin.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe